gebelik ve göğüs ağrısı

Cok tesekkurler yorumunuz icin.10+2olduk suan insallah hersey yolundaysa hassasiyetim eskiye gire daha az zaman zaman oluyor. Doktorumda normal dedi umarim gepimize Allahim bebeklerimizi her acidan saglikla kucagimiza almayi nasip eder.. zaman gecmiyor endiseler bitmiyor malesef benim icin suan iltihap problemim var bununla ilgili bir tecrubeniz varmi acaba. Kahve rengi akinti korkusundan sari ile kahverengiyi renk olarak ayird edmez hale geldim..
Şu ana kadar iltihap/akıntı problemim olmadı oyüzden hiç bilemiyorum. En yakın zamanda geçer umarım. Çok geçmiş olsun

Merhaba kızlar 2 3gündür göğüslerim ağrıyor sanki yanmış gibi adetime 3 4gün var ne yapmalıyım lütfen cvplarınızı bekliyorum

Slm ben 18 haftalik hamileyim gogsum cok agriyor once sagdi simdi sol dokundugumdada sizi yapiyor acaba neden bilen varmi

benim göğüslerim çok şişti üzerine bile yatamıyordum şükür şimdi geçti. 12+4 olduk ve rahatım.
ama göğüslerim eskisinden büyük ama acı ağrı yok.
betül19 benimde hiç bulantım olmadı sadece tiksinmeme oldu. yani korkmana gerek yok.
kimi hamilelerde hiç olmazmış bulantı.
kasık ağrın normal karnın ve rahimin büyüyor ondan ağrın oluyor. bende bile ara ara oluyor.
eğer çok şiddetli ağrın olursa doktoruna danış derim..

Merhaba benimde goguslerimdeki dolgunluk.hissi gitti 5 haftalik gebeyim cok korkuyorum yardimci olabilir misiniz

Merhaba kizlar,ben yeni uyeyim ve yaklasik 6 haftalik hamileyim bende hassasiyet ve agri adet donemim yaklastiginda basladi uff olacagim sandim adet yani 6 haftadir devam ediyor ancak bugun hassasiyet ve agrinin azaldigini hissettim korkuyorum cunku gecen yil 8 haftalik bebisimizo kaybettik kalbi durdu ve alindisuan korkuyorum hassasiyetin azalmasi kotuyemi isaret acaba yoksa erken basladi erken mi bitti bu gb bir belirti benzer bir durum yasayan varmi

Merhaba kizlar,ben yeni uyeyim ve yaklasik 6 haftalik hamileyim bende hassasiyet ve agri adet donemim yaklastiginda basladi uff olacagim sandim adet yani 6 haftadir devam ediyor ancak bugun hassasiyet ve agrinin azaldigini hissettim korkuyorum cunku gecen yil 8 haftalik bebisimizo kaybettik kalbi durdu ve alindisuan korkuyorum hassasiyetin azalmasi kotuyemi isaret acaba yoksa erken basladi erken mi bitti bu gb bir belirti benzer bir durum yasayan varmi

Merhaba bende 5 haftalik hamileyim goguslerimdeki dolgunluk kayboldu korkuyorum yardimci olabilir misiniz

merhaba aslımbenim
bende senin gibi aynen 5 haftalık hamileyim benimde dolgunluk kayboldu doktora gitme şansın tekrar oldumu?Bebeğin iyimi diye sormak istedim aynı zamanda çok karın ağrılarım oluyor acaba normalmidir diye düşünmeden edemiyorum.

merhaba aslımbenim
bende senin gibi aynen 5 haftalık hamileyim benimde dolgunluk kayboldu doktora gitme şansın tekrar oldumu?Bebeğin iyimi diye sormak istedim aynı zamanda çok karın ağrılarım oluyor acaba normalmidir diye düşünmeden edemiyorum.
Canım senim gebelik ne oldu..5 haftalık gebeyim.gogus agrım kayboldu

Merhaba Hanımlar
Ben 9 haftalık gebeyim. 6. haftadan bu haftaya kdr göğüslerimde dolgunluk ve hassasiyet vardı ama 2 günsür göğüslerim eski halini aldı. Ne hassasiyet ne şişlik.. sizce bebeğin kalbinin durduğu anlamına mı gelir? Sizlerin deneyimi nedir bu konuda

Merhaba Hanımlar
Ben 9 haftalık gebeyim. 6. haftadan bu haftaya kdr göğüslerimde dolgunluk ve hassasiyet vardı ama 2 günsür göğüslerim eski halini aldı. Ne hassasiyet ne şişlik.. sizce bebeğin kalbinin durduğu anlamına mı gelir? Sizlerin deneyimi nedir bu konuda
Merhaba acaba bebeğinizi kucağınıza aldınız mı

Kizlar merhaba yazdiklarini okudum sizlere birsey danisacagim. Benimde bir haftadir goguslerim cok agriyo dokunamiyorum bile uclarida acio aret günümde 10 gun geçti ara ara cok olmasada kasiklarimda da var agri acaba hamile olabilir miyim. Geçen ayda adetim gec gelmisti acaba gec mi gelecek diye bekliyorum ama bilemedim napmam gerektiğini
Test yap canim adetlerin duzenliyse 10 gun gectiyse kesin cikar

Kızlar merhaba, bende 7+5 hamileyim. Geçen hafta cok daha fazla göğüs agrım vardi. 2-3 gündür azaldı. Normal midir sizce ? Böyle olan var mı ? Merak ediyorum :KK43:

X