Cilt Bakımı Ürünleri Genital renk ac Kremler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar bu sorun ıcın ınternette 2 ılac buldum bunlardan bırını doktor tavsıye etmıstı ki. bıcok ulkede cok yaygın kullanılan ılaclar. ben alıpdeneyecegım baya arastırdım. bı zararıa olmadıgını abartmadıkca tabı bılıyorum. dıelrsenız arastırın. ben sızın ıcın bırseyler buldum.

ANAL/VAGINAL/NIPPLES LIGHTENING (BLEACHING) CREAM - 2oz
ANAL VAGINAL SKIN BLEACH LIGHTENING BLEACHING CREAM KIT

googlea yazarsanız karsınıza cıkacaktır. sıte ısmı veremıyorum onlıne satın alabılırsınız. cok guvenılır onlıne satıs yapan sıtelerden bırı. iyi günler.

kendine fazla özen gosteren bakımlı ve bu durumdan rahatsız olan arkadaşlar için. arkadaşlar ıcın.

bende arkadaşa katılıyorum ve şahsen bakım dediğin her yer olmalı ayrıca evli bayanlar yok kocalar şöyle mi böyle mi demiş..
şunu unutmayın bayan her zaman farklıdır ve bakımlıdır..
ve açıkcası bende rahatsız oluyorum bir çözüm olursa neden olmasın yani.... mirmirmirmir

Arkadaşlar bahsedilen kremler şu an indirimde.Ben verdim siparişi.Kullanmaya başlayınca gelişmeleri paylaşabiliriz. Ama yurtdışında kullananlar çok etkili olduğunu söylüyorlar.Bütün forumları taradım.Bilginize:)

aslında bende önem veriyorum beyaz olsun ama krenlerin pek faydası olacagını sanmıyorum,genital bölgemiz hassas oldundan normal nemlendirici krem bile artık arasıra kullanıyorum,seni bilemem bence oluşuna bırak,

Gayet normal, o bölgelerin, göğüs uçlarının pembe olması masumiyeti ve gençliği çağrıştırır bilinçaltında. Erkekler de içgüdüleriyle genç ve masum eşler isterler kendilerine. Tüm görseller de bu genel beğeniye göre şekillenir. Sonra biz kadınlar da kendimizi o norm (?) lara uydurmaya çalışırız. Biraz da internetin kullanım ağının gelişmesiyle arttı bunlar.

Gerekli mi? Değil. Ama bilinçaltımıza o kadar işleniyor ki herşey, önüne geçmek imkansız. Ben de isterdim bebek gibi olsun, pembe pürüzsüz... Gel gör ki, biz bebek değiliz, kadınız ve bunlar normal. Kremlerin de işe yarayacağını düşünmüyorum. Lazerle yaptıklarını duymuştum bu işlemi yurtdışında, Türkiye'de de yapıyorlar mıdır, işe yarıyor mudur bilmem.

bende ordaki tüyleri aldıktan sonra limon suyuyla ovulduğunda kararmayı önlediğini duymuştum? ben denemedim çünkü ihtiyacım yok yani biraz tüysüzüm ve kararmıyo.. bu arada söylediğimi koltuk altı içinde söylemişlerdi...

tamam pembe olmasınıda bır sakınca yok ama koyu renk olması rehetsız edıyor. siyahla mor karişimi ne bileyım görünce ben de rahatsız oluyorum bırde ewlendiğim insan bu konuda olumsuz birşey söylerse işte o zaman takarım kafaya

ilahi kızlar kırıldım gülmekten Allah da sizi güldürsün ve bi de isteyenin orasının rengini açsın kreme mreme ihtiyaç olmadan

arkadaşlar bence doğalı o, bırakın öyle kalsın, ücudumuzdaki her şeyin bir sebebi var ki öyle olmuş...

:roflol::roflol: Arkadaşlar konuyu açan kızımız bekar cvp verip amannnnnnnn sende diyenler evli bakarmısınız olayaaaa evlenince eminim kızımızda amannnnnnnnn sende diycekkk sanki erkeklerinki tek renkmi ay gulmakten kır:roflol::roflol:sositososito:dance::sm_cool:ıldımmm

:roflol::roflol::roflol::roflol:

off koptum yaa :roflol:

bende gurbağadan limon suyunu duymuştum da nasıl kullanılacak bilmiyorum yakmaz mı ya?

bence komik değil arkadaşlar konuyu açan arkadaşımız sorun yapıyoki konuyu açmış ona gülmek değil destek olmak gerek bence herkesin kendinde sorun yaptığı bir bölgesi vardır önce moral ve destek

:roflol::roflol: Arkadaşlar konuyu açan kızımız bekar cvp verip amannnnnnnn sende diyenler evli bakarmısınız olayaaaa evlenince eminim kızımızda amannnnnnnnn sende diycekkk sanki erkeklerinki tek renkmi ay gulmakten kır:roflol::roflol:sositososito:dance::sm_cool:ıldımmm

ya sen varyaaaa okuyunca koptum valla kaydirigubbakcemile3 olsada fena olmaz ama almıyım yan cebıme koy:jeyyar:gamyoncuiremsu

Ama olsun bence yanlış yaklaşım bakım güzel bişe ve katılıyorum arkadaşa vardı ama bende ismini unuttum bulunca yazarım canım

neden bu kadar gülünmüş, eğlenilmiş anlamış değilim doğrusu. bilen bildiğini yazar, bilmeyen de ters geliyorsa bişey demez geçer. herkesin sorunu sivilce, kırışıklık, selülit falan mı olmalı illa; bunlar normal olan şeyler ama; bu mu yanlış yani? kızın bu duruma morali bozulmuş ve belirtmiş neden bu kadar garip karşılandıysa. amaan salla gitsin triplerine girenlerin de evli bayanların olması ayrı bi garip. alan aldı satan sattı bundan sonra bakım da neymiş düşüncesi hakim sanırım.

benımde koltul altım koyu renk hıc hosuma gıtmıyor
bıkını bolgesıde koyu renk bu rebk koyuluguna ter bezlerının salgıladıgı ter neden oluyormus ve bazı ınsanlarda oluyormus herkesde degıl gercı cogu ınsanda var
terım kokmaz benım ama bıde leke yapmasa ıyıymıs

X