Şampuan ve Saç Kremleri Gliss Sampuan ve Saç Kremi Kullananlar Buraya

canım ben kullandım ama sadece şampuanını
ama pembe değil kırmızıydı diye hatırlıyorum.
beğendim ben güzeldi içinde sim gibi parıltılarıı vardı.tabı set olarak kullanılırsa daha çok faydası olur

tamam canım bende bi araştırayım iyce
malum saçımı yaptırıcam..bi süre yine gliss kullanayım dedim
bioblasın içine sarımsak attım da :KK17: :KK1:

kızlar ben gliss Hindistan cevizli ve marakeş yağlısını kullanıyorum.gayet memnunum. krem kullanmama gerek kalmıyor.hemen açılıyor ve yumuşacık oluyr saçlarım. ha bir de sıvı saç kremini kullanıyorum. saçlarımı her gün şekillendirmeme rağmen kırıklarım o kadar az ki. sıvı keratin olması işe yarıyor sanırım :KK34::KK9:

Son düzenleme:
Ben 6 aydir Gliss Oil Nutritive serisini kullaniyorum. Sac kiriklari icin tasarlanan serisi. Gur ve duz saclarim var sadece kisa sac sevmedigimden ve cok nadir uclarini aldirdigimdan kiriklarimdan sikayetciydim. Gercekten hic kestirmeden bir sekilde o kirik parcalari ya dokuldu ya da onarildi. Daha canlilar. Zaten %100 diye bir iddiasi da yok ama gercekten %80 azaldi kiriklarim. Sadece sampuan yeterli gelmiyor kremini de kullaniyorum...Hatta bakim maskesini ve spreyini de. Gercekten memnunum. Bundan once Pantenein Nature Fusion serisini kullaniyordum memnun kalmadim acikcasi.

bende gliss kullanan ve oldukcada memnun olanlardanim repair 19 kullaniyorum bende ama yeni bi seri cikmis sac diplerini besleyen sac uzamasina yardimci olan tonigi var ama bulamadim magzalarda kullanmak istiyorum sampuanim bitsin bide onu denemem lazim

buldun mu onu bende istiyorum hangisi söyler misin

kızlar ya sıze bısey sorcam ben sacıma ıyı gelır uzatır dıye şampuanımın ıcıne baya bı sarımsak kattım guzel kokulu yaglardanda kattım koku olmasın dıye ama cok fena kokuyo nasıl gıderebılırım yardımcı olurmusunuz??

şampuanı atarak kurtulabilirsin canım başka yolu yok :)

açık pembe olanını kullanıyorum. parlaklık vs olanı. pek işe yaramadı sanki kazık gibi oldu saçlarım :KK1:

bende dün siyah olanı (çok yıpranmış kuru saçlar için sıvı saç kremi)

$64884_buyuk_zoom.jpg
ve bunları (boyalı saçlar için şampuan ve sıvı saç kremini aldım,birlikteydi kampanyalı diye aldım)
$8690572409398.jpg $4015000998734_zps562cf7d7.jpg

çünkü çarşamba günü dip boya yaptırmaya gittim kuaföre fakat bir karış uzamış olan dibim bariz turuncu yansımalar olan bi renge dönüştürdü gıcık kadın,açıcı yaptığında çok fena olan turunculuk ve sonrasında 2 kez boya attığı halde geçmeye turunculuk kaldı,alt saçlarım küllü platindi ama aka aka 4 ayda platine döndü,diplerde turuncu gibi olunca çok çirkin oldu,dün tekrar gidip boyattım hatanı düzelt dedim,ama malesef azcık açılma oldu renkte yinede tutuncu yansımalar var,,bende gidip bunları aldım ,çok yıpranık saçlarım zaten iyie yıprandı sanırım,bakalım şampuan işe yarıcakmı,dün spreyi kullandım siyahı,ama pek bişey anlamadım kuru saça,banyodan sonra deniycem bakalım memnun kalırım umarım:KK31:

