Lazer Epilasyon Genital bölgeye lazer

kızlar bende düşünüyorum aslında genital bölgede lazeri ama yumurtalıklara zarar verdgını duydum bu doğrumudur acaba

ben de genital bölgeye lazer yaptırmıstım bikaç yıl önce..cihazın ismi cinsi ne hatırlamıyorm ama profesyonel bi klinikte yaptırmıştım..normalde benım cıldım cok hassastır aşırı derecede hem de..parmagımın degdıgı yer kızarır kabarır hemen..ama lazer sonrası hıc böyle bı sorun yasamadım acıkcası..en buyuk korkumdu valla o zamanlar...sadece ılk bes on dakıka asırı kızarıklık oluyordu o da gecıyordu hemen..cok büyük bir rahatlık lazer ama kesinlikle işin ehline yaptırmak şart..guzellık salonlarından zıyade klınik ortamlarını tercıh etmek daha emnıyetlı bence..

üzerinden uzun süre geçtiği için sizin tecrübenizi özellikle merak ettim. genitalde yeniden tüylenme oldu mu? lazer epilasyon gercekten kalıcı bir sonuç sağlıyor mu uzun vadede?

benimde ilk gittiğimde biraz kızarma oldu , 1-2 güne geçti şuan 4. seanstayım gerçekten tüy sorunlarımdan kurtuldum diyebilirim.

Ben bıyık için gittiğimde gözümden yaş geldiğini hatırlıyorum genital acımaz mı?

X