Şampuan ve Saç Kremleri Gliss Sampuan ve Saç Kremi Kullananlar Buraya

Evet bende siyah seriyi kullanıyorum uzun zamandır.
Saçlarım çok kuru yağ dengesini sağladı bende.
Ayrıca maskesi çok iyi geldi yumuşacık ve parlak saçlar :KK16:
ya canım açıkçası yumuşaklığı mesele değil onun gene bi yolunu bulurum da şu onarma işini yapsa bana yeter biliyo musun
bak saç kestirme günü geldi kırıklarımı alsam mı diye dolanıyorum gene ortalarda :KK1:

bende siyah şampuan ve maskeyi kullanıyorum maskesi harika ama yinede buna rağmen kuruyunca dolaşıyo saçım başka yumuşacık yapan şampuan varsa glisin söylerseniz sevinirim kırmızısınıda kullanmıştım çok sert yapmıştı shea yağlısını aldım çok döktü

bende siyah şampuan ve maskeyi kullanıyorum maskesi harika ama yinede buna rağmen kuruyunca dolaşıyo saçım başka yumuşacık yapan şampuan varsa glisin söylerseniz sevinirim kırmızısınıda kullanmıştım çok sert yapmıştı shea yağlısını aldım çok döktü
şu avonun şampuanı iyi gelmişti bna bademyağlı bi dene istersen canım hem yumuşak hem parlak yapıyor saçı iyi gelir inş..fiyatı ve boyutuda iyi

şu avonun şampuanı iyi gelmişti bna bademyağlı bi dene istersen canım hem yumuşak hem parlak yapıyor saçı iyi gelir inş..fiyatı ve boyutuda iyi

onuda deneyeyim bari ev şampuan mezarlığı gibi hangini kullansam yıkayınca yumuşacık ama kuruyunca dolaşık parmaklarım içinden geçmiyo:))

onuda deneyeyim bari ev şampuan mezarlığı gibi hangini kullansam yıkayınca yumuşacık ama kuruyunca dolaşık parmaklarım içinden geçmiyo:))

inş iyi gelir yaa gliss in iyi gelmemesine şaşırdım valla inş düzelir saçların canım ama dediğim bademyağlı filan olduğu için yumuşatır..

ya canım açıkçası yumuşaklığı mesele değil onun gene bi yolunu bulurum da şu onarma işini yapsa bana yeter biliyo musun
bak saç kestirme günü geldi kırıklarımı alsam mı diye dolanıyorum gene ortalarda :KK1:

Uzun zamandır fön çektirmiyorum.
Saçlarıma kurutma makinasıyla kurutuyorum sadece.
Saçtaki çatlaklar kırıklar fönden sonra belli oluyor.
1 aydır bu şampuanu maskeyi kullanıyorum
Fönden sonra bakacağım son duruma :KK15:

Ben kendim alamıyorum kırıklarımı

Korkuyorum yamuk yumuk olur saçlar diye

Ben saçlarımı açtırdığımda ultimate serisini kullanmıştım çook memnun kalmıştım, şimdi saçlarım baya düzeldi o ağır geliyor ama shea yağı içeren şampuanını kullanıyorum bir de total repair serisinden maskesini kullanıyorum çok memnunum daha kremlemeden bile yumuşacık oluyor.

Valla siyah serisini kullandım ama bende aşırı bi kepek sorunu yapıyor.Gün geçtikçe dokundukça pul pul dökülüyor saç derim. :KK50: Onun haricinde süper şampuan ama. :KK9:

ben pembesini aldım yaklaşık iki haftadır kullanıyorum dün gece 11. kez yıkadım. normalde yumusacık olan saçlarım tararken karmakarışık oluyo taradıktn sonra yumusak olsa da gece öyle yatnca sabahki saçımın halini görseniz ağlarsınız elidor çok iyi gelmişti bana sanırım dönüş zamanı

Gliss çok başarılı kuru saçlarda tavsiye ederim. Ama belli bir süre sonra etkisini kaybediyo sonra da dove kullanabilirsiniz dönüşümlü olarak. sonra tekrar gliss+dove+gliss+dove :)
ben pembe şampuanını kullanıyorum. siyah saç kremi ve siyah maskesini.saçlarıma gerçekten iyi geliyo.

Gliss çok başarılı kuru saçlarda tavsiye ederim. Ama belli bir süre sonra etkisini kaybediyo sonra da dove kullanabilirsiniz dönüşümlü olarak. sonra tekrar gliss+dove+gliss+dove :)
ben pembe şampuanını kullanıyorum. siyah saç kremi ve siyah maskesini.saçlarıma gerçekten iyi geliyo.

evet gliss gerçekten çok iyi bana çok yaradı
dove un hangisi iyi canım :26: ben sabununu kullanıyorum ama
şampuan krem filan denemedim daha

ya scwarzkoph çok başarılı ama gliss hep kuru saçlar için bende kullanmak istiyorum..:KK50::KK50: yağlı saçları olup kullanan var mıııı ?

