Genital bölge ve bacaklar için hangi epilasyon yöntemini önerirsiniz?

trespasser

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2011
10
0
arkadaşlar benim yıllardır çözemediğim bir sorunum var: kıl!!!
genital bölgeye acısız, kanamasız bi epilasyon çeşidi biliyor musunz?
yıllardır jilet kullandım. kıllar o kadar güçlendi ki feci bir acıyla birlikte kıl köklerimde azımsanmayacak derecede kanama oluyor. ılık ağda, soğuk ağda, sir ağda, epilasyon aleti..... hepsini denedim. her deneme fiyaskoyla sonuçlandı. bacaklarımı da epilasyon aletiyle alıyorum. inanılmaz batıklar oluyo. epilasyondan 1 hafta sonra batıklar çıkıyo tekrar almak zorunda kalıyorum. kıl köklerim kırmızı ve siyah batık izleri var. yolunmuş tavuk gibiyim. bana yardım edin lütfen ben de pürüzsüz bacaklara sahip olmak istiyorum, arkadaşlarımda kıl kökü bile belli değilken neden ben yolunmuş tavuk gibiyim?? :KK43:((:-)5::KK5::KK5:

Son düzenleme:
canım bu genetik bir durum. büyük ihtimalle esmersin ve kıl köklerin de çok güçlü. lazer epilasyonu deneyebilirsin. ah şu kıllar.. hepimizin sorunu.. allah yardımcın olsun

ha bu arada evli değilsen kesinlikle bekarken başla. çok rahat edersin. ben köpekler gibi pişmanım bekarken yapmadığıma. çünkü lazer yapıldıktan sonra birkaç hafta kılların çıkmasını bekliyorlar. ve bu durum çok rahatsız edici olabiliyor. ben mesela kıllarım çıkar çıkmaz almaya özen gösteriyorum. yani şimdi yaptıracak olsam imkansız .duramam kıllı bi şeklde kocamın beni görmesini istemem

mariposita ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. ama maalesef esmer değilim. beyaz tenliyim ve saçlarım seyrek. bekarım ama öğrenciyim, malum lazer biraz pahalı :)
ben mi beceremiyorum anlamadım, makineyi hep bilekten dize doğru kullanıyorum gene de bir sürü batık ve sivilce oluyor. bikini bölgesine ise hiçbişey yapamıyorum, çok acıyo, çok çaresizim. annem bu konularla hiç ilgilenmez, hep jilet kullanır. yol gösterenim de yok kaldım ortalarda :KK17:

canım benimmm. ya hangi şehirdesin bilmiyorum ama büyük şehirlerde güvenilir yerler mevcut. internet araştırması ve giden arkadaşların varsa onların tecrübesinden yararlanarak bulabilirsin. bu konu gerçekten canını sıkıyorsa eskisi kadar pahalı değil artık. dişinden tırnağından artır ve git derim mutlaka. bunun için çok müsaitsin çünkü beyaz tenli olduğunu söylemişsin. kılların da siyahsa eğer senden iyisi yok valla. lazer çok tesir ediyor. aylık 50 lira falan olabilyor. ayrıca öğrenci indirimi de alabilirsin. valla o parayı nerelere vermiyoruz. kocaman öpüyorum

Evlenene kadar sık almamanızı öneriyorum ne ağdayla nede epilasyon cihazıyla

.. En iyisi epilasyon aletlerinin traş başlığını kullanmak..Evlendikten sonrada en iyi yönten ağda(imiş)

:) tşk ederim mariposita. ankaradayım. bazı yerlerde okudum 15 seanstan fazla gidiyorlarmış ama çözüm olmuyomuş. bir de lazer makineleri siyah kıl diplerini görüyormuş ama benim kıllar simsiyah fakat kökleri sarı gibi... yaptıran bi kaç kişiyle tanışsam karar vermek daha kolay olur sanırım :)

Ben de bu konuyu çok sorun yapanlardanım malesef.
Lazerden açıkcası korkuyorum...
Bilmiyorum sanki bana hiç masum değilmiş gibi geliyor.
O ışınların ciltte dolaşması çok riskli..
Şuan bunu kabul etmiyorlar fakat doğal ışınların dışındaki
ışınların etkileri hemen görülmez yıllar sonra ortaya çıkar.
Lazer şuan yeni ileride neler çıkar sorunlar olur mu görmek lazım.
Ayrıca bacak neyse de genital için iki kez düşünülmeli diye düşünüyorum.
O bölge hassas ve yumurtalık teması gibi durumlar düşünülmeyecek
şeyler değil.En azından çocuk sahibi olana kadar sanırım öncelikli denemem.

Bunun dışında ağda kesinlikle deneyemiyorum...Ne bacaklarda ne bikini bölgesinde.
Yıllardır epilatör kullanıyorm...Memnun muyum? :26: Kesinlikle hayır.
Dediğiniz gibi batık sorunları oluşuyor ve pürüzsüz olmuyor...
Bir çözüm bir çözüm....İnşaallah kolay ve acısız bir yol bulabiliriz:97: sıkıntı.

sir ağda hem kıl köklerini kuvvetlendiriyor hemde genital bölgede sarkmaya neden oluyormuş. Aslında daha fazla zararlarında söz ediliyor incelemek lazım.

5 seans lazer yaptirdim oh misler gibi unuttum artık epilasyonu filan sanki hep böyleydim... kendi kendinize kuruntu yapmayın yok zararlı mu yok ilerde bişey olur mu diye. imkanınız varsa ki inş biraz daha ucuzlar, kesinlikle yaptırın derim.teknolojinin nimetlerinden faydalanmak lazım

lazeri bende düşünüyorum genital bölge için, peki çok fazla acı olmuyor mu biraz korkutucu geliyo :18:

lazeri bende düşünüyorum genital bölge için, peki çok fazla acı olmuyor mu biraz korkutucu geliyo :18:

5 seans lazer yaptirdim oh misler gibi unuttum artık epilasyonu filan sanki hep böyleydim... kendi kendinize kuruntu yapmayın yok zararlı mu yok ilerde bişey olur mu diye. imkanınız varsa ki inş biraz daha ucuzlar, kesinlikle yaptırın derim.teknolojinin nimetlerinden faydalanmak lazım

maries nerde, ne kadara yaptırdın biraz anlatabilir misin? cilt ve tüy rengin nasıl? acın oldu mu?

kızlar hakkaten ben de endişeliyim genital ve göbek bölgesine lazer yaptırma konusunda? sonuçta bunlar ışın yahu.. telefonda televizyonda bile radyasyon varken, direk lazer ışınını o bölgelere yöneltmek ne kadar doğru acaba? çok tırsıyorum..

bursada bir estetik cerrahi merkezinde yaptırıyorum. ilk seans 200 lira sonra her seans %20 si kadar az ödüyorsun.
ben paket olarak aldım o sıralar kampanyası vardı alt bacak kol altı dahil daha uygun bi ödeme yapmıştım.
beyaz tenliyim tüylerim koyu renk. benim pek canımı acıtmadı açıkçası.

X