Gebelikte yemek yiyememek

Bendeozellikle sabahlri hic bise yiyemiyorum bulantm cok oluyo ve moral bozuklugu cok oluyo bebegim vitamin almiyor diye

Uzgun mtsuz sinirli halsiz vs bi hallerdryim.tek sebebim bulantim.agliyorum her gun .midemde yanma asiti var.adgzims mux elma ayva arada yudum su .onun haricinde ne yesem cikardiyotum.hamileligin mutlukugnu yasayamadim affet allahim cok zorr.naffolfum bn

28 haftalik hamileyim ve hicbirsey yiyemiorum diyebilirim cok üzgünüm vitamin hapimi,kalsiyum,magnezyum ve demir haplarimi duzenli aliyorum ve cok fazla su iciorum o kadar ne yapabilirim inanin bilmiorum zorla asla yiyemiorum

Bende cok kotuydum su an 14haftadayim tahmini 6haftada basladi bulantilarim.1, 5gunde 8lt serum takildi 63kg su an 55siz hesabedin artik.su icemedim soda iciyorum yesil eksi elma liht peynir ekmek arasi eksimtrak oldugu icin iyi geliyor.sicak ekmek dogranmis mercimek tarhana corbasi deneyin.bunlardanda hala 3-4lokma yiyebiliyorum ama eskisinden iyiyim kizlar portakal suyu ictim bugun mucize gibi.esim sikti tortusunuda suzdu.ac kalmamaya calisin biseyler yollayin midenize.bi nebzede olsa rahat oluyosunuz.cekicez kurtulusu yok bu durumun.

slm ben 6 haftalik hamileyim ve hic birsey yiyemiyorum su bile icemiyorum.:KK43: arada meyve yemeye calisiyorum ama yedigimi hemen cikariyorum cok kotu birsey cocugum nasil besleniyor diye cok endiseliyim.surekli halsizim evden disari cikamiyorum surekli aliyorum durup dururken.benim gib iolan varmi aranizda?

slm ben 6 haftalik hamileyim ve hic birsey yiyemiyorum su bile icemiyorum.:KK43: arada meyve yemeye calisiyorum ama yedigimi hemen cikariyorum cok kotu birsey cocugum nasil besleniyor diye cok endiseliyim.surekli halsizim evden disari cikamiyorum surekli aliyorum durup dururken.benim gib iolan varmi aranizda?

ben halsizliğin çözümünü buldum duş almak..İnsanı o kdar rahatlatıyor ki.. Olumsuz düşünme..Ben dün bir tabak dolusu yemek çekirdek bir sürü şey yedim..Sabahları aç karnına süt içiyorum. Kokusu bile bulantı yapmıyor..RElax ol

Bende öyleyim cok zayif bir insanim normalde de yemezdim simdi de yiyemiyorum, bazen vicdan azabi cekiyorum ama sonra afrikadaki hamile kadinlar ve savastakiler aklima geliyor yine iyi yiyorum cok sükür diyorum en azindan temel ihtiyaclarimi aliyorum, insallah tamamen düzelir su hallerimiz doya doya yeriz bebislerimiz sagliklica tontik tontik olur :)

Kızlar 11 haftalik geleyim 7. Haftadan beri bulantilar bitmiyor azaldı biraz ama süt yumurta et yiyemiyorum . Ceviz ender de olsa tüketmeye çalışıyorum folik asit aksatmıyorum ama bebek depolardan alıyor alacağını bulantilar geçene kadar böyle idare edincem eşim çok kizsada ... çalışıyorum ve kusmak istemiyorum kokular bile ogurtuyor bitsede yesek beslensek hiç değilse 1 bardak süt yada 1 kase yoğurt yiyebilsem ..4 kilo verdim

Arkadaşlar benimde bebeğim 2 ay 8 günlük ama yemek yiyemiyorum midem çok bulanıyor.zorluyorum kendimi yemek için ama az yiyebiliyorum banada bi akıl verin ne yapmam lazm:KK43:

5. Haftadan beri hayatim bitmiş gibi ama zorla yiyorum yinede. 3 yiyorsam 2 si çikiyor. Kilo vermemiş oluyorum. Ama çok zor tiksinerek yemek ve kusmak.... ki ben o kadar iştahli insandim... tadim kalmadi....

öyle bir geçiyor ki banada bir arkadaşım demiştiki gece aç uyancan ekmek yicen diye cidden geceleri lavaboya kalkıyorum ve deli gibi aç halde.. bende çok zor geçirdim hamileliği 4 aydan sora rahatladım gerçi hala arada yediklerimi çıkarttığım oluyor ama yiyebilmeye başladım inanın geçiyor. üstelik 42,5 kilo ile hamile kaldım..oturup bende ağlıyordum beslenmiyor diye..
Kilo verdiniz mi peki ilk aylarda 44 kiloyla hamile kaldım su içsem çıkıyor büyük ihtimal kilo vereceğim

X