Göğüste ağrı anekoik kist

bende de aynisi oldu kolumu kaldiramadim. fibroadenom ve sut kanali genislemesi cikti siz dr ye gittiniz mi?
Evet gittim göğüs dokulardan oluşur sag göğsün dokusu diğerine göre daha yoğun dedi 3 ay kullandim bitkisel bir ilaç verdi ilaç yeni bitti 6 ayda bir kontrol ettir dediler bu kadar 3 tane ayri dr gittim

Bende bugün gittim kizlar ultrason tarihi verdiler .Ama bişey çıkacağını zannetmiyorum dedi doktor elle muayene etti.

Çok geçmiş olsun ağrın oluyor mu
Çok ağrım var 3 gündür iş yapamiyorum elime poset alamam.Dahiliye tüm testlerin çok iyi dedi cerraha yonlendirdi oda elle muayene etti bitkisel.ilaci gerçeğini söyledi.memelerinize içten ateşi varmı birde şişiyormu benim ateş vuruyor şişlik oluyor agirinca kollarımı kaldiramiyorum

Çok ağrım var 3 gündür iş yapamiyorum elime poset alamam.Dahiliye tüm testlerin çok iyi dedi cerraha yonlendirdi oda elle muayene etti bitkisel.ilaci gerçeğini söyledi.memelerinize içten ateşi varmı birde şişiyormu benim ateş vuruyor şişlik oluyor agirinca kollarımı kaldiramiyorum
bende ates yoktu ama sislik coktu o da sut kanali genislemesindenmis

Konuyu görünce yazmak istedim 10 gün önce elime gelen ve sudyen takınca ağrıyan bir sertlik farkettim sol gogusumde meme küçültme oldum 1.5 sene önce ama böyle birşey gele gelmemişti usg temizdi ozaman bu yeni çıkan bir şeydi sanırım devlete gün Alicam regl 2.gunune denk geliyor sorun olurmu hepinize geçmiş olsun diliyorum umarım temizdir

Konuyu görünce yazmak istedim 10 gün önce elime gelen ve sudyen takınca ağrıyan bir sertlik farkettim sol gogusumde meme küçültme oldum 1.5 sene önce ama böyle birşey gele gelmemişti usg temizdi ozaman bu yeni çıkan bir şeydi sanırım devlete gün Alicam regl 2.gunune denk geliyor sorun olurmu hepinize geçmiş olsun diliyorum umarım temizdir
Sorun olmaz devlette 2 ay sonrasına gün veriyor

Çok geçmiş olsun ağrın oluyor mu
Sanada geçmiş olsun cnm bende tüp Bebek iğneleri oldum geçen ay acaba onu etkiledi diyorum yarın ise gideceğim nasıl geçecek zaman böyle ağrıyla .ev işi yapamıyorum kayınvalidem hallediyor.Gogsumde yanma ve ağrı var .insanın agirsii nerdeyse canı orda oluyor

Sanada geçmiş olsun cnm bende tüp Bebek iğneleri oldum geçen ay acaba onu etkiledi diyorum yarın ise gideceğim nasıl geçecek zaman böyle ağrıyla .ev işi yapamıyorum kayınvalidem hallediyor.Gogsumde yanma ve ağrı var .insanın agirsii nerdeyse canı orda oluyor
Bende tüp Bebek tedavisi basliyacagim benim bazen koltuk altimda yanma oluyor koltuk altimda beze olduğunu da soyledi dr umarım tüp Bebek tedavisinde agrilar artmaz

Bende tüp Bebek tedavisi basliyacagim benim bazen koltuk altimda yanma oluyor koltuk altimda beze olduğunu da soyledi dr umarım tüp Bebek tedavisinde agrilar artmaz
Benim ignelerden sonra arttı galiba kontrole daha gidemedim ultrason cektirmem lazım acil ağrılarım biraz dindi

Merhaba canlarımmm yine yeniden ben🤗
Buraya yaklaşık bi kaç ay önce meme ağrısı ile ilgili konu açmıştım sanırım artık ne kadar konu açtım hatırlamıyorum 🤦‍♀️
Gelelim konuya
Bi kaç ay önce 2 göğüste de hem memede hem koltuk altında ağrı şişlik sikayetim başladı istanbul malum randevu düşüremiyorsun 😒yaklaşık 25 gün ne iç çamaşırı giyebildim ne atlet felaket ağrı vardı sigortam bittiği için özele de gidemedim.
25 günün sonunda gittim elle muayene edildi ve meme usg istendi 2 ay sonraya 🤦‍♀️
Ablam beklememek icin özelde cektirelim dedi gittik cektirdik sonucunda yazan şöyle

Her iki memede yağ dokuları tabidir Her iki memede retroaerolar ve üst dış kadranlarda daha belirgin olmak üzere fibroglanduler dokudan oldukça zengin görünümdedir SOL MEMEDE SAAT 3 LOKALİZASYONUNDA 4 MM ÇAPINDA ANEKOİK KİST İZLENDİ MEME DOKUSU IÇERİSİNDE KİSTİK VEYASOLİD KİTLE MEVCUT DEGİLDİR... şuan bi zararı yok denildi fakat çok ağrı yapıyor agnucaston verildi 3 ay kullanmam için fakat ağrı fazla geçmiyor sağ tarafta kist var diye raporda yazmıyor fakat o tarafta da hafif şişlik ve ağrı var ağrı kollarıma vuruyor.Bu kist büyüme yapar mı? Agnucaston ilacı 3 ay kullan dedi bu ilac kisti küçültür yada yok eder mi 1 kutu bitirdim ağrım gecmisti fakat 3 gündür yine başladı adetime daha 20 gün var ve göğsüm sis.
Böyle göğüs kisti olan var mı kızlar??? Ameliyat mı gerekiyor nette biyopsi yapılıp patolojiye gönderilir yazıyor ayy yine korkuyorum yaa😔 Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Benimde iki gundur sag koltuk altimdan gogsume gelen bi agri vardi biraz yokladim bezelye tanesi kadar bi sislik var koltuk altimda asagi tarafa dogru olan kisimda ona bastirinca gogsumde agri olusuyo dunden beri bende tedirginim mamografi mi cekiyorlar ultrasonla mi bakiyolar bende bunu merak ediyorum mamografi baya agrili oluyomus annem oyle demisti cok tedirgin oldum🤦🏻‍♀️

Benimde iki gundur sag koltuk altimdan gogsume gelen bi agri vardi biraz yokladim bezelye tanesi kadar bi sislik var koltuk altimda asagi tarafa dogru olan kisimda ona bastirinca gogsumde agri olusuyo dunden beri bende tedirginim mamografi mi cekiyorlar ultrasonla mi bakiyolar bende bunu merak ediyorum mamografi baya agrili oluyomus annem oyle demisti cok tedirgin oldum🤦🏻‍♀️
Ultrason çekerler ilk önce

X