Göğüs estetiği

Huzurkokuluyavrum

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2019
83
56
32
Merhaba hanimlar ben 28 yaşında 15 aylık prensesi olan bir anneyim çorluda yasiyorum... 2 senedir sütyen takmiyorum önceleri normal sütyen kullaniyordum sadece disari cikarken takardım evin icinde ve uyurken sutyensiz olurdum buda haliyle goguslerimi cok deforme etti üstüne hamilelik emzirme kilo alma derken goguslerim cok fena sarkık durumda suan cok ağır geliyorlar cok rahatsiz ediyorlar suan sütyen hic takamiyorum sadece şu yarim sutyenler var ya sporcu sütyeni gibi onlardan takabiliyorum digerleri gogusler sarkik olduğu icin sutyenin demirine baskı yapiyor buda beni cok daraltiyor nefes almami engelliyor resmen.. ben suan emziriyorum kizim 2 yaşını doldurunca insallah sütten kesmeyi düşünüyorum o zaman da gogus estetigi olmak ama nasil olur ne yapilir bilmiyorum benim aklimda olan hem diklestirmek ayni zaman da da silikon taktirmak öyle kocaman memeler gelmesin akliniza 85 90 beden falan zaten onceden de 90di göğüslerim eski haline dönsün istiyorum eşimde sen mutlu olucaksan yaptiralim diyor fiyatlar nedir bi sıkıntısı var mi ameliyat sonrasinda süt dokusu zarar görüyor mü tecrubesi olan var mi öğrenmek istiyorum

Memenin büyüklüğü, meme başının memeye göre konumu (memenin sarkma oranı) ve yaşınız, daha sonra çocuk sahibi olma planı meme dikleştirme tekniğinin seçiminde önemli faktörlerdir. Meme bezini ve meme başı ile bağlantısını koruyan teknikler ile emzirme fonksiyonun korunması bir yere kadar mümkündür fakat aşırı sarkan memelerde yeterli dikliği sağlayabilmek için emzirme fonksiyonu hastanın bilgisi dahilinde feda edilebilir. Aslında bu sorunun net cevabı yok risk olduğunun bilinmesinde yarar var. Fiyat konusunda bir bilgim yok.

Memenin büyüklüğü, meme başının memeye göre konumu (memenin sarkma oranı) ve yaşınız, daha sonra çocuk sahibi olma planı meme dikleştirme tekniğinin seçiminde önemli faktörlerdir. Meme bezini ve meme başı ile bağlantısını koruyan teknikler ile emzirme fonksiyonun korunması bir yere kadar mümkündür fakat aşırı sarkan memelerde yeterli dikliği sağlayabilmek için emzirme fonksiyonu hastanın bilgisi dahilinde feda edilebilir. Aslında bu sorunun net cevabı yok risk olduğunun bilinmesinde yarar var. Fiyat konusunda bir bilgim yok.
Tesekkur ederim 😊

X