Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar ben max factor ün asansörlü kalemini aldım hem eyeliner hem de göz kalemi olarak kullanabiliyorsunuz. akma dağılma yapmadı kolay kolay memnun kaldım. bana göre tek eksiği çok yoğun bir siyah olmaması. =)

demin üye olduğum kadınlar kulübüne yazdığım ilk mesaj:) daha 20 yaşındayım ve dışarı çıkarken her zaman yaptığım şeydir siyah göz kalemi sürmek.Yağlı bir cildim var ve bu güne kadar kullandığım hiçbir siyah göz kalemi beni tam anlamıyla memnun etmedi. waterproof ürünler de dahil. siyah göz kalemleri ne alt ne üst kirpik diplerimde gün boyu kalıyor. sürekli temizlemek zorunda kalıyorum. gözlerimin altındaki koyu rengi bile buna baglayacağım sonunda. maxfactor kullandım asansörlü aktı,loreal aldım aktı(en kötü deneyimimdi),avon zaten yorum bile yapmaya gerek yok resmen gözlerim acıyordu. beyu kullandım 2 sene önce o da akmıştı ama çok değil. emily kullanıyorum şu an o da akıyor. bu bahsettiklerimin hepsi siyah göz kalemleri. golden rose ve flormar ı çok çok eskiden kullanmıştım yeni ürünlerini bilmiyorum ancak max factor loreal i 2 şer kere aldım farklı ürünlerini hepsi de aktı bende. eyeliner daha çok akar diye cesaret edemiyorum. yazılanların bircogunu okudum nivea almayı düşünüyorum en çok ondan memnun kalınmış gibi. acaba benim ile aynı durumda olup da sonunda göz kalemimi buldum diyen bir bayan var mı şimdiden teşekkür ederim:)

canım bende aynı durumdayım seninle :KK5: ama son 2 senedir lancome le crayon khol waterproof kullanıyorum, içlerinde en iyisi bu, çok az akma yapıyor, ama pahallı 45 lira civarı :KK53: mac powerpoint e çok iyi, kötü diyende var ama denemedim daha :KK51:

demin üye olduğum kadınlar kulübüne yazdığım ilk mesaj:) daha 20 yaşındayım ve dışarı çıkarken her zaman yaptığım şeydir siyah göz kalemi sürmek.Yağlı bir cildim var ve bu güne kadar kullandığım hiçbir siyah göz kalemi beni tam anlamıyla memnun etmedi. waterproof ürünler de dahil. siyah göz kalemleri ne alt ne üst kirpik diplerimde gün boyu kalıyor. sürekli temizlemek zorunda kalıyorum. gözlerimin altındaki koyu rengi bile buna baglayacağım sonunda. maxfactor kullandım asansörlü aktı,loreal aldım aktı(en kötü deneyimimdi),avon zaten yorum bile yapmaya gerek yok resmen gözlerim acıyordu. beyu kullandım 2 sene önce o da akmıştı ama çok değil. emily kullanıyorum şu an o da akıyor. bu bahsettiklerimin hepsi siyah göz kalemleri. golden rose ve flormar ı çok çok eskiden kullanmıştım yeni ürünlerini bilmiyorum ancak max factor loreal i 2 şer kere aldım farklı ürünlerini hepsi de aktı bende. eyeliner daha çok akar diye cesaret edemiyorum. yazılanların bircogunu okudum nivea almayı düşünüyorum en çok ondan memnun kalınmış gibi. acaba benim ile aynı durumda olup da sonunda göz kalemimi buldum diyen bir bayan var mı şimdiden teşekkür ederim:)

cnm ben.carmina nın sürme kalemini kullanıyorum 2 senedir,kesinlikle akmıyor ve göz içine sürdüğünde göze bulaşma yapmıyor fakat artık her yerde bulunmuyor, satışı sadece internetten yapılacakmış artık..bende senin gibi karamsarlığa kapılmıştım,bende her markadan memnun kalmıyorum..cecile in göz kalemini önerdiler sürdüğün anda sabitleniyormuş hakikaten aldım denedim ve memnunum buda akmıyor ve göziçine bulaşma yapmıyor fiyatıda 12 tl..dene istersen..

cnm ben.carmina nın sürme kalemini kullanıyorum 2 senedir,kesinlikle akmıyor ve göz içine sürdüğünde göze bulaşma yapmıyor fakat artık her yerde bulunmuyor, satışı sadece internetten yapılacakmış artık..bende senin gibi karamsarlığa kapılmıştım,bende her markadan memnun kalmıyorum..cecile in göz kalemini önerdiler sürdüğün anda sabitleniyormuş hakikaten aldım denedim ve memnunum buda akmıyor ve göziçine bulaşma yapmıyor fiyatıda 12 tl..dene istersen..

cok tesekkur ederim su an nivea aldim diger kullandiklarima gore cok daha guzel cok memnunum stay on eye pencil. Akmio mu akio ama cok az digerlerine gore. Akmayan kalem de hayal olsa gerek:KK66:

birçok göz kalemi denedim lancome sephora hepsi aktı bende.kesinlikle alix avien bence hiçbir şekilde akmıyor uzun süre dayanıyor

göz kalemi benim için çok önemlidir o yