Gelinlik Modelleri Gelinlik fiyatları ;

Düğünüm mayısta ancak gelinliğimi şimdiden ayarladım hem erkenden karar vermek istedim hemde şimdi sezon öncesi fiyatlar çok uygun. Gelinliğim bol işlemeli ve taşlı gerçekten iyi bir fiyata kiraladığımı düşünüyorum bana göre dikilecek ancak satın almayacağım herşeyi ile birlikte 1000 liraya anlaştık kadıköyden aldım pazarlığınızı fazlasıyla yapın bana 2000 2500 den aşağı bulamazsın dediler ben 1000 liraya buldum.

Düğünüm mayısta ancak gelinliğimi şimdiden ayarladım hem erkenden karar vermek istedim hemde şimdi sezon öncesi fiyatlar çok uygun. Gelinliğim bol işlemeli ve taşlı gerçekten iyi bir fiyata kiraladığımı düşünüyorum bana göre dikilecek ancak satın almayacağım herşeyi ile birlikte 1000 liraya anlaştık kadıköyden aldım pazarlığınızı fazlasıyla yapın bana 2000 2500 den aşağı bulamazsın dediler ben 1000 liraya buldum.

canım peki parasını peşin ödedin evlenmene yakında dikimimi yapılcak

canım bende 2008 sonbahar geliniyim,ve o grubun içinde en pahalı ben diktirdim,2500 ytl ye diktirdim,bi isveç katalogundan begendim,kullanılan malzeme krem şantuk... gelinlite bu....

500 lirasını bayram döneminde vermiştim düğünüme uygun tarihtede dikilmeye başlanacak. Gelinlikçinin başkası için dikmiş olduğu bi modeli giydim beğendim bazı değişiklikler istedim benim bedenime uygun olarak aynı modelin yenisi dikilecek.

diktirenler hanımlar sizce bu gelinlikler aşağı yukarı ne kadara dikilir
bi fikriniz var mı

yenigelinlikmodelleriyesv9.jpg

a554qy0.jpg

kızlar bu gelinlik tarzında bir gelinlik ist-bakırköy nüansta satılık : 2,800 kiralık:2,300 fiyat verdiler. inşallah resmi koymayı becerebilmişimdirmirmirmirmir

anlamadım galiba ben bu resim koyma olayını kızlar ya bir türlü olmuyor kafayı yicem :uhm::eek:klava:Çok üzgünüm çoook

Hemen neden tepki gösteriliyor anlamadım.Baktım 3 yazınca tepki alacağım ,gittim mesajımı değiştirdim.:kızgın:
''Paranız çoksa da bir sürü aç vatandaşımız var onlara harcayalım ltf'' demenin ne anlamı ,lüzumu var ki?...:1closedeyes:

ne 3 bini ne 4 bini ne fiyatalra gelinlikler var ..bütçesi olan istediğini istediği fiyata alır ..10 milyaa da gelinlik var 100 milyona da misal.. ..yorumlara dikkat edelim arkadaşlar..herkes parasını istediği yerde istediği gibi harcar hihoyyyt

farklı bi gelinlik olsun istiyodum hep..vücüdüme uygunun aylarca aradım delikafadulden
uygun fiyata hiç yoktu..vardı olanlar da çok kalitesizdi belliydi..hiç paramız yok iken gittim 2 binliraya diktirdim ve aldım.. istedim modeli 2.el bulabilseydim kesin alırdım..şans işte :nazar: şimdi ben satıyorum aldımın yarı fiyatına ..alan olursa tabi..
bi arkadaşım ise istedi modeli 1000 liraya anlaştı ..ah ah benim zamanımda görsedim onu da alsadım o fiyata ..

Kızlar bizim mahallede bi gelinlilci var zaten bitane gelinlikci var neyse geçen yaz bi akrabam için taç sordum gelinliklerede baktım valla sizler 1200-2500 arası bişe yazmışsınız abla 800-900 yapıyorum değişiyo cnm dedi modeline işçiliğine göre dedi
+bu hafta yakın bir akrabam var geline kocelinde 250 ytl gelinlik kiramışlar ama nasıl bişe inanın bilmiyorum eğer düğüne gidersem burda yazarım :KK66:

kullandığı kumaşın kalitesine göre fiyat değişiyodur bence... bizim mahallede de bir çok gelinlikçi var modelelri çok güzel ama kumaşlar bağrıyo ben kalitesizim die delikafadulden

yinede herşeye ramen tercih meselesidir..bi arkadaşın düğünü olmuştu yıldırım gibi ..saçı gelinlini vs 400 e anlaşmışlar..takıdan sona saç dağıldı.. gelinliğin ise her yanında potluklar vardı..halayda tarlatan baştan başa söküldü koptu ay ne fenaydı delikafadulden

Son düzenleme:
benim gelinliğim vizonteleninkine benzer bişeydi. 700 tl ye diktirdik. içinde duvak, çiçek falan da vardı. ayakkabıya da 30 tl falan verdik. ama yine de yazık bence de. çünkü şimdi bazanın altında sürünüyor. evlendiğin gün de giyiyorsun ama sen anlamıyorsun hiçbir şey. şimdi de giysen ne olacak. fazla para vermeye gerçekten hiç gerek yok.

