Lazer Epilasyon Genital bölgeye lazer

Bende gecenlerde yapdrdm ve bıkac gun sora kaşınmaya başladı halada kaşınıyo neyapdysam gecmedı bide aşırı kuruluk ölüyorum.. öncelerı mantar sandm benım mantarm bellı aralıklarla cıkıyo ve ıkı gunde kayboluyo bu ole dııl yırmı gundur cekıyorum kasıntyla beraber agrı olusmaya basladı bugun kısmet olursa kadın doguma gıdıcem bakalım ne dıcek..

bence de gitmelısın canım. gecmıs olsun. ben de yaptırdım bır hafta kadar oldu, ama o sekılde bır sıkayetım olmadı. ihmal etme.

ankara da gıttıgınız adres var mı hıjyenık ve uygun fıyatlı bıyer arıyorum

ben paket olarak gıdıyorum canım. daha ılk seansım oldu. yenı dokulmeye basladı. alt kol, tüm bacak, koltuk altı, genıtal, bikini 1 yıllık 8 seans 2000 tl ankarada. aleksandrate ile başladım. ama dıger iki lazer cihazı da mevcutmuş.

kızlar kusura bakmayın damdan düşer gibi oldu.ben bugün genital bölgeme lazer yaptırdım.ama çok korkmaya başladım.forumda yazılanları okuyorum.kısırlık yapar,kızlık zarı bozulur,kanser yapar gibi bür sürü şey içim karardı yaa :KK43:( gerçekten öyle mi

kızlar kusura bakmayın damdan düşer gibi oldu.ben bugün genital bölgeme lazer yaptırdım.ama çok korkmaya başladım.forumda yazılanları okuyorum.kısırlık yapar,kızlık zarı bozulur,kanser yapar gibi bür sürü şey içim karardı yaa :KK43:( gerçekten öyle mi

canım mıllet sadec sormuş, boyle bır rıskı var mı dıye, başka bır topıcte vardı hatta, birisi doktora sormuş kızlık zarına da kısırlıg a da etkısı yok demıiş. topıctekı doktor da aynı sekılde cevaplamış. ben de lazer yaptırdıgım yerdekı hemsıreye sordum bır etksıı yok dedi. bence içimizi ferah tutmalıyız. en azından kesın kanıtlanmış bılımsel bır verı yok elde, yan etkılere dair.

kızlık zarı lazerle bozulurmu hiç yapmayın..

bende alexandrte ile epilasyon yaptırıorm hiç kuruluk yada kaşıntı gibi problemim olmadı ama alttaki iç ksıımlarda tüy kalmıştı bikere oralarada tutun atlamışsınız demiştim ve ilerde kuruluk problemi yapabilir tutmayı önermioruz demişti ben olsun tutun kurusun ben tek tüy bile istemiorm dynce tuttular.ama ben bunu cilt kuruluğu olarak algılamamıştım menapoz dönemi gibi sıkıntı çekersin ilerde demişti sanki ben mi yanlış anladım ki

Hahahaha hiç güleceğim yoktu... KızlıkZarı neden bozsunnn

kızlık zarı lazerle bozulurmu hiç yapmayın..

bende alexandrte ile epilasyon yaptırıorm hiç kuruluk yada kaşıntı gibi problemim olmadı ama alttaki iç ksıımlarda tüy kalmıştı bikere oralarada tutun atlamışsınız demiştim ve ilerde kuruluk problemi yapabilir tutmayı önermioruz demişti ben olsun tutun kurusun ben tek tüy bile istemiorm dynce tuttular.ama ben bunu cilt kuruluğu olarak algılamamıştım menapoz dönemi gibi sıkıntı çekersin ilerde demişti sanki ben mi yanlış anladım ki

cinsel beraberlik sırasındaki kuruluk olmasın yav :KK70: kuru olursa beraberlik zor oluyor
ama alakası olcağını sanmıyorum, bence cilt kuruluğudur o

