Gelinlik Modelleri Gelinlik fiyatları ;

Benim gelinliğim şu anda dikiliyor Pronovias firmasının modeli.Nişanlımın bir arkadaşı dikiyor,1200-1300 tl den kapı açtılar zar zor 900 e indirdik,ki buna bile içim gidiyor.
Ben aslında kiralamaktan yanaydım satın almakla kiralamak arasında ortalama 200 tl oynadığı için nişanlım dikilsin dedi.Nikahtan sonrada ihtiyacı olan arkadaşlara çok cüzi bir rakam karşılığında kiralamak istiyorum.

Topu topu 3 saat giyeceğimiz birşeye çok uçuk paralar vermeye gerek yok canlar.Bir sürü ihtiyaçlarımız var.Paranız çoksada bir sürü aç vatandaşımız var onlara harcayalım ltf.

Seni gökte ararken yerde buldum o zaman :) umarım düğünün benden öncedir ve umarım gelinliğin beğeneceğim şekildir :)

Hemen neden tepki gösteriliyor anlamadım.Baktım 3 yazınca tepki alacağım ,gittim mesajımı değiştirdim.:kızgın:
''Paranız çoksa da bir sürü aç vatandaşımız var onlara harcayalım ltf'' demenin ne anlamı ,lüzumu var ki?...:1closedeyes:

benimm düğünüme daha var amaa gelinlikleri araştırdım..en çok begendigimin fiyatı 2500tl idi..ama normalde 1000 ile 2000arasında değişiyor..satın alma ile kiralama arasındada 500tl fark oluyor..

Böyle bir konu açtığına sevindim canım.Bende haftaya gelinlik bakma telaşına düşeceğim.Çok zor karar vereceğim biliyorum.Birde uçuk fiyatlar aklımı dahada karıştıracak. Ben diktirme kiralayacağım gelinliğimi.

bende pu hafta sonu fatıhe dogru yol almak ıstıyorum bı bakym nedır fıyatlar
gelnlk kıralık kınalıgı satın almak ıstıyorum dıktırcem ıkısını kacagelırki ya

Hemen neden tepki gösteriliyor anlamadım.Baktım 3 yazınca tepki alacağım ,gittim mesajımı değiştirdim.:kızgın:
''Paranız çoksa da bir sürü aç vatandaşımız var onlara harcayalım ltf'' demenin ne anlamı ,lüzumu var ki?...:1closedeyes:

yaa cnm arkadaşlar öyle demek ıstemedıler sanırım
herkez kendı hesabını bılır ve ona görealır kımıne pahalı gelen kımıne ucuz gelebılır a.s.

Sevgili lirik güzel bu klup sende görüyorsun ki bir paylaşım yeri,hepimiz fikirlerimizi paylaşırız öyle değil mi?Ben seni yadırgadığım yada kızdığım için falan da yazmadım(haddimede düşmez),bu fikrimi senden öncede savunuyordum beni tanıyanlar bilirler.Ayrıca hayatta duruşuma aykırı yargılamak kırmak...vs.Umarım anlatabilmişimdir

arkadaşlar tamam tartışmayım lütfen yani yanlış anlaşılmış olabilir. ama herkesin düşüncesi farklı olabilir. lütfen sakin olup konumuza dönelim.:kahve:

fatihte güzel gelinlikçiler varmış öyle duydumbirde ümraniyede:))

burda amaç tartışmak değil paylaşımdır. herkes kendi hesabını biliyo sonuçta. bizde kendi hesabımıza göre yorum yapıyoruz:)

Canım bende ümraniye üsküdar civarında olacağım.Ümraniyede gelinlikçi çok oralara bakacağım.Üsküdarda bir arkadaşım diktirdi çok güzel olmuştu arkadaşımda bu konularda çok titizdi kataloktakinin aynısını dikti dedi.Diktirme gelinlik bu konuda çok önemli dha önce biri tecrübe edip tavsiye ederse daha içim rahat olur gibime geliyor.Neyle karşılaşacağımızı bilmemek kötü..

kadıköydeki gelinlikçileride ess geçmeyin kıslaar:eek:klava:

gelinlikçi arıyoduk bizde bir kaç arkadaşla:))

eğer beğenirsen fikirlerini bizimle paylaşır mısın??

Sevgili GLCNN nikahım aşağıdaki takvimdende görüldüğü üzere 16 gün sonra.Beden,boy ve model uyduğu taktirde seve seve yardımcı olurum cnm.Biraz anlatayım gelinliği arka ve ön yaka V şeklinde,göğüs altına kadar güpürlü,göğsün altında bir tarafta bizim için önemli olan taşlı bir kelebek olacak.Göğüsten altı simli tül.Arkasıda kuyruklu,kuyruğun içinden göğüsteki danteller görünecek.Duvakta aynen simli tülden,kenarları güpürlü,rahibe duvağı şeklinde.Umarım birazda olsun gözünde canlanabilmiştir.Sevgilerimle

Tatlım ev resimlerinden söz ediyorsun sanırım.Birincisi çok rahatsızım,ikincisi ablamlardan fotoğraf makinesini almayı hep unutuyorum.Bu hafta sonu kesinlikle unutmayacağım.Bekleyin geliyorummmmmmmmm :))))))

evet canım ev resimleri:))))
geçmiş olsun umarım çok ciddi bişi değildir:)

bencede unutma herkes merakla bekliyo fotografları :)

Kızlar bizim mahallede bi gelinlilci var zaten bitane gelinlikci var neyse geçen yaz bi akrabam için taç sordum gelinliklerede baktım valla sizler 1200-2500 arası bişe yazmışsınız abla 800-900 yapıyorum değişiyo cnm dedi modeline işçiliğine göre dedi
+bu hafta yakın bir akrabam var geline kocelinde 250 ytl gelinlik kiramışlar ama nasıl bişe inanın bilmiyorum eğer düğüne gidersem burda yazarım :KK66:

fatihte güzel gelinlikçiler varmış öyle duydumbirde ümraniyede:))

burda amaç tartışmak değil paylaşımdır. herkes kendi hesabını biliyo sonuçta. bizde kendi hesabımıza göre yorum yapıyoruz:)
cnm ümraniyede evet var ama biraz fazla fiyat çekmeye başladılar az bişe gelişti ya hemen fiyatları uçuruyolar bi çepken diktircektim 150 ytl çektiler oha oldum bi ara nişantaşınamı düştüm ne dedim delikafaduldensırnaşık şey

ben 2,5 sene evlendim.
gelinliğimi de hazır olarak kiraladım yani diktirmedim.
ya 350'ydi ya da 450'ydi yanlış hatırlamıyorsam. duvağı ve kesesi dahil. hatta bunları geri vermemiştim sonra hatıra olarak sakladım.
güpürlü boncuklu güzel bir modeldi benim için.

bu arada benim durumum çok çok iyi olsa evet durumu olmayan insanlara da yardım ederdim ama 5 bin' e de 7 bin'e de gelinlik alırdım. herkesin bütçesi kendinedir. bu yüzden birbirimizi eleştirip kalbimizi kırmayalım böyle güzel bir konuda.

bahçelievlerdeydi benim gelinlikçim. hala da hergün önünden geçiyorum zaten. işçiliği ve dikimini ben çok beğenmiştim. bu taraflara yakın olan arkadaşlar bana ulaşmak isterlerse; model için fikir olması açısından yardımcı olabilirim.

hepinizin allah yardımcısı olsun arkadaşlara.s.

X