Saci sari olan herkese gliss'in kahverengi olan oil ultimate elixir olan yeni cikan sampuanini oneriyorum. Cunku normalde sari sac kremsiz banyodan cikamaz, sampuan saci temizlerken sac telleri birbirine girer vs vs. ama bu sampuana oyle yaglar proteinler keratinler katmislar ki, sac kreme hic ihtiyac bile duymuyo diyebilirim. Bunu kullandiktan sonra normalde kerastase kullanip 80 tl yi gozden cikaran arkdaslarimi aramak icin kurumayi bile beklememistim, aradim zorla aldirdim, hatta emin olmak icin cek resmini gonder bakicam dedim. Zorla guzellik yapiorum iste. Cok memnun kaldilar hatta allah razi olsun diyen oldu iyiki zorlamisim diye. Emin olmaniz icin turkiyeye dondugumde resmini crkicem yanlis almayin. Saciniz sari ve yipranmissa mutlaka alin deneyin, indirimde 10 lira falan. Kremi cok basarili degil tavsiye etmiyorum pek.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

bende dün siyah olanı (çok yıpranmış kuru saçlar için sıvı saç kremi)

Eki Görüntüle 1066356
ve bunları (boyalı saçlar için şampuan ve sıvı saç kremini aldım,birlikteydi kampanyalı diye aldım)
Eki Görüntüle 1066357 Eki Görüntüle 1066358

çünkü çarşamba günü dip boya yaptırmaya gittim kuaföre fakat bir karış uzamış olan dibim bariz turuncu yansımalar olan bi renge dönüştürdü gıcık kadın,açıcı yaptığında çok fena olan turunculuk ve sonrasında 2 kez boya attığı halde geçmeye turunculuk kaldı,alt saçlarım küllü platindi ama aka aka 4 ayda platine döndü,diplerde turuncu gibi olunca çok çirkin oldu,dün tekrar gidip boyattım hatanı düzelt dedim,ama malesef azcık açılma oldu renkte yinede tutuncu yansımalar var,,bende gidip bunları aldım ,çok yıpranık saçlarım zaten iyie yıprandı sanırım,bakalım şampuan işe yarıcakmı,dün spreyi kullandım siyahı,ama pek bişey anlamadım kuru saça,banyodan sonra deniycem bakalım memnun kalırım umarım:KK31:

ben siyahi değil fakat kırmızı kullanıyorum çok ama çok memnunum inanın dibi gelmese 2 ay saç boyatmasan renginde solma olmuyor saçının ki benim ki kızıl çok çabuk solar . ben çok memnunum banyodan sonra çok sert aoluyor saçım bırde kalın telli ve dalgalı..4 aydır kullnıyorum yaklaşık geçen ilk aldığım azalmıştı bimden tekrar aldım en uygunu orada hatta. üç dört defa fıs fıs yapıp tarıyorum hem kolay açılıyor hem tatlı bir kokusu var :KK1:

pembe seriyi kullanan oldu mu kızlar
sanırım boyalı saçlar içindi..
yorumlarınız ne yönde güzel mi sizce ben siyah seriyi kullandım iyi geldi

ben kullanıyorum çok memnunum 4 aydır boyanın gerçekten ömrünü uzatıyor . tavsiye ederim