Son düzenleme:
benimde beş yada altıncı seansım düşündümde emin olamadım:) öle yanık veya kuruluk başka bi sorunum olmadı.sadece epilasyon sonrası biraz yanma şeklinde derim acıdı o da çok uzun süre değil.olcak o kadar.
bende karar veremiodum doktoruma sordum hiçbi zararı yok dedi sonra karar verdim. heryerine yaptırıorum valla yaş kuru:) tam bitmedi zaten bitmiyceenide sölemişlerdi ama razıyım yane:) bikaç seans daha gidicem sanırım.bölge bölge az ve ince kaldılar

cinsel beraberlik sırasındaki kuruluk olmasın yav :KK70: kuru olursa beraberlik zor oluyor
ama alakası olcağını sanmıyorum, bence cilt kuruluğudur o

hahah bende zaten ilk ozaman söylediğinde yapan kız öyle anlamıştım ama şimdi düşününce alakaasız geldi bilemedim :18:

Son düzenleme:
tşk ederim kızlar cevaplarınız için.karar verip yaptırdım ama saçma sapan bir sürü yorum duyunca insan tedirgin oluyor.içim rahat:)

genital bölge hassas olduğundan çok can yakar bu yüzden 3.seansımı tamamladığım ütüleme epilasyon teknolojisi diod lazer tavsiye ediyorum size hiç can yakmıyor yıllardır genital bölge sıkıntısı olup da çok can yaktığı için yaptıramayanlara müjde :) google dan araştırın ütüleme epilasyon lazeri.

genital bölge hassas olduğundan çok can yakar bu yüzden 3.seansımı tamamladığım ütüleme epilasyon teknolojisi diod lazer tavsiye ediyorum size hiç can yakmıyor yıllardır genital bölge sıkıntısı olup da çok can yaktığı için yaptıramayanlara müjde :) google dan araştırın ütüleme epilasyon lazeri.

yanılıyosam şimdiden çok özür dilerim ama sanki reklamını yapıyomuşsunuz gibi geldi ki bende ütüleme lazere gidiyorum.yanıldıysam tekrar özür dilerim ama öyle hissettim.ama haklısınız çok acı yok genitalde ama sonuç önemli ben 2. seansa giricem ve tam sonuç almadan kimseye gidin demem sonuçta dünyanın parası ödeniyor işe yaramıycaksa bi anlamı yok acısız olmasının

Son düzenleme:
Ben bır seansa gıttım daha aleksandrate ıle. Çok acımıyor, sadece kılın yogun oldugu yerler bıraz acıyor. Şımdılık memnunum, özellıkle benden ısteyenlere de gıttıgım yerı soyluyorum özelden, yardımcı olmak adına, yok soyleyemem dıyemem kı. En mantıklısı gıtsın arastırsın bır kac yer ınternetten, sonra da yüzyüze gorussun, hangı yer kafasına yatarsa artık, gerisi kendı sorumlulugunda. Doğru olan da bu.

dıode aleksandrate a gore daha cok acıtır dedıler gıttıgım yerde, aynı sonucu verecek ve daha az acı verecek olanı varken nıye daha cok acı cekesınız dedıler, mantıklı geldı, aleksandrate e başladım, dıode daha ucuzdu, sanırım daha cok acı verdıgı ıcın. Hoş kesın sonuc verecek deseler her türlü acıya razıyım, şu tuylerden kurtulayım da tek:) ütüleme de yenı bır yontem galıba, bılemıyorum onu, araştırıp ileride yüzüme yaptırırım belkı onu.

Ben bır seansa gıttım daha aleksandrate ıle. Çok acımıyor, sadece kılın yogun oldugu yerler bıraz acıyor. Şımdılık memnunum, özellıkle benden ısteyenlere de gıttıgım yerı soyluyorum özelden, yardımcı olmak adına, yok soyleyemem dıyemem kı. En mantıklısı gıtsın arastırsın bır kac yer ınternetten, sonra da yüzyüze gorussun, hangı yer kafasına yatarsa artık, gerisi kendı sorumlulugunda. Doğru olan da bu.

canım özelden mesaj atabilir misin bana? ben bi bulamadım ya merkez hoşuma gitmiyor ya da çok pahalı geliyor :KK59:

2.seansımı bitirdim ben genital yaptırıyorum.insanlar acımıyo sinek ısırığı gibi şeyler dediler fakat benim öle olmadı tüylerin yoğun olduğu yer aşırı acıyo.buna rağmen genital bölgesi lazer için doğru bir bölge insan kendini daha hijyenik hissediyor

Genitale lazer yaptırırken emla krem sürüyorum. Onunla bile zor dayanıyorum. Bir de en içe de emla krem sürülebilir mi? en iç kısım ıslak olduğu için bitmiyor falan diye duydum bir de daha da acır diye lazer vurduramadım daha oraya

X