Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Göz içine sürecekseniz ve akmasın istiyorsanız, kulak çöpü ile göz içindeki nemi alıp ucunu pudraladığınız kalemi sürün daha kalıcı oluyor. Flormar ultra black ve başka birkaç kalıcı olduğu söylenen kalem ben de işe yaramadı. Max Factor asansörlü ve nivea stay on daha etkili tavsiye ederim. Defalarca sürmenize gerek kalmadığı için daha ucuz ürünlerle aynı hesaba geliyor. Gözün dışı için kullanacaksanız diğer markalarda iyi...Çok yumuşak olduğu için bir arkadaşım Carmina Mystical Eyeliner önermişti. Gerçekten çok yumuşak ama akıyor ve de temizleyici le çıkarmak gerçekten güç. Birkaç farklı göz temizleyicisi denedim göz altım tahriş oldu yine de çıkmadı. Bu ürünü kesinlikle tavsiye etmem.

Ben de çok fazla markanın kalemini kullandım ama hepsi akıyordu.En son alışveriş yaptığım mağazadaki satış temsilcisinin tavsiyesiyle chanel stylo yeux waterproof aldım.Temizlerken biraz zor oluyor özellkle de rimel kullandıysam onun dışında ne akma yapıyor ne de gözlerime alerji yapıyor,lens kullandığım için sürekli alerji yapardı göz kalemleri bana. Bundan çok memnunum ve tavsiye ederim

Sonuçta altı üstü bir göz kalemi yav biz kadınlar bazen ne kadar abartıyoruz her şeyi bir göz kalemine de 40-50 lira verilmez yani yazık günah cidden. Ben de flormardan ve emilyden memnunum bu arada.

demin üye olduğum kadınlar kulübüne yazdığım ilk mesaj:) daha 20 yaşındayım ve dışarı çıkarken her zaman yaptığım şeydir siyah göz kalemi sürmek.Yağlı bir cildim var ve bu güne kadar kullandığım hiçbir siyah göz kalemi beni tam anlamıyla memnun etmedi. waterproof ürünler de dahil. siyah göz kalemleri ne alt ne üst kirpik diplerimde gün boyu kalıyor. sürekli temizlemek zorunda kalıyorum. gözlerimin altındaki koyu rengi bile buna baglayacağım sonunda. maxfactor kullandım asansörlü aktı,loreal aldım aktı(en kötü deneyimimdi),avon zaten yorum bile yapmaya gerek yok resmen gözlerim acıyordu. beyu kullandım 2 sene önce o da akmıştı ama çok değil. emily kullanıyorum şu an o da akıyor. bu bahsettiklerimin hepsi siyah göz kalemleri. golden rose ve flormar ı çok çok eskiden kullanmıştım yeni ürünlerini bilmiyorum ancak max factor loreal i 2 şer kere aldım farklı ürünlerini hepsi de aktı bende. eyeliner daha çok akar diye cesaret edemiyorum. yazılanların bircogunu okudum nivea almayı düşünüyorum en çok ondan memnun kalınmış gibi. acaba benim ile aynı durumda olup da sonunda göz kalemimi buldum diyen bir bayan var mı şimdiden teşekkür ederim:)

demin üye olduğum kadınlar kulübüne yazdığım ilk mesaj:) daha 20 yaşındayım ve dışarı çıkarken her zaman yaptığım şeydir siyah göz kalemi sürmek.Yağlı bir cildim var ve bu güne kadar kullandığım hiçbir siyah göz kalemi beni tam anlamıyla memnun etmedi. waterproof ürünler de dahil. siyah göz kalemleri ne alt ne üst kirpik diplerimde gün boyu kalıyor. sürekli temizlemek zorunda kalıyorum. gözlerimin altındaki koyu rengi bile buna baglayacağım sonunda. maxfactor kullandım asansörlü aktı,loreal aldım aktı(en kötü deneyimimdi),avon zaten yorum bile yapmaya gerek yok resmen gözlerim acıyordu. beyu kullandım 2 sene önce o da akmıştı ama çok değil. emily kullanıyorum şu an o da akıyor. bu bahsettiklerimin hepsi siyah göz kalemleri. golden rose ve flormar ı çok çok eskiden kullanmıştım yeni ürünlerini bilmiyorum ancak max factor loreal i 2 şer kere aldım farklı ürünlerini hepsi de aktı bende. eyeliner daha çok akar diye cesaret edemiyorum. yazılanların bircogunu okudum nivea almayı düşünüyorum en çok ondan memnun kalınmış gibi. acaba benim ile aynı durumda olup da sonunda göz kalemimi buldum diyen bir bayan var mı şimdiden teşekkür ederim:)

Canım yorumlarda yazmıştım ben de en fazla chanel ve smashbox ın kalemlerinden memnun kaldım.Bir de sisley denedim çok hoşuma gitt.Bitki özlerinden yapılıyormuş.Ama bana çok pahalı geldi.

jel eyeliner kullanırsanız kalem yerine akmıyor ve kalemden daha koyu daha güzel duruyor. likit eyeliner gibi göz altına uygulamada problem de yaratmıyor. ben elizabeth arden jel eyeliner kullanıyorum. kalemden çok daha uzun süre dayanıyor tavsiye ederim.

jel eyeliner ii hiç denemedim bi araştirim teşekkür ederim:) peki Chanel Le Crayon Yeux mu Chanel Sculpte Sourcils mı? 2 kalemii var da sitede?

Göz kalemi olarak Estee Lauder ve Loreal'in kalemlerini beğeniyorum bir de Avon'un yeni satışa sunulan Jel Göz kalemini çok beğendim sürerken yağ gibi kayıyor ve akmıyor.:21:

gözkalemsiz gezmem hayatta..birsürü kalem kullandım amaaa en memnun kaldığım lancome'un le crayon khol(sürme kalemi) gris bleu (gri mavi) kalemi..8-10 tane uçları çıt çıt kırılan dandik göz kalemi alacağıma bi tane kaliteli alırım yıllarca gider,çok daha hesaplıya geliyor

carmina mystical eyeliner sürümü kolay ama çabuk akar ve temizlerken sizi uğraştırmaya bayılır.carminanın diğer göz kalemleri de oldukça vasat.flormarın göz kalemini beğenmedim ama eyelinerı oldukça kalıcı ve güzel:KK49:

$ÈsRa000.jpg
avon loreal ve kajal goz kalemım

X