ben siyahi değil fakat kırmızı kullanıyorum çok ama çok memnunum inanın dibi gelmese 2 ay saç boyatmasan renginde solma olmuyor saçının ki benim ki kızıl çok çabuk solar . ben çok memnunum banyodan sonra çok sert aoluyor saçım bırde kalın telli ve dalgalı..4 aydır kullnıyorum yaklaşık geçen ilk aldığım azalmıştı bimden tekrar aldım en uygunu orada hatta. üç dört defa fıs fıs yapıp tarıyorum hem kolay açılıyor hem tatlı bir kokusu var :KK1:
kırmızı resmini koyduğumun aynısıysa doğrudur çünkü onda ultimate color yazıyo daha etkili sanırım,ama bende bi yanlışlık olmuş,ogün resim koyduğumda bile rengi tuhafıma gitmişti benimki kırmızı değil gibi geldi,gittim baktım evet yanlış resim koymuşum,benimki ikisi bi arada satıştaydı indirimliydi, aşağıda resim koydum işte bundan,sıvı saç kremi diyo ama bildiğin sprey su gibi,memnun kalmadım,ama şampuanı harikaydı,:KK9:akşamdan saçımı yıkadım şampuanla çıktım kuruttum havluyla biraz sonra resimdeki spreyi sıktım yattım sabah inanılmaz buklelerle uyandım(normalde dalgalıdır zaten saçım düzleştirmeden kullanmam imkansız,ama uyandığımda su dalgası gibi bukleli bukleliydi çok hoş)sonra bi tarayayım dedim o da ne iğrenç bi görüntüye dönüştü,peluş gibi oldum,spreyden sıktım ama nafile çok kuru gösteriyo saçı,bende evelden aldığım elseve mucizevi yağım vardı onu sürdüm ne varsa yağlarda var valla,benim saçım platin sarı oyüzden bakımı zor:KK14:
$Schwarzkopf-Gliss-Renk-Koruyucu-Sivi-Sac-Kremi-0.jpg
Saci sari olan herkese gliss'in kahverengi olan oil ultimate elixir olan yeni cikan sampuanini oneriyorum. Cunku normalde sari sac kremsiz banyodan cikamaz, sampuan saci temizlerken sac telleri birbirine girer vs vs. ama bu sampuana oyle yaglar proteinler keratinler katmislar ki, sac kreme hic ihtiyac bile duymuyo diyebilirim. Bunu kullandiktan sonra normalde kerastase kullanip 80 tl yi gozden cikaran arkdaslarimi aramak icin kurumayi bile beklememistim, aradim zorla aldirdim, hatta emin olmak icin cek resmini gonder bakicam dedim. Zorla guzellik yapiorum iste. Cok memnun kaldilar hatta allah razi olsun diyen oldu iyiki zorlamisim diye. Emin olmaniz icin turkiyeye dondugumde resmini crkicem yanlis almayin. Saciniz sari ve yipranmissa mutlaka alin deneyin, indirimde 10 lira falan. Kremi cok basarili degil tavsiye etmiyorum pek.
evet hak veriyorum sana canım,gerçi ben kırmızı olanı kullandım şampuanı boyalı saçım olduğu için,daha köpürtürken anladım iyi sonuç alıcamı yumuşacık oluyodu normalde şampuanlanırken ellerimi tarak gibi saç aralarından geçiremezdim,ama bunda çok güzel oldu,kreme bile ihtiyaç duymadım çıktım hemen yumuşacıktı taranma işide çok rahat oldu,bidahakine banyo sonrası sprey sıkmıycam bakalım şampuanın etkisi nasıl anlamam lazım kuruyuncada yumuşak olcakmı:KK31:

kırmızı resmini koyduğumun aynısıysa doğrudur çünkü onda ultimate color yazıyo daha etkili sanırım,ama bende bi yanlışlık olmuş,ogün resim koyduğumda bile rengi tuhafıma gitmişti benimki kırmızı değil gibi geldi,gittim baktım evet yanlış resim koymuşum,benimki ikisi bi arada satıştaydı indirimliydi, aşağıda resim koydum işte bundan,sıvı saç kremi diyo ama bildiğin sprey su gibi,memnun kalmadım,ama şampuanı harikaydı,:KK9:akşamdan saçımı yıkadım şampuanla çıktım kuruttum havluyla biraz sonra resimdeki spreyi sıktım yattım sabah inanılmaz buklelerle uyandım(normalde dalgalıdır zaten saçım düzleştirmeden kullanmam imkansız,ama uyandığımda su dalgası gibi bukleli bukleliydi çok hoş)sonra bi tarayayım dedim o da ne iğrenç bi görüntüye dönüştü,peluş gibi oldum,spreyden sıktım ama nafile çok kuru gösteriyo saçı,bende evelden aldığım elseve mucizevi yağım vardı onu sürdüm ne varsa yağlarda var valla,benim saçım platin sarı oyüzden bakımı zor:KK14:
Eki Görüntüle 1068189

evet hak veriyorum sana canım,gerçi ben kırmızı olanı kullandım şampuanı boyalı saçım olduğu için,daha köpürtürken anladım iyi sonuç alıcamı yumuşacık oluyodu normalde şampuanlanırken ellerimi tarak gibi saç aralarından geçiremezdim,ama bunda çok güzel oldu,kreme bile ihtiyaç duymadım çıktım hemen yumuşacıktı taranma işide çok rahat oldu,bidahakine banyo sonrası sprey sıkmıycam bakalım şampuanın etkisi nasıl anlamam lazım kuruyuncada yumuşak olcakmı:KK31:

valla canım dediğim gibi ben memnunum kurutmuyor kullanıyorum epeydir rengı ıse barız kırmızı :-)

Kızlar bu yeni çıkan serisinden kullanan varmı ?

