Geçmeyen kasık ağrılarım var hamile olma ihtimalim olabilir mi?

Bide adetime daha 3 gun var siz ne zaman test yaptiniz bide biz cok uzun zamandan bari deniyorus ama biturli olmuyor her ay hayal kirikligi sadece

Eklentiler

• IMG_4986.jpeg
    IMG_4986.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 95
Bide adetime daha 3 gun var siz ne zaman test yaptiniz bide biz cok uzun zamandan bari deniyorus ama biturli olmuyor her ay hayal kirikligi sadece
Canım ben adet bır hafta geçti öyle test yaptım garanti olsun hayal kırıklığına uğramayayım diye

Tabıkı ederim ne demek 🤲🏻 adetın gecıkınce yap canım testı beklemek zor ama hayal kırıklığından iyidir

Hayırlısı olsun seninle beraber burda mesajları okurken mutlu oldum darısı başımıza hamileyken bize de dua et senee saglikla kucagina al canim benim
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah canım benim Rabbim sağlıklı sıhhatli bebeklerimize kavuştursun inşallah hepimizi 🤲🏻🤲🏻😌

Yaaa öncelikle tebrik ederim konuyu görünce dikkatimi cekti ve sonu güzel biyere çıktı🤗 rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasıp etsin banada dua edermisn bende çok anne olmak istiyorum

Yaaa öncelikle tebrik ederim konuyu görünce dikkatimi cekti ve sonu güzel biyere çıktı🤗 rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasıp etsin banada dua edermisn bende çok anne olmak istiyorum
Çok teşekkür ederim canım benimmm 🥰 amin inşallah canım 🤲🏻🤲🏻 Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin inşallah vakti geldiğinde Allah nasip edecektir asla umutsuzluğa kapılmayın 😌

Merhabalar nasilsiniz beni hatirlarsiniz umarim size soru sormustum bir kac gun once ve hala regl olmadim bu gun beklenen reglimin 3 gunu ve hala bitmeyen kasik agrilarim surekli bas agrilarim bide asiri istah artisi var surekli acikiyorum dun dayanamayip test yaptim direk silik hayali bir cizgi cikti hamilemiyim dilmiyim anlamadim artik bikac gun bekleyip tekrarliycam sizdede oldumu acaba boyle durum

Merhabalar nasilsiniz beni hatirlarsiniz umarim size soru sormustum bir kac gun once ve hala regl olmadim bu gun beklenen reglimin 3 gunu ve hala bitmeyen kasik agrilarim surekli bas agrilarim bide asiri istah artisi var surekli acikiyorum dun dayanamayip test yaptim direk silik hayali bir cizgi cikti hamilemiyim dilmiyim anlamadim artik bikac gun bekleyip tekrarliycam sizdede oldumu acaba boyle durum
Canım aynıları birebir oldu bana da ☺️ aşırı acıkma ve baş ağrıları özellikle. Silik çizgi varsa kesin hamılesin canım ama hamilelik çok yeni olabilir ondan siliktir çünkü ben de silik çizgi görmüştüm ilk başta sonra gün gün test yaptım hergün toplamda 4 test yaptım ve 4üncü teste artık iyice koyulaşmıştı kan testi vermeye karar verdim öyle görünce ve hamile çıktım ☺️

Canım aynıları birebir oldu bana da ☺️ aşırı acıkma ve baş ağrıları özellikle. Silik çizgi varsa kesin hamılesin canım ama hamilelik çok yeni olabilir ondan siliktir çünkü ben de silik çizgi görmüştüm ilk başta sonra gün gün test yaptım hergün toplamda 4 test yaptım ve 4üncü teste artık iyice koyulaşmıştı kan testi vermeye karar verdim öyle görünce ve hamile çıktım ☺️
Valla siz boyle yazinca dahada umutlaniyorum hadi insallah hayirlisi olsun bende tekrar test yaparim ozaman ☺️

Kac gun gecikince iyice koylasti testiniz bazi kisiler burda yazmis surekli midem bulaniyo hicbirsey yiyemiyorum diye ben dedim ben kesin hamile dilim ozaman cunki ben normalde cok fazla bisey yiyen biri dilim ama suan surekli biseyler yiyorum ama yinede acikiyorum bide bi bakiyorum cok üşüyorum bi bakyorum sicak basiyo sizdede oyle oldumu

Kac gun gecikince iyice koylasti testiniz bazi kisiler burda yazmis surekli midem bulaniyo hicbirsey yiyemiyorum diye ben dedim ben kesin hamile dilim ozaman cunki ben normalde cok fazla bisey yiyen biri dilim ama suan surekli biseyler yiyorum ama yinede acikiyorum bide bi bakiyorum cok üşüyorum bi bakyorum sicak basiyo sizdede oyle oldumu
Valla canım ilk günkü ile dördüncü gün arasında bayağı bir fark vardı koyulaşmıştı. Resmini buraya ekliyim. Bulantı konusunda herkeste olmuyor ben de bir gün hafif oldu geçti daha sonraki zamanlarda olur mu bilmiyorum. Yemek konusunda şu anda ben de çok yemek yesem de hemen acıkıyorum sürekli. Ben de normalde çok üşüyen biriyim ama sıcak basmaları bende de oldu canım.

Eklentiler

• IMG_5167.jpeg
    IMG_5167.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 63
Bende hemen yeniden test alip yapiyim ozaman bekledikce icim icimi yiyiyor valla

X