Sevgili GLCNN nikahım aşağıdaki takvimdende görüldüğü üzere 16 gün sonra.Beden,boy ve model uyduğu taktirde seve seve yardımcı olurum cnm.Biraz anlatayım gelinliği arka ve ön yaka V şeklinde,göğüs altına kadar güpürlü,göğsün altında bir tarafta bizim için önemli olan taşlı bir kelebek olacak.Göğüsten altı simli tül.Arkasıda kuyruklu,kuyruğun içinden göğüsteki danteller görünecek.Duvakta aynen simli tülden,kenarları güpürlü,rahibe duvağı şeklinde.Umarım birazda olsun gözünde canlanabilmiştir.Sevgilerimle

güpürlü gelinliklere bayılıyorum, gözümde canlanan model hoş ama dekoltesi var gibi geldi bana :)
nikahından sonra görüşmek üzere diyorum o zaman :KK66: fotolarını da koyarsın dimi
:eek:

fatihte güzel gelinlikçiler varmış öyle duydumbirde ümraniyede:))

burda amaç tartışmak değil paylaşımdır. Herkes kendi hesabını biliyo sonuçta. Bizde kendi hesabımıza göre yorum yapıyoruz:)

evet evet fatih tam yerı pazar gıdıcem ıns bıras pahalı ama en azından modek bakarım

kızlarrr ben bedavaya almış oldum valla moda evi olan bi arkadasım daha dogrusu musterim vardıı uyguna kapattık:KK70: daha dogrusu bizim burda 250 tl ye bile super gelinlik satan yerler var ve sonucta sadece bi gece giyilcek die ben fazla para vermek istemedim oda gel ben sana maliyetine vercem dedi yani 300 tl ye bitirdik işi:KK70: kınalıkta 200 :KK70: 500 tl süper oldu herkes gelinlige bayıldı nerden aldıgımı sordu isterseniz profilden bakabilirsiniz:KK66:

kızlarrr ben bedavaya almış oldum valla moda evi olan bi arkadasım daha dogrusu musterim vardıı uyguna kapattık:KK70: daha dogrusu bizim burda 250 tl ye bile super gelinlik satan yerler var ve sonucta sadece bi gece giyilcek die ben fazla para vermek istemedim oda gel ben sana maliyetine vercem dedi yani 300 tl ye bitirdik işi:KK70: kınalıkta 200 :KK70: 500 tl süper oldu herkes gelinlige bayıldı nerden aldıgımı sordu isterseniz profilden bakabilirsiniz:KK66:

Ben senin gelinliğini çok beğenmiştim, o fiyata olmasına çok şaşırdım ?:1shok:

herkes cok sasırdı gercektennn:KK70:bide fotoda cıkaıs ama gelinligin üzeri sırf simdi yani ışıkta feci parlıyodu arkadas bu konuda gercekten uzman izmirde olsaydınız kesinlikle yardımcı olurdum

İstanbul da bulunan arkadaşlar, 6-8 Şubat ta Lütfü Kırdar Kogre ve Sergi Sarayı'nda Evlilik Hazırlıkları Fuarı varmış, oraya birçok gelinlik firması katılıyor, haberiniz olsun :sm_cool:

evet cnm o fuara ço kgüzel diyolar.. yalnız davetiyeyle giriş yapılıyor.. biz alyans bakmak için geçende gitmiştik atasaya.. bize verdiler ordan 2 tane davetiye.. bu tip yerlerden gidip isteyebilirsiniz davetiyeleri..

Hemen hemen her bütçeye uygun gelinlik var.Bir kaç gün önce bende baktım gelinliklere bir model beğendim hafif işlemeli olursa 850,işlemelerini yoğun ve gösterişli istersem 1250 tl dedilerkaydirigubbakcemile3
Yani el işçiliğine alıyorlar sadece 400 lira -tatlicadiarzu-
Ben kendim yapacağım gelinliğimi...Kısmetse bir kaç ay sonra fotoğrafları buradada paylaşırım:lepi:

X