Eki Görüntüle 1068226

Olmaz mı işte yukarda bahsettiğim şampuan bu serinin. İ-na-nıl-maz bi şampuan yapmışlar, bu şampuanı üretmeden önce çok meşakkatli bi aaraştırma yaptılar, hiç ummazdım glissten bu kaliteyi, diyorum ya, 80 liralık kerastası koy önüme bide bunu koy vallaha seçemem. Denemeyen kaldıysa üzülürüm. Ama ben sadece şampuan için konuşuyorum diğerleri çok aman aman değil, maskesi kremi çok başarılı gelmedi, şampuanın dibi! :)

siyah olanın sipreyini kullandım saçımda çok yağlanma yaptı ve sönükleştirdi memnun kalmadım:KK19:

Olmaz mı işte yukarda bahsettiğim şampuan bu serinin. İ-na-nıl-maz bi şampuan yapmışlar, bu şampuanı üretmeden önce çok meşakkatli bi aaraştırma yaptılar, hiç ummazdım glissten bu kaliteyi, diyorum ya, 80 liralık kerastası koy önüme bide bunu koy vallaha seçemem. Denemeyen kaldıysa üzülürüm. Ama ben sadece şampuan için konuşuyorum diğerleri çok aman aman değil, maskesi kremi çok başarılı gelmedi, şampuanın dibi! :)

Sonuna kadar katılıyorum hayatımda kullandığım en güzel şampuan. Boyalı yıpranmış saçlarımı kremleme gereği bile duydurmayan tek şampuan.
Gerçi Gliss'in bütün şampuanları bana çok güzel geliyor ama özellikle bu serisi mükemmeldi..

gliss anti frizzi kullanmak istiyorum da etkisini gören varmı benim saçlarım kabarıktır ona çözüm olabilir diye düşünüyorum..

Kızlar bu yeni çıkan serisinden kullanan varmı ?

Eki Görüntüle 1068226

Harika bi şampuan.
Saçlarım ince telli ve belimde. Bakımı çok zor.
Onlarca şampuan denedim bu güne kadar.
Elidor,blendax,head and shoulders,dove,elseve,clear,pantene,bioblas,otacı hepsini denedim.
Taa ki elime bu şampuan geçene kadar.
Şampuan değiştirmeye karar vermiştim ve sanırım şişesi dikkatimi çekti, aldım
İyiki de almışım.
Saçlarımı ipek gibi yaptı yumuşacık. Ve o kadar harika bi kokusu varki 2 gün kalıyor
Şimdilik ben şampuanımı buldum. :21::KK16:

Son düzenleme:
bende kırmızı olanı kullanmıştım ilk, gayet normaldi , aman aman bir etki yaratmamıştı.. fakat indirimde siyah seri den durulanmayan krem+şampuanı 10tl'ye almıştım.. içine çok fazla çam terebentin katmama rağmen saçım elimden akıp gitti, normalde dolaşık dolaşık olurdu çamdan dolayı, saç kremi mutlaka kullanırdım, şimdi gerek bile kalmıyor, zaten saç kremini öylesine geçiştirmelik birşey aldım..

markettede büyük boy gliss siyah şampuan 5 tl^ydi:eek::eek::eek: hemen aldım..
fakat bugun parfumeride 2 tane buyuk boy pembe şampuan(gliss) 10 tl^ydi , elimdeki 1 sıyah bitince hemen alacağım..:p:p

2 tane gliss'in saç kreminin fiyatıda 10 tl^ye bulunca çıldırdım resmen, sanırım yıllardır aradıgım şampuanı buldum..:cool::oops:

X