Gebelikte yemek yiyememek

ben de hamileliğimin çok başındayım(4-5 haftalık)ve iştahım çok azaldı,canım hiçbirşey yemek istemiyor,ben de bir sorun var diyordum,yazıları okuyunca rahatladım,demekki yalnız değilmişim.

gerçi sizin baya geçmiş üstünden ama bende 6 haftalığım.mide bulantısı değil de hiç bir şey yemek istemiyorum.ve açım sürekli aç olmakta sinirimi bozuyor.Allah kimseyi açlıkla imtihan etmesin.bir de kilo vermektende endişe ediyorum.Allah hepimize sağlık versin :KK43:

arkadaslar merhaba
ben yedi haftalık hamileyim sizler bu yazıları baya bi once yazmıssınız tecrubelisiniz,ne oldu bu yiyememe sorunu gecti mi ilerleyen donemlerde? ben de yiyemiyorum da.tiksindim her seyden sinirlerim bozuluyo artıkkk :KK25::KK25::KK25:

gerçi sizin baya geçmiş üstünden ama bende 6 haftalığım.mide bulantısı değil de hiç bir şey yemek istemiyorum.ve açım sürekli aç olmakta sinirimi bozuyor.Allah kimseyi açlıkla imtihan etmesin.bir de kilo vermektende endişe ediyorum.Allah hepimize sağlık versin :KK43:

arkadaslar merhaba
ben yedi haftalık hamileyim sizler bu yazıları baya bi once yazmıssınız tecrubelisiniz,ne oldu bu yiyememe sorunu gecti mi ilerleyen donemlerde? ben de yiyemiyorum da.tiksindim her seyden sinirlerim bozuluyo artıkkk

arkadaslar merhaba
ben yedi haftalık hamileyim sizler bu yazıları baya bi once yazmıssınız tecrubelisiniz,ne oldu bu yiyememe sorunu gecti mi ilerleyen donemlerde? ben de yiyemiyorum da.tiksindim her seyden sinirlerim bozuluyo artık

Bende 6 haftalık hamişim :)) Aynı sorun bende de var . malesef Yiyemiyorum .Bu dönemde bol su içmemiz gerekirken malesef içemiyorum .. çokk üzgünümm:KK14:

Merhabalar.. Bende 18+4 haftalık hamileyim. Hamileliğimin 5. haftasından bu yana aralıksız bu yana hergünüm ızdırap :KK43: Sabahları aç karnına tiroitim için ilaç almam lazım. İnanın onu aldığım zaman mahvoluyorum. Devamlı istifra halindeyim. Midemde zaten ülser problemım vardı. Hamilelikte daha çok arttı. Su bile içtiğim zaman midem öyle bir yanıyor ki tahmin edemezsiniz. Süt-Yoğurt özelliklede meyve hiç yiyemiyorum. Bende üzülüyorum kuzum hiç vitamın alamıyor benden diye.. Demir depolarım tamamen boş. Vitamin eksikliği derseniz o da var. Midemki sıkıntıdan dolayı doktorum da veremedi demir+kan +vitamin hapları... Önumuzdekı hafta içinde gastroenteroloji bölümüne gitmeyi planladım. Bende kilo alamadım hiç. Üzerine verdim de. Hamile kalmadan önce mümkün mü çukulata yemeden duracağım.. Şimdi görmek bile istemiyorum.. 1 hafta hastanede tedavı gördüm. Tansiyonum 3-4 arası gezip duruyordu. Devamlı istifra ve yemek yiyememek durumundan çok halsiz kalmıştım. İnşallah bu durum bir an önce geçer.. Midem düzelir. Benim halsizliğim gider.. Vitaminle gıdalar alarak bebegımın daha sağlıklı olmasını sağlayabılırım. Ben ve benım durumumda olan anne adaylarına gecmıs olsun dıleklerımı iletiyorum. :KK43::KK43:

Merhabalar.. Bende 18+4 haftalık hamileyim. Hamileliğimin 5. haftasından bu yana aralıksız bu yana hergünüm ızdırap :KK43: Sabahları aç karnına tiroitim için ilaç almam lazım. İnanın onu aldığım zaman mahvoluyorum. Devamlı istifra halindeyim. Midemde zaten ülser problemım vardı. Hamilelikte daha çok arttı. Su bile içtiğim zaman midem öyle bir yanıyor ki tahmin edemezsiniz. Süt-Yoğurt özelliklede meyve hiç yiyemiyorum. Bende üzülüyorum kuzum hiç vitamın alamıyor benden diye.. Demir depolarım tamamen boş. Vitamin eksikliği derseniz o da var. Midemki sıkıntıdan dolayı doktorum da veremedi demir+kan +vitamin hapları... Önumuzdekı hafta içinde gastroenteroloji bölümüne gitmeyi planladım. Bende kilo alamadım hiç. Üzerine verdim de. Hamile kalmadan önce mümkün mü çukulata yemeden duracağım.. Şimdi görmek bile istemiyorum.. 1 hafta hastanede tedavı gördüm. Tansiyonum 3-4 arası gezip duruyordu. Devamlı istifra ve yemek yiyememek durumundan çok halsiz kalmıştım. İnşallah bu durum bir an önce geçer.. Midem düzelir. Benim halsizliğim gider.. Vitaminle gıdalar alarak bebegımın daha sağlıklı olmasını sağlayabılırım. Ben ve benım durumumda olan anne adaylarına gecmıs olsun dıleklerımı iletiyorum. :KK43::KK43:

Geçmiş olsun arkadaşım..umarım düzelmişsindir... Ben 5 haftalık hamileyim. Benim kusmalarım yok ama iştahsızlık sorunum çok.. Daha doğrusu çabuk doyuyorum. Ve senin gibi çikolata aşığı biri olarak şimdi bende yiyemiyorum,inanılmaz midemi bulandırıyor ;(

ben neredeyse 3 ayımı doldurcam inş ama hala bulantı ve kusmadan kilo veriyorum hiçbişey yiyememekten ikide bir serum takıp igne yapıyorlar Butun bunlar guzel bır mucıze yuzunden gerceklesıyo bebegım ıcın kendımı bırakmıyorum ama gercekten kemiklerim cıktı artık zayıflıktan herseyden tıksınıyorum suyu yudum yudum ıcmezsem anında cıkıyor :KK5: lıkır lıkır su ıcmeyı ozledım ınanın su ıcebılenler sukur etmelı haline Allahım ne kadar guzel bir nimet kaybedince anlıyor insan ben hiperemezisliyim yani gebelikteki aşırı bulantı kusma hali bu yazımı okuyan varsa Allah rızası için bir duacık yapsın bana gecsin diye:KK5: Vucudum cok guzsuz kaldıııı

slm anneler bende 6. haftanın içindeyim ama herşeyden tiksiniyorum
sanki herşey kokuyor bu da midemi bulandırıyor
bebeğm aç kalmasın diye zorlayıncada daha kötü oluyorum

Bende oyle en ufak ses ve en ufak zorlama midemi altust oluyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhabalar ben 5 haftalık hamileyim ve hiçbirşey yemek istemiyorum, kusma gibi bir şikayetim henüz yok ama her yemek yedikten sonra sanki çok yemişim gibi tüm yediklerim boğazımda gibi hissediyorum.İnşallah sağlıkla sıhhatle atlatırız bebeklerimizle

hiç yemek yiyemiyorum ve çok üzülüyorum herkesin iştahı açıldı bir benim açılmadı hala

Kızlar 9+4 haftaligim sabh uyaninca acayip midem bulanyr kahvaltiyi yaptıktan sonrada kusuyorum zaten bir sey yiyemiyorum öğleden sonra da az bisi zorla yemk yiyorum sadece meyve yiyebiliyorum oda karin doyurmuyor siz kahvaltida ne yiyorsunuz midem bir sey almiyor ağzım da metal bi tad var karnim ac olunca bulantilarim daha da artiyor gücüm kalnadi artık :KK61:

kızalar benimde midem cok kötü bulanıyor sabah bişey yiyemiyorum hep su içiyorum bir meyve midemi bulandırmıyor.sizlerin ne zaman gecti bu bulantı kacıncı haftada gecti kızlar

merhabalar ben 5 haftalık hamileyim ve hiçbirşey yemek istemiyorum, kusma gibi bir şikayetim henüz yok ama her yemek yedikten sonra sanki çok yemişim gibi tüm yediklerim boğazımda gibi hissediyorum.İnşallah sağlıkla sıhhatle atlatırız bebeklerimizle
canıım aynısıym 4. haftadan beri sabahları kusmam var diğer saatlerde sürekli bi öğürme çıkartamıyorumda bişeyde yiyemiyorumm :KK43:

ayyyy ne güzel yalnız değilmişim.. ben de vicdan yapıyordum, bebek gelişmeyecek diye :KK43: yiyemiyorum ki.. ki ben iştahı açık biriyimdir.. canım durduk yere bişeler çeker normalde. şuan 7 haftalık gebeyim, boğazımdan sayılı lokma iniyor.. bulantı hiç yok çok şükür ama iştahsızlık tavan yapıyor... :KK43:

Bende yemek yiyemiyorum ve tabi vicdanen cok rahatsız oluyorum. Bir an önce iştahımın açılmasını istiyorum bebeğim için. Su çok az içiyorum çünkü en çok su midemi bulandırıyor :KK43:

Bende yemek yiyemiyorum ve tabi vicdanen cok rahatsız oluyorum. Bir an önce iştahımın açılmasını istiyorum bebeğim için. Su çok az içiyorum çünkü en çok su midemi bulandırıyor :KK43:
Geçicektir kısa zamanda canım benimde çok bulandı çok,şuan kullandığım bi ilaçtan dolayı rahatladım biraz sanırım ama doktoruna bu durumu söyle su kaybetmen iyi diil,bebekler depolardan beslendi şimdiye kadar bundan sonrası önemli tabi,üzülme isteyerek yaptığın bişey diil,bu aydan sonra çok rahatsız edici derecede olmıcaktır diye düşünüyorum,idareten ilaç verebilir

Geçicektir kısa zamanda canım benimde çok bulandı çok,şuan kullandığım bi ilaçtan dolayı rahatladım biraz sanırım ama doktoruna bu durumu söyle su kaybetmen iyi diil,bebekler depolardan beslendi şimdiye kadar bundan sonrası önemli tabi,üzülme isteyerek yaptığın bişey diil,bu aydan sonra çok rahatsız edici derecede olmıcaktır diye düşünüyorum,idareten ilaç verebilir

inşaallah geçer en büyük derdim su içememek. rabbim saglık versin bize ve bebeklerimize inşaallah.

Bn 7.hftdym bulantidan gozumu acamadim yemek yemk nedr unuttum.migdeme ne girse geri cikio.korkuorum hic gcmicek gibi;(

X