Kızlar merhaba
Gliss den burada çok bahsedildiği için siyah olan serisinin hepsini bugün aldım.Ve heyecanla hepsini uyguladım.Saç maskesinin saç kreminden farkını göremedim.Ve saçlarım yumuşacık oldu ama benim sorunum şu ki saçlarım çok döküldü ve önceden dalgalı olan saçlarım dümdüz duruyor.Ve ben böyle hiç sevmedim.Saçlarım çok olmasına rağmen azıcıkmış gibi görünüyor.

evet gliss gerçekten çok iyi bana çok yaradı
dove un hangisi iyi canım :26: ben sabununu kullanıyorum ama
şampuan krem filan denemedim daha

Onarıcı terapi serisi güzel dove un canım lacivert olan şampuan krem maske.Bi de şampuanına bal koy bi tatlı kaşığı koydum süper. ve de mutlaka saçın için son durulama suyuna yaklaşık 1 litre su içine 2 yemek kaşığı kadar göz ayarıyla yapabilirsin elma sirkesi koy. inanılmaz yumuşaklık ve parlaklık veriyo. bu sirkeyi dün denedim ilk kez süper bişe yaaa. saçlarımı görünce inanamadım:)

Onarıcı terapi serisi güzel dove un canım lacivert olan şampuan krem maske.Bi de şampuanına bal koy bi tatlı kaşığı koydum süper. ve de mutlaka saçın için son durulama suyuna yaklaşık 1 litre su içine 2 yemek kaşığı kadar göz ayarıyla yapabilirsin elma sirkesi koy. inanılmaz yumuşaklık ve parlaklık veriyo. bu sirkeyi dün denedim ilk kez süper bişe yaaa. saçlarımı görünce inanamadım:)

tamam canım çok tşk ederim şu sirke uzun zamandır aklımdaydı aslında
seninde tavsiyenle ilk fırsatta denicem..

tamam canım çok tşk ederim şu sirke uzun zamandır aklımdaydı aslında
seninde tavsiyenle ilk fırsatta denicem..

canım sirkeyi bende denedim sanki derim soyuldu elime pul pul bi şeyler geldi ama sonra sirkenin derinlemesine temizlediğini fark ettim. geçenlerdede sadece turplu su döktüm saçıma 1 buçuk saat beklettim açtıgımda saçlarım acaip yumuşak olduu:) sirkeden sonuç alamassan bunu denemeni öneririm:))

canım sirkeyi bende denedim sanki derim soyuldu elime pul pul bi şeyler geldi ama sonra sirkenin derinlemesine temizlediğini fark ettim. geçenlerdede sadece turplu su döktüm saçıma 1 buçuk saat beklettim açtıgımda saçlarım acaip yumuşak olduu:) sirkeden sonuç alamassan bunu denemeni öneririm:))

canım çok tşk ederim aslında uzun zamandır sarımsak filan kullanmıştım
onu temizleme açısından iyi olucak sirke:KK1:
bu arada şu köklü bitkilerin diyeyim çok yararı oluyo mesela havuç da ööle
daha önce turp kürü uyguluyodum ama istikrarlı olmadığımdan etkisini görememiştim
tabi bu dediğim saçım uzasın diyeydi ama senin dediğini de kesinlikle aklıma yazıyorum denicem canım

kızlar ya sıze bısey sorcam ben sacıma ıyı gelır uzatır dıye şampuanımın ıcıne baya bı sarımsak kattım guzel kokulu yaglardanda kattım koku olmasın dıye ama cok fena kokuyo nasıl gıderebılırım yardımcı olurmusunuz??

canım çok tşk ederim aslında uzun zamandır sarımsak filan kullanmıştım
onu temizleme açısından iyi olucak sirke:KK1:
bu arada şu köklü bitkilerin diyeyim çok yararı oluyo mesela havuç da ööle
daha önce turp kürü uyguluyodum ama istikrarlı olmadığımdan etkisini görememiştim
tabi bu dediğim saçım uzasın diyeydi ama senin dediğini de kesinlikle aklıma yazıyorum denicem canım

umarım işe yarar canıım:) bu arada düzleştirici tutsun diye yaptıgınız bi şeyler var mı hemen bozulmaması için?

ben saçlarım döküldüğü için her şampuanı denedim en pahalısından en ucuzuna kadar sonra kafama esti ve elidorun turuncu keratinli şampuanını aldım ve 3 yıkamada saç dökülmem kesildi ve saçlarım sütyen bölgesindeyken 2 ayda belime kadar uzadı mutlaka tavsiye ediyorum. saçlarım belime kadardı ve kırmızı renge boyattım kızılda değil ve aşırı yandı 3 senede anca sütyen hizasına kadar uzamıştı elidorun son şampuanı gerçekten çok süper

X