Göz Çevresi Bakımı Garnier göz roll-on

bayıldım wAllahi
BENİM GİBİ GÜNDELİK MAKYAJ YAPMAYI SEVMEYENLER İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN SÜPER KAPATICILIK
HANİ GÜNLÜK KULLANIMIMDA DA SABAH NE KULLANIYORSAM ONU SÜRER ÇIKARIM GÜN İÇERSİNDE ROLLONLU BİR GÖZÇEVRESİYLE YENİLERİM HEM SERİNLİK VERİYOR HEM BİLGİSAYARAETKİSİNE MARUZ KALAN GÖZETRAFIMIN KURUMASINI ÖNLER DİYE OHHH HEPSİ BİRARADA OLUŞU ÇOK PRATİK :KK9::KK9:YAZ MEVSİMİ HAFİF DE OLSA BRONZLUGUM VAR DİYE KOYU TONUNU ALDIM NASIL UYUM OLDU ANLATAMAM HEM DE MAKYAJSIZKEN İYİ GÖZÜKMÜŞ OLDUM GÜNEŞ KORUYUCUM DA HAFİF RENKLİ SÜPER OLDU BU FİYATLI BİRŞEYDEN TEDAVİ AMACI DEGİL DE BU BEKLENİR ZATEN HASSAS GÖZÇEVRESİNE LİKİT KAPATICILAR TAVSİYE EDİLİR KALIN OLUP HIRPALAMASIN YA DA KATI KAPATICILAR SÜRERKEN YORMASIN DİYE LİMONUN VARLIGI NBARİZ HİSSEDİLİYO BEN BEGENDİM TAVSİYE EDERİM

Son düzenleme:
ben kapatıcılı olanı nerdeyse çıktığı günden beri kullanıyorum.en açık rengini almıştım.benimde genetik morluklarım var ama abartılacak kadar olmasa da rahatsız oluyorum.neyse sonuca geleyim.aldığımdan beri düzenli olarak kullanıyorum morluklarımda ve ince izgilerimde hiç ama hiç bir değişiklik yok.zaten bende kapatıcı olarak kullanmaya karr verdğim için devam ediyorum. kapatıcılığı ilk bakışta iyi ama kalıcı değil.. yani kısaca ben tavsiye etmiyorum.

Ben uzun bir süre önce roll onu denedim bir ay kadar. Sonuç çok iyiydi morluklarımda halkalarımda yok denecek kadar azalmıştı. Bizde bi huy vardır. İlacı iyileşene kadar kullanır sonra kenara atarız. Bendeki de o mantık iyi oldu diyip bıraktım roll-onu.. Tabi aradan biraz zaman geçince tekrar eskiye dönmeye başladı. Dün hem roll-on hem kapatıcısını aldım. Kapatıcısını neredeyse 7 aydır kullanıodum ve çok memnumum zaten. Şimdi tekrar rollona başlıcam. Bir aya istediğim sonucu alırım. :KK1:

Yeşil olan kapatıcı özellikte değil sanırım. Ten rengi olanı var bir de. Watsons'da yarı yarıya indirim varmış. Almayı düşünüyorum. Haftada 2-3 gün kullanıcam. Umarım bir zararı olmaz.

Watsons'daki indirim bitmiş. Başka yerden aldım. Pek kapatmadı ama azalttı en azından.

çıktığı günden beri kullanıorum renk uyumu güzel ama kalıcı değil pudrayla sabitlemem rağmen! ve arkadaşlar kesinlikle morlukları azaltmıyor..:KK43:( ne bu morlukların çözümü yaaa

Yeni aldım açık tonunu ama rengi cildime gitmedi çok sarı durdu ve pek kapatmadı morluklarını sanki. Daha fazla beklentim vardı pek karşılamadı :)

kızlar bu ürün kapatıcı mı yani benim sorunum sigara kullanıyodum bıraktım göz çevremde biraz koyulaşma olduğu için bi denemek istedim yardımcı olur musunuz bana

ben kullandım.kapatıcılı olandan memnun kaldım. yeni bitti. yeşil olan ise bişeyin hediyesi olarak gelmişti.kullanmadım daha.

Ben bugün açık renk tonundan aldım bende pek morluk olmadığından güzel kapattı, göz altı torbları çok var , torbalara iyi gelir inşallah, bitene kadar kullanıcam sonuçları yazarım.

kızlar kullanıp çoook memnun kalan var mı bu ürünü. bnm cildim çok hassas. gerçi garnierin 2-3 ürününü kullanıyorum memnunum. ama bu ürün nasıl yağlanma falan yapıyor mu?

ben kullandım. ama öyle 4 hafta filan kullanamadım. çünkü gözümün altında normalde çok kötü bir görünüm olmamasına rağmen sürünce daha kötü gözüküyordu. öyle fondoten gibi filan kapatmıyor da. çay kompresi yapın daha iyi geliyor.

Bunu hiçbir yerde bulamıyorum. Bulabilen var mı? Rossman kataloğuna koymuş, indirimli diye. Ama şubelerinde yok. Watsons'da yok. Gratis'te yok.

Nerelere bakayım? Yenilemem gerekiyor, bayatladı.

X