Saç Rengi ve Saç Boyama Geçici Boya kullanan var mı?

maalesef canımcım...
siyahını bulamazsın :KK43: o rengini üretmiyorlar çünkü..boşuna arama yani :):eek:kaydirigubbakcemile3
tabiki bana istediği sorabilrsin :)

sağol canım.. ama ben siyah istiyorum yaa :KK43: normalde saçlarım zaten renkli yani o yüzden siyah istiyorum :KK43: normal boyayla boyamaya da cesaret edemem çünkü bu rengini seviyorum bir daha dönemem bu renge eğer siyah boyarsam :KK43:

Eğer Bursada for you mağzası varsa bulabilirsin çünkü bu boya sadece bu mağzada satılıyormuş..... Kolay gelsin....

Hanımlar yok mu bana şu boyanın siyah ve kızılını alıp gönderebilecek birisi?????????

ankara'daki arkadaşlar ben bu siprey boyalardan pino parfümeride buldum.. ama pembe -mavi gibi renklerden kalmıştı.. ben siyah istiyorum o yüzden almadım :KK43:

for you 'da satılan boyalardan bende kullandım ama fazla etkili diil sanırım ya da iki kutu kullanmak gerekiyor galiba..saçlarımın uzunluğu omuz hizasında bu arada...elektrik siyahı diye bayaa koyu bir rengi var ama bunu saçı kahve ve siyaha yakın olanlara öneriyor..yani açık sarı ve kumrallarda pek işe yaramıyor galiba..ben 8-10 sene önce almanya'da sıradan bir marketten fuşya,ateş kırmızısı,pembe,mavi vs.bu boyalardan almıştım..onlar mükemmeldi...ama markasını hatırlamıyorum..şimdi o markayı bulmanın peşine düşücem..bulursam haberdar ederim nasıl olsa artık netten alışveriş yapma imkanımız var...bu arada bunu buldum Color Pulse, L’Oreal sadece yurtdışında varmış bu üründen...

özoş canım yani sarı saclarımı bu boyayla siyah yapmam mümkün diil dimi? zaten akma sürecinde igrenc renkler cıkar die düşündügüm için vazgecmiştim..senin sacın for youdaki boyayla hangi renk oldu,önceden nasıldı? akma sürecinde neler oldu ve eski haline kavuştumu? biras fazla sordum kusuruma bakma cnm ama bu konuyu günlerdir takip ediyorum kullanmış birini bulunca kacırmıyım dedim:)

özoş canım yani sarı saclarımı bu boyayla siyah yapmam mümkün diil dimi? zaten akma sürecinde igrenc renkler cıkar die düşündügüm için vazgecmiştim..senin sacın for youdaki boyayla hangi renk oldu,önceden nasıldı? akma sürecinde neler oldu ve eski haline kavuştumu? biras fazla sordum kusuruma bakma cnm ama bu konuyu günlerdir takip ediyorum kullanmış birini bulunca kacırmıyım dedim:)

Aynı soruların cevaplarnı merakla bekliyorum....yerimseniben

keşke bu kızıl boya saçımdan hiç gitmese :KK43:
çok beğendim rengini..ama tekrar boyamam herhalde.. :KK43:
kıZLar red sonja rengi çok güzel oluyor ..
özellikle saç rengi kumral,kahverengi olanlara öneririm :)

keşke bu kızıl boya saçımdan hiç gitmese :KK43:
çok beğendim rengini..ama tekrar boyamam herhalde.. :KK43:
kıZLar red sonja rengi çok güzel oluyor ..
özellikle saç rengi kumral,kahverengi olanlara öneririm :)

Zuzu peki sen ankarada nereden buluyorsun bu boyadan?:1rolleyes:

Anladım... Annem bursaya gitti dün ona söyledim bakalım orda for you varmış inşallah bulursa göndericek bana kullanır kullanmaz sonuçları yazarım.....:teytey: :sm_cool:

Zuzu bişey daha sorucaktım....
Benim saçlarım belimde bir kutu yeter mi hepsine acaba?

winscim..
evet 1 kutu az gibi geliyor ama ..köpük olduğu için yetiyor :)
beline kadarsa yeterli..(ama çok fazla döküp ziyan etme boyanı)
kolay gelsin canımcım :KK66:

Anladım... Annem bursaya gitti dün ona söyledim bakalım orda for you varmış inşallah bulursa göndericek bana kullanır kullanmaz sonuçları yazarım.....:teytey: :sm_cool:

winscim sen hani rengi almayı düşünüyorsun?
duaların kabul oldu sonunda :KK66:

zuzucum sacından arındımı suan bni asıl ilgilendiren mesele bu:) ay soru yagmuruna tuttum herkesi ama deişiklik isteyen biri icin gecici boya cok ii bi fikir.

winscim sen hani rengi almayı düşünüyorsun?
duaların kabul oldu sonunda :KK66:

Zuzu ben siyah ve kızıl istedim kızılın farklı tonları var mı? Aynen dualarım kabul oldu valla ...:lepi:.Ben saçlarıma boya sürmeye çok korkuyorum ama siyahla kızılıda çok merak ediyorum bakalım nasıl olacak yaptıktan sonra resim eklerim.....:dance:

winnscim peki suan sacın ne renkti sanırsam koyu sarı dimi? bu iki boya arınmaz diye korkmuyomusun? :)

X