Saç Rengi ve Saç Boyama Geçici Boya kullanan var mı?

kızlar bu boyayı merak edip for you ya girdim tam olarak adı MEDIAL COLOR TREND fiyatı 8.45 winns arkadaşım sana bu boyanın ücretsiz danışma hattının numarasınıda veriyim belki soruna cevap bulursun 0800 261 91 33 bu boyanın 12 çeşit rengi var süper ya ben pembe almayı düşünüyorum

sabrina pek sacın suan ne renk? yani pembeye boyadıktan sonra akma sürecinde kötü renkler oluşmasından yada sacından tamamen arınmasından cekinmiyormusun? belki baska boyayla istenmeyen durumda rötuş yapmayı düşünüosun ama ben hiç sacımı daha önce boyatmadıgım için birazendişeliyim bu boya hakkında

ebisu şuan saçlarım açık turuncu ama boya röfle yaptırmayı düşünüyorum ve uçlarınada bu geçici boyayı kullanıcam satıcı bayan 8 10 yıkmadan sonra kesinlikle boya kalmaz dedi

sabrina ilgine çok teşşekkür ediyorum verdiğin numarayı aradım ama malesef elazığda satışları yokmuş nette de satılmıyormuş.........:1no2::
Yani ben alamıyorum şimdilik ama alıp bana gönderebilecek biri varsa çok çok çok sevinirim:eek:

ben sanki bi ara sgm 'de renkli sprey saç boyası görmüştüm ama tam hatırlamıyorum hala var mıdır.. yarın gidersem bi bakıp söyleyim size

internette sorun olduğu için siteye giremedim,üzgünüm,kusura bakmayın kızLArr !!

benim saçımın uçları sarı idi ama koyu sarı..civciv sarısı değil yani...
çooook güzel oldu..tam kızıL...

kkibele...o saç spreylerinden de kullandım..
onların da fiyatı 2.80 YTL...
onların da sadece pembesi renk veriyor benden söylemesii :)
hafif sim ve pırıltı veriyor..
ama maalesef fazla dayanmıyor :KK43:

kkibele...renkli saç spreyleri haLa satılıyor...gidip alabilirsiniz...
wins.. ankara da for you yok maalesef ..ben de İstanbul'dan aldım...

uygulaması da çok kolay :)kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

zuzu sen sadece sac ucların için mi kullandın bu ürünü canım? ben daha önce hiç sacımı boyatmadım ve rengi de bozulsun istemiorum cünkü bi daha bu renge dönmicegni sölemişti kuaför.. bu gecici boyayı alıp tüm sacıma uygulasam akma sürecinde neler olur? sacım koyu altın sarısı ve siyaha boyamak istiorum..cok mu radikal bi degisiklik istiorum ne:)

zuzu sen sadece sac ucların için mi kullandın bu ürünü canım? ben daha önce hiç sacımı boyatmadım ve rengi de bozulsun istemiorum cünkü bi daha bu renge dönmicegni sölemişti kuaför.. bu gecici boyayı alıp tüm sacıma uygulasam akma sürecinde neler olur? sacım koyu altın sarısı ve siyaha boyamak istiorum..cok mu radikal bi degisiklik istiorum ne:)

Aynen benimde saçlarım kendi renginde hiç boyatmadım ama siyahı çok istiyorum bide kızılı ama sansıma küsüp oturucam galiba....
Bu şartlarda boyayı almam imkansız görünüyor.....
Belki kendisine almak için giden birisi banada alıp kargoya verir:eek:
Tabi parasını hemen gönderirim:sm_cool:
Ayrıca herkese ilgisinden dolayı teşekkürler.........yerimseniben

kızlar for you da var 8 yıkamada geçiyor
ben kullanmadım markasınıda hatırlamıyorum ama bi gidin bakın
fiyatıda uygundu hatırladığım kadarıyla 8 ytl idi...
her rengide bulunuyor..
canım memnun kaldın mı ondan ben almayı düşündüm o an fakat güvenemedimsaçlarımı çok yıpratır sa bir de diye..senin sonuç nasıl güzelim. kızlar bu arada jeans colour diye bir boya varmış geçici ve her rengi olan kk da okudum bi bakın isterseniz saçlarını kızıla boyayanların paylaşım alanında ,net te varmış..bakın .

Son düzenleme:
canım memnun kaldın mı ondan ben almayı düşündüm o an fakat güvenemedimsaçlarımı çok yıpratır sa bir de diye..senin sonuç nasıl güzelim. kızlar bu arada jeans colour diye bir boya varmış geçici ve her rengi olan kk da okudum bi bakın isterseniz saçlarını kızıla boyayanların paylaşım alanında ,net te varmış..bakın .

Şimdi nette baktım söylediğiniz boyaya ancak bu geçici değil üstelik bu boyayı kullanmak için saçların açılmış olması gerekiyormuş...
Yinede ilginize teşekkürler...

kkibele...renkli saç spreyleri haLa satılıyor...gidip alabilirsiniz...
wins.. ankara da for you yok maalesef ..ben de İstanbul'dan aldım...

uygulaması da çok kolay :)kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım ben renkli saç spreylerinin siyah renginden arıyorum..ondan da hiç bir yerde bulamadım.. sen hiç gördün mü sanırım ankara'dasın ondan soruyorum.. yani bu sprey boyaların siyah rengini gördün mü hiç bir yerde ?

evet canımcım ..sadece uçlarında kullandım :)
herhangi bir problem yaşamazsın ebisucum :)
tabiki saçının tamamında kullanabilrsin :)
yook tabiki siyah ta yapabilrsin ..yakışır altın sarısına :)
kaydirigubbakcemile3sengözlerimebaksanab

canım ben renkli saç spreylerinin siyah renginden arıyorum..ondan da hiç bir yerde bulamadım.. sen hiç gördün mü sanırım ankara'dasın ondan soruyorum.. yani bu sprey boyaların siyah rengini gördün mü hiç bir yerde ?

maalesef canımcım...
siyahını bulamazsın :KK43: o rengini üretmiyorlar çünkü..boşuna arama yani :):eek:kaydirigubbakcemile3
tabiki bana istediği sorabilrsin :)

Aynen benimde saçlarım kendi renginde hiç boyatmadım ama siyahı çok istiyorum bide kızılı ama sansıma küsüp oturucam galiba....
Bu şartlarda boyayı almam imkansız görünüyor.....
Belki kendisine almak için giden birisi banada alıp kargoya verir:eek:
Tabi parasını hemen gönderirim:sm_cool:
Ayrıca herkese ilgisinden dolayı teşekkürler.........yerimseniben

ah be wins cimm :KK43:senağlama
keşke sana yardımcı olabilsem :KK43::1no2:

X