Cilt Bakımı Ürünleri Garnier Temizleme+Peeling+Maske 3 ü 1 arada..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
çoğu kişi memnun kalmış bende kullanıyorum bimde indirime girmişti 8 liraya almıstım gayet güzell. kullanıp da memnun kalmayan yok sanrmmm

bende bugun kullanmaya basladım az once banyodan sonra sürdüm ama ne bilim krem gibi kızlar bu sanki:26: yüzümü kuruttu sanki bıraz kullanıyım bakalım

banyo yaparken sürün acayip ferahlatıyor :KK76: uzun zamandır kullanıyorum geçmeyen siyah noktalarım var onlara bi yararı yok malesef ama yinede iyi temizliyor :KK34:

ben memnun değilim kızlar :26:

'' loreal pure zone 2si birarada temizleyici'' dan sonra beni tatmin etmedi açıkçası..bitince loreal pure zone alıcam yeniden :KK8:

$loreal-pure-zone-2-si-1-arada-temizleyici.jpg

kızlar facebooktan garnier diye arama yaptım bu ürünün amerikadaki italyadaki yeni çıkmış çeşitlerini görseniz çok güzel kremleri saç boyaları var biz sadece temzileme ürünlerine boyalarına bakıyoruz .acaba türkiyeye ne zaman ulaşır ben garnierin boyasından çok memnun kaldım yumuşacık oldu saçlarım

Bende kullanıyordum icinde paraben olunca bıraktım....daha doğal seyler alıyorum şimdi
..

bende kullanıyorum düzenli olarak 4 hafta kullanıldığında kesin sonuç veriyomuş tabi ben 1 sürüyosam 2 gün unutuyodum falan ama şimsi 2 haftadır falan her gün kullanıyorum gerçekten cildi güzel temizliyo ve siyah nokta görünümüne kökten çözüm olmasada azaltıyo.ucuz ve güzel bir ürün bence :KK66:

garnier 3 ü 1 arada özellikle 20 yaş ve üstü için yağlı ciltler için peeling olarak yaz aylarında hafta da 2/3 defa yapılabilir(yalnız sivilceli cilde peeling yapılmaz arkadaşalar),temizleme jeli olarak hergün maske olarak yine haftada 2 gün uygulanabilir.ortalama fiyatı 9.90 ve 10.90 arasında değişebiliyor.yüze verilen ferahlık özellikle yaz aylarında cildin nefes almasını (eskiden diş macunu süren bile vardı ferahlık için:) )yağdan arınmasını sağlıyor.yalnız arkadaşlar tek başına bir ürün siyah noktalardan tamamen arındırmaz,etkisini çok iyi göstremez tamamlayıcı ürünler mutlaka kullanılmalı tonik ve nemlendiricisini de tavsiye ederim özellikle 20li yaşlarda.(tonik ve nemlendiricisi mavi renkte olanlar yağlı ciltler için fiyat olarak 9.90,yeşil olanlar ise kuru hassas ciltler için 7.99tl)cilt bakım ürünlerini cilt tipimize göre almakta fayda var.garnier cilt bakım ürünlerinin uygun fiyatlı olmasının nedeni ülkemizde malesef bir nemlendiriciyi 1 yıl kullanan ve hatta temizleyici ürünleri hiç kullanmayan insanlar var (fiyatın pahalı olmasından dolayı) uygun fiyatlı ki insanlar cildine gereken temizliği cilt tipine göre ve doğru bir ürünle yapabilsin cilt bakımına gereken önemi göstersin

Gecen haberlerde izledim yanlış bir inanışmış hatta arkadaşım da var sivilceleri doktoru bioderma peeling vermiş

garnıer urunlerınden bazıları memnun ,bazılar degıl .
ben de memnun olmayanlardanım .
benım cıldıme gıtmedı .
bır de ben ,cılt tıpımden emın olmak ıcın guellık merkezıne gıtmewk ıstıyorum .
ben cıldımı yıllardır karma dıye bılıyorum ,ama bır de uzmana
danısıp emın bılınclı bakım uygulamak ıstıyorum .
guzellık merkezıne de sırf "cılt tıpımı ogrenmek ıstıyorum "dıye de gıdılırmı yaa :KK1:

Bende dun aksam bımden aldım 8.9 tlye banyoda denedım gozenekler acılmısken bı ferahlık ve tazelık hıssı geldı yuzume...Ben daha cok sıyah noktalardan kurtulmak ıcın almıstım ama sonuc ıcın daha erken kullanıp gorucez ama genel olarak ıyı gıbı ...

3'ü bir arada olan değil de tek başına olan daha iyi. 3'ü bir arada olan benim cildime gitmedi. Ufacık ufacık sivilcelenme yaptı. Sadece peeling olanında hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Zaten kardeşimede alırken kadın hepsi bir arada olan ürünleri tercih etmeyin tek başına olan daha etkili dedi.

Bayanlar ben cilt bakımı bölümünde okuyorm ve kesinlikle bu tip 3ü bir arada etki eden ürünleri kullanmanızı önermiyorum.Her ürün tek etki gösterir ve kozmetik değil dermakozmetk ürünler kullanın.Ferahlık hissi verdiği doğru ama sadece his verir etki göstermez.Ve cilt tipine yatkın ürünler kullanmalıyız bana bişey olmaz diyip hep alan arkadşlarım oldu sonucu onlarda bende gördümboshayallersmileboshayallersmile

Demek istediğim buydu işte. Bir arkadaşta yazmış zaten, şimdi yorumları okurken gördüm. Teklisi daha etkili.

Ben beğendim açıkcası bide hergun öyle kuru bay sürmem yüzüme sadece göz makyajı yaparım.2-3 günde bir maske gibi yapıyorum..yağlı cildim bana cok iyi geldi özellikle burnum cok yağdılir fiyatına göre iyi bence

2011 yılında bir arkadaşımız içinde paraben olduğu için kullanmadığını söyledi. Ben bu konuda mutlaka içeriğini okuyup alan birisiyim bu yüzden eğer Garnier 3ü 1 arada için söylemişse ben birkaç ay önce aldığım üründe paraben bulamadım.

Ürüne gelirsek,siyah nokta dışında yüzü temiz tutuyor. Ben ilk önce yüzümü yıkıyorum sonra da maske yapıyorum. Her 2 günde bir maske de yapıyorum. Siyah noktalara ama pek fazla etki yapmıyor ama yeni nokta oluşumunu ve yeni yeni oluşmaya başlayanları yok ediyor. Şimdi garnier saf ve temiz aldım. Şimdi onu denicem :) Yalnız temizleme sütü vardı garnier in beyaz şişeli,onda paraben görmüştüm haberiniz olsun. Mutlaka kontrol edin.

$IMAG0450-1.jpg

Not: (Bilmeyenler için) Paraben göğüs kanserine neden olan bi maddedir.

X