Şampuan ve Saç Kremleri Gliss Sampuan ve Saç Kremi Kullananlar Buraya

ben saçlarım döküldüğü için her şampuanı denedim en pahalısından en ucuzuna kadar sonra kafama esti ve elidorun turuncu keratinli şampuanını aldım ve 3 yıkamada saç dökülmem kesildi ve saçlarım sütyen bölgesindeyken 2 ayda belime kadar uzadı mutlaka tavsiye ediyorum. saçlarım belime kadardı ve kırmızı renge boyattım kızılda değil ve aşırı yandı 3 senede anca sütyen hizasına kadar uzamıştı elidorun son şampuanı gerçekten çok süper

sadece şampuanımı kullandın yoksa kremleri falanda kullandın mı canım?

umarım işe yarar canıım:) bu arada düzleştirici tutsun diye yaptıgınız bi şeyler var mı hemen bozulmaması için?

canım açıkçası sadece önler hemen şeklini kaybederdi eskiden ama
şimdi pek ööle bi sıkıntım yok bide bioblasın şekil koruyucu bi kremi vardı
genelde maşadansonra yada dalgalı kullanıcaksam filan uygulardım ama
şu sıra kullanmış olmak amaçlı fönden sonra bile biraz saçlarıma yediriyorum iyi de geliyo
zaten dökülmeyide önlediği için herhangi bi sorun yaşamadım genelde düzleştiriciden sonra filan epey dökülür genelde

Kızlar merhaba
Gliss den burada çok bahsedildiği için siyah olan serisinin hepsini bugün aldım.Ve heyecanla hepsini uyguladım.Saç maskesinin saç kreminden farkını göremedim.Ve saçlarım yumuşacık oldu ama benim sorunum şu ki saçlarım çok döküldü ve önceden dalgalı olan saçlarım dümdüz duruyor.Ve ben böyle hiç sevmedim.Saçlarım çok olmasına rağmen azıcıkmış gibi görünüyor.

canım saçlarını düzleştirme yada herhengi bir maşayla dalgalandırma bir süre iyi gelir aynı sorun bendede vardı bir süre sadece örüp kendi haline bıraktım ve saçlarım toparlandı boyada yapma organik olsa bile.

ben saçlarım döküldüğü için her şampuanı denedim en pahalısından en ucuzuna kadar sonra kafama esti ve elidorun turuncu keratinli şampuanını aldım ve 3 yıkamada saç dökülmem kesildi ve saçlarım sütyen bölgesindeyken 2 ayda belime kadar uzadı mutlaka tavsiye ediyorum. saçlarım belime kadardı ve kırmızı renge boyattım kızılda değil ve aşırı yandı 3 senede anca sütyen hizasına kadar uzamıştı elidorun son şampuanı gerçekten çok süper

nedense banada elidor pantene rejoice filan pek yaramaz :KK31:
senin saç tipin nasıl canım

canım açıkçası sadece önler hemen şeklini kaybederdi eskiden ama
şimdi pek ööle bi sıkıntım yok bide bioblasın şekil koruyucu bi kremi vardı
genelde maşadansonra yada dalgalı kullanıcaksam filan uygulardım ama
şu sıra kullanmış olmak amaçlı fönden sonra bile biraz saçlarıma yediriyorum iyi de geliyo
zaten dökülmeyide önlediği için herhangi bi sorun yaşamadım genelde düzleştiriciden sonra filan epey dökülür genelde

tamam canım teşekkür ederim bunların hepsini deniycem umarım işe yararda düzelir saçlarım:)

sadece şampuanımı kullandın yoksa kremleri falanda kullandın mı canım?

şampuan ve bakım kremini kullanıyorum aynı kutuda satılıyor ve suan indirimde migrosta :KK70: ve kokusu süper. istersen bakım maskesi var onuda alabilirsin ek olarak. eminim memnun kalcaksın.

$elidor.JPG bu şampuan ama ben büyük olanını kullanıyorum bunlar bir haftada bitiyor

nedense banada elidor pantene rejoice filan pek yaramaz :KK31:
senin saç tipin nasıl canım

boyattığım için ince telli oldu malesef ve yanlış şampuan kullanımından yağlandı elidorla düzeldi saçlarım sen kullan ve sampuanı sadece saç diplerine uygula sakın uçlarını köpükleme zaten durularken diplerdeki köpük uclara indiğinde temizliyor bebeğim

boyattığım için ince telli oldu malesef ve yanlış şampuan kullanımından yağlandı elidorla düzeldi saçlarım sen kullan ve sampuanı sadece saç diplerine uygula sakın uçlarını köpükleme zaten durularken diplerdeki köpük uclara indiğinde temizliyor bebeğim

hımm benimde saçlarım ince telli bi ara denicem şimdilik gliss kullanıyorum canım sağol
maskesi nasıl kullanıyo musun sanırım durulanmayan spreyide vardı bu serinin :44:

hımm benimde saçlarım ince telli bi ara denicem şimdilik gliss kullanıyorum canım sağol
maskesi nasıl kullanıyo musun sanırım durulanmayan spreyide vardı bu serinin :44:

şampuan ve krem okadar iyi geldi ki bakım maskesine gerek kalmadı :KK70: sanırım içindeki keratinden kaynaklanıyor :KK70:

ben sarı olanı kullandım saçları ipek gıbı yapıyor o kadar sevıyorsun kı saçlarını :))) sıyah olanı aldım saçlarımı sertleştırdı hiç sevmedim

pembe seriyi kullanan oldu mu kızlar
sanırım boyalı saçlar içindi..
yorumlarınız ne yönde güzel mi sizce ben siyah seriyi kullandım iyi geldi

pembe seriyi kullanan oldu mu kızlar
sanırım boyalı saçlar içindi..
yorumlarınız ne yönde güzel mi sizce ben siyah seriyi kullandım iyi geldi
canım ben kullandım ama sadece şampuanını
ama pembe değil kırmızıydı diye hatırlıyorum.
beğendim ben güzeldi içinde sim gibi parıltılarıı vardı.tabı set olarak kullanılırsa daha çok faydası olur

X