Cilt Bakımı Ürünleri Garnier Temizleme+Peeling+Maske 3 ü 1 arada..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bende kuzenın evındeyken maske halınde bıkere yapmıstım =)) ardından amcamın oglu noldu sana parlıyon demıstı hehe.. ama almadım dahaa suan baska maskelerım var.. işe yaramazlarsaa zaten koştururum almayaa

kızlar bende jel temizleyicisi ,makyaj temizleyicisi,gül özlü nemlendirici kremi ve 3 bir arada olan temizleyicisi var ben hepsinden de çok memnunum ama temizleyicileri üstlerinde yazdığı gibi her gün kullanmıyorum banyodan sonra kullanıyorum(haftada 2-3 kez) iyi geliyor tavsiye ederim

Bende almıştım ama arada kullanıyordum siyah noktalarım vardı burnumun üzerinde 3 gündür her akşam kullanıyorum siyah noktalarımda azalma var gerçekten güzel bir ürün ama devamlı kullanınca iyi geliyor

arkadaslar ben urunu 1 yildir kullaniyorum cok memnunum ingilteredeyim ve garnier buranin en populer urunlerinden biri simdi burada bu urunun yenisi cikti pure active blackhead clearing bugn yeni cikana basliycam yorumlarimi yazarim ama cidden turkiyede fiyatlara bakinca bura baya makul geldi ben bugun 3 paunda yeni urununu aldim 7 tl gibi bisey:))

cicek cim sen nasil kullaniyorsun bu ürünü.maske olarakmi yoksa günlük temizleyici olarakmi:asigim:

Canim genellikle her aksam gunluk temizleyici olarak kullaniyorum haftada bir maske ve kafama estigi zaman da peeling olarak gercekten cok etkili bir urun yaklasik bir yildir filan kullaniyorum duzenli ...

Kızlar bende yaklaşık 1 senedir kullanıyorum bu ürünü, bende 21 yaşındayım ve yüzümde özellikle T bölgemde acayip sivilce sorunum vardı böyle iri iri iltihaplı ve ağrılı:sinifsinif:
şimdi o sivilcelerden eser yok :lepi: tenim kaymak gibi oldu kızlar kesinlikle tavsiye ediyo-rummm :lepi: Ben her akşam işten gelince yüzümü bununla yıkıyorum

Garnier,clean clear,nivea,olay...
vb ürünler kozmetik ürünlerdir yeterince testten geçmemiştir.cilde hassasiyet düzeyi net bilinmemektedir,parfüm ve çeşitli koruyucu sentetik maddeler içermektedir.
bunun yerine dermotolojik ürünler kullanın..
örn:babe,avene,vs...
avene in temizleyicilerini neden düşünmüyorsun pahalıda deği..30 lira civarında olması lazım..
hemde dermotolojik hemde termal su ve balkabağı çekirdeği içeriyor..

ben kendi kullandığım üründen örnek vericek olursam
avene temizleyici (diacneal serisi cildim yağlı olduğu için )
avene clen.emülsiyon gündüz nemlendiricisi
avene clen.k gece nemlendiricisi..(ki bu nemlendirici sabah kalktığınızda ne kadat etkili olduğunu görüyorsunuz...)
zaman zaman gerilen,tahriş olan cildimi rahatlatmak için avene eua thermal sprey (kii bunun fiyatı da gayet uygundur..)

sanki bi faydası yokmuş gibi gelio bana :sm_confused:
bide ben hergün kullanmak istiorum ama akneli ciltler maske olarak kullanabiliomuş aksi takdirde artma olurmuş ama ben haftada 1 kere kullanınca sanki cildim yeterince temiz deil gibi hissediorum ouff çok sıkıldım bu durumdan napcam bilmiorum :tomato:

Ben de çok memnunum bu üründen,cildimi ferahlatıyor temizliyor.Herkesin cilt yapısı farklı tabi.Bazılarımızda işe yaramayabilir ama ben karma cilt yapısına sahibim ve oldukça memnunuma.a.s

Bende uzun zamandan beri kullanıyorum hem peelingini hem cilt temizleme ürününü hatta ikisini de ikinciye aldım. Benim cildime iyi geldi, gözle görünür bir değişiklik var diyebilirim. Banyo sırasında gözenekler açılmışken uygulamak en doğrusu ya da yüzünüze 10 dakikalık bir buhar banyosu sonrası da olabilir. Ben ilk olarak peelingini kullanıyorum ardından maskesini 10 dakika kadar tutuyorum yüzümde. Tavsiye edebilirim fakat her ciltte aynı reaksiyonu göstermiyordur sanırım, denemekte fayda var...

Bayanlar ben cilt bakımı bölümünde okuyorm ve kesinlikle bu tip 3ü bir arada etki eden ürünleri kullanmanızı önermiyorum.Her ürün tek etki gösterir ve kozmetik değil dermakozmetk ürünler kullanın.Ferahlık hissi verdiği doğru ama sadece his verir etki göstermez.Ve cilt tipine yatkın ürünler kullanmalıyız bana bişey olmaz diyip hep alan arkadşlarım oldu sonucu onlarda bende gördümboshayallersmileboshayallersmile

Bayanlar ben cilt bakımı bölümünde okuyorm ve kesinlikle bu tip 3ü bir arada etki eden ürünleri kullanmanızı önermiyorum.Her ürün tek etki gösterir ve kozmetik değil dermakozmetk ürünler kullanın.Ferahlık hissi verdiği doğru ama sadece his verir etki göstermez.Ve cilt tipine yatkın ürünler kullanmalıyız bana bişey olmaz diyip hep alan arkadşlarım oldu sonucu onlarda bende gördümboshayallersmileboshayallersmile

peki tavsiye edebileceğiniz bir marka varmı?özellikle siyah noktalarda etkili.
ben la roche posay effaclar jel ve nemlendirici + tonik kullanıyorum ama yeterli değil gibi geliyo.bide haftada bir innova nın kil maskesini uyguluyorum

X