Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü haplar, kullanımı, faydaları

göğüs büyütücü hap ve kremlerden ne kadar memnunsunuz

• Ankete Katılan
    13
  • Anket Kapalı .
meraba arkadaşlar..piyasada birsürü ürün olmasına rağmen henüz işe yarıyor denilen bi ürün yok..breastgain diye bi hap duydum..aranızda kulananınız var mı..varsa deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim..burdaki herkes derdi aynı..ameliyatsız bu işi halletmeye çallışmak..umarım öle bişey vardır:KK43:

breastgaini de kullanan oldu ama iyi sonuc aldıklarını hatırlamıyorum

bn albressi kullanıyorum 2.kutunun yarısındayım şimdilik bişi yok ölçü olarak ama avcuma brz daha dolgun gelio toplam 3-4 ay kullanmayı düşünüyorum sonucu söylerim size

merhaba ben iki ay oestro göğüs kremini kullandım.bende işe yaradı.ama sanırım göğsü küçük olanlarda işe yaraması uzun vadede olur.çünkü benim göğüslerim doğum öncesi 90 beden di.doğum sonrasında içleri boşaldı.oestro krem ğöğüs içlerinin dolmasına yardımcı oluyor.yada bende öyle etki yaptı.ben memnun kaldım.kremin yetkilisi tv de zaten doğum sonrası bozulan ve beden olarak büyük olan göğüslerde daha etkili olduğunu söylemişti.krem 198 ytl alıp deneyin belki sizdede işe yarar

mrb zhaklc bnde allbres kullanıoruum 2.kutunun yarısındaım arada bi de masaj yapıoruum masaj yaptıımda sanki büümüş gbi oluo yani dha dolgun ... yani arada bi yaptıım masajlarn etksimi yoksa allbresnmi bilmioruum ama ilkine oranla dokununca aha dolgun gelio durum bu ama allbres için en az 3-4 kutu kullanmak gerek dio etksni görmek için

arkadaşlar konuu açmışsınız ama hiç kimse bişi demio ilaçların faydasını gören yokmu yada bi işe yaramadısa onu belirtin bari

merhaba kızlar ben oestro kullandım 2cm. büyüme oldu biraz dolgunlaştı şimdi breast gain plas düşünüyorum diğer ilaçlara oranla daha etkili sanırım umarın işe yarar çünkü biraz daha büyüsaün istiyorum..

benim göğüslerim o kadar küçük ki
küçüçük 75 beden sütyen takıyorum o bile büyük geliyorrr çok küçük napmam geektiğini bilmiyorum

28 yaşındayım ve evliyim hiç birşey güzel durmuyor üzerimde:KK43:

kızlar bnm allbres 2.kutu bitmek üzere büyümesi için en az 3-4 kutu kullanmalısınız diyolar ya sanki bnmkilerde deişiklik var gbi yani yanlış anlamayın bnm hiç yok gbi ama şimdi sanki hafiften yuvarlak bi hat var gbi görünüyor ya inş işe yarar

memnun olanlara soruyorum.büyüdüğünü hissedenler ömür boyu kullanmayı düşünüyorlar mı bu hapları.....yani hap dediğim nereye kadar devam edecek..

cnm bilmiorumki kullanmayı nırakınca eski haline dönermii bzmkide umut işte denioz bakalım

kızlar 14 ünde 2. kutum biticek ama gözle görülür bişey yok...elimde 3 kutu var zaten.sizce bitince fazla bi büyüme olmasa da devam etsem mii??

merhaba ben yurdisindayim benimde ikinci cocuktan sonra hic olmadigi kadar kuculduler bende bundan rahatsiz oldugum icin iki kez farkli markalarda gogus buyutme ilaci kullandim hic bir ise yaramadi zaten televizyonlardada bunun ise yaramiycagini ben kullandiktan sonra duymustum benim kullandiklarim dogal olanlardi ama bazi bu tur haplarin insanlara zarar verdigini cok yakinimda olan bir insanda gordum bu tur ilaclarda ozellikle bir marka vardi suanda hatirlamiyorum bir cok kisi hastanelik oldular titreme kasilma gibi sikayetlerden ama denemek istersen ?

valla kızlar ben allbres ilk çıktığında 2002 yılında 3 kutu bitirdim hiç bir şey olmadı.ama geçen yıl bir arkadaşım doğumundan sonra göğüsleri sarktığı için kullanacağını söyledi,bende işe yaramadığını söyledim.eczacı ona bu ilacı kullanırken kola,çay,kahve vs. gibi içecekleri içmemesini söylemiş.bana böyle bir şey söylememişlerdi.ilaç yeniydi kimse bilmiyordu.bunun için araştırma yapın derim çünkü herkes bilmiyor.belkide bende işe yaramamasının nedeni kullandığım kafein ve bunun gibi şeylerdir.sonuçta 300 milyonum çöpe gitmişti.ooff amma uzattım :çok üzgünüm:

yok canım alakası yok bende 4 kutu albrees kullandım sıgara kullanmıyorum ve ınanırmısın hayatımda hıc cola ıcmedım yanı acıkcası asıtlı olan hıc bısı ıcmıyorum aynı sekılde cafeınlı olanlarıda cok nadır tuketıyoum yanı kafeın ve asıtlı bısey tuketmedıgım halde albress bende ufacık bı sıslık bıle yapmadı para tuzagı bunların hepsı sakın kullanmayı dusunenler kullanmasınlar

merhaba arkadaşlar ben actibresten 2 kutu kullandım 3. kutu evde öylece duruyor hiçbir işe yaramıyor albressten te 2 kutu almıştım gerçekten sağlığa çok zararlı ve yasaklı bir ürün olduğunu öğrendim sakın sakın kullanmayın derim şimdi breast gain kullanıyorum yaklaşık 14 gün oldu ve görüştüğüm yetkili kişiler 3. ayın sonunda minimum 1 yada 2 beden büyüme olacağını söylüyorlar beden gelişimi kişinin bünyesine bağlı dediler ve hafif bir değişiklik var nette bir çok site var zaten bununla ilgili umarım işe yarar ve bu gibi ilaçlarda düzenli almak gerekiyormuş yani hergün aynı saatte herhangi bir yan etkisi olmadı şimdilik eğer gözle bir değişiklik olursa yazacağım.hoşçakalın...

arkadaşım hangi ilaçtan kullandım ben breast gain kullanıyorum işe yararmı sence...

Kızlar merhaba ben geçen sene 6 ay küç ve masaj denedim bir sonuç alamadım daha öncede allbress kullanmıştım bır kutu bende yan etkı yaptı ve acayıp zayıfladım göğüslerim iice küçüldü sutyen bulamıyordum kılo alınca kendine geldi şimdi ıkı haftadır bras gain plus kullanıyorum henüz bir etkisini görmedim ama kutu bıtınce buyume olmasa bıle devam edıcem buradanda etkılerını paylaşıcam hepinize kolay gelsin:)

X