Cilt Bakımı Ürünleri Garnier Temizleme+Peeling+Maske 3 ü 1 arada..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar ben ürünü daha dün aldım ilk olarak maske yaptım gayet memnunum ama benim anlamadığım nokta peeling le temizleme arasındaki fark nedir peeling i nasıl yapıyorsunuz temizlemeyi nasıl yapıyorsunuz biri bana anlatsın lütfenfisfisfis

garnier 3 ü 1 arada özellikle 20 yaş ve üstü için yağlı ciltler için peeling olarak yaz aylarında hafta da 2/3 defa yapılabilir(yalnız sivilceli cilde peeling yapılmaz arkadaşalar),temizleme jeli olarak hergün maske olarak yine haftada 2 gün uygulanabilir.ortalama fiyatı 9.90 ve 10.90 arasında değişebiliyor.yüze verilen ferahlık özellikle yaz aylarında cildin nefes almasını (eskiden diş macunu süren bile vardı ferahlık için:) )yağdan arınmasını sağlıyor.yalnız arkadaşlar tek başına bir ürün siyah noktalardan tamamen arındırmaz,etkisini çok iyi göstremez tamamlayıcı ürünler mutlaka kullanılmalı tonik ve nemlendiricisini de tavsiye ederim özellikle 20li yaşlarda.(tonik ve nemlendiricisi mavi renkte olanlar yağlı ciltler için fiyat olarak 9.90,yeşil olanlar ise kuru hassas ciltler için 7.99tl)cilt bakım ürünlerini cilt tipimize göre almakta fayda var.garnier cilt bakım ürünlerinin uygun fiyatlı olmasının nedeni ülkemizde malesef bir nemlendiriciyi 1 yıl kullanan ve hatta temizleyici ürünleri hiç kullanmayan insanlar var (fiyatın pahalı olmasından dolayı) uygun fiyatlı ki insanlar cildine gereken temizliği cilt tipine göre ve doğru bir ürünle yapabilsin cilt bakımına gereken önemi göstersin

otoo temizleme işlemini normal jel gibi köpürterek yapıyorsun,peeligi özellikle banyoda(duş esnasında) cilt gözeneklerin buhardan açılır etkisini daha iyi gösterir eline su almadan ürünü uyguluyorsun özellikle burun çene ve alın kısmında oluşan siyah noktalara daha yoğun uygularsan daha iyi olur anlatabilmişimdir umarım (banyo yapmadan kasttım saç vücüd yıkanana kadar buhardan cildin yumuşar)

arkadaşlar bende kullanıyorum çok hoşuma gitti kullandıkta sonra tenim pürüzsüz gibi oluyor çok hoşuma gitti. çenemdeki siyah noktalar da azaldı gibi sanki...

arkadaşlar bende dün aldım,ılık su ile yüzünüzü yüz fırçası ile fırçalayın siyah noktalara iyi geliyor

bn bu ürünü reklamları çıkmadan önce bayadr kullanıodm cidden üç dört ay oldu ve kesinlikle tavsiye ederim benim yüzümde inanılmaz deişiklikler oldu öncelkle bütün sivlcelerim 3 haftada geçti ! ve şu an hiç makyaj yapmadan dışarı çıksamda arkadaşlarım bana pudra fondaten ne sürdün kızım diolar

tabi ben toniğiyle birlikte kullandım :) aksi takdirde güzel oliim derken daha da kötü olursunuz

ben kullanıyorum garnieri temizleme ve peeling i pek farklı deil diğier ürünlerden ama maskesi çok hoşuma gidiyo genelde banyodan hemen sonra yapmayı tercih ediyorum.temiz yüzüme sanki peeling yaparmış gibi önce sürüyorum biraz ovalayıp maske gibi bekletiyorum iyice kuruyana ve bende sıkılana kadar bekletip yıkıyorum üstüne de bephanten krem sürüyorum ohhh miss gibi oluyorum ama gelip beni koklamıyosunuz :)))

kesinlikle tavsiye ederim dün kullanmaya başladım 2 kez kullandım süper bi görüntü siyah noktalar yok oldu resmen bayıldımm ürüne :) yalnız ben yüzümü ıslatıp ovalayarak sürüp yıkıyorum sonra yani hep aynı işlemi yapıyorum köpürterek yapmıyorum

ben de burdaki yorumlara bakıp aldım yazın, ama çok memnun kaldığımı söyleyemicem.
maske olarak kullanılmaya pek uygun değil, fazla keskin. içinde temizleyiciler olduğunu bilerek kuruyuncaya kadar yüzümde tutmaya içim el vermiyor. kıvamı sinir bozucu, tamam o cildi kirden arındırıyor da cildimi ondan ne arındıracak? diş macunu kıvamında, duruluyorum duruluyorum arınmıyor, tanecikleri saçlarımın arasında kalıyor filan:tomato:
sadece peeling amaçlı kullanıyorum ben, doğal sünger yardımıyla peeling yapıp ardından lavanta sabunuyla yıkıyorum...

ben de burdaki yorumlara bakıp aldım yazın, ama çok memnun kaldığımı söyleyemicem.
maske olarak kullanılmaya pek uygun değil, fazla keskin. içinde temizleyiciler olduğunu bilerek kuruyuncaya kadar yüzümde tutmaya içim el vermiyor. kıvamı sinir bozucu, tamam o cildi kirden arındırıyor da cildimi ondan ne arındıracak? diş macunu kıvamında, duruluyorum duruluyorum arınmıyor, tanecikleri saçlarımın arasında kalıyor filan:tomato:
sadece peeling amaçlı kullanıyorum ben, doğal sünger yardımıyla peeling yapıp ardından lavanta sabunuyla yıkıyorum...

canım o maskenin süresi kuruyana kadar değil 3 dakika.öle yazıyo üstünde.çok keskin dediğin gibi yakar yoksa.

bu maskeyle peling nasıl yapılıyor ya ben onu anlamadım maske yi sürüyon tabaka halinde ama peeling ve temizleme nasıl uygulancak?

ben kullanıyorum hatta daha az önce yaptım :KK70:
ama ben sadece maske olarak kullanıyorum.güzellik uzmanı benim cildim için onu önermişti iyide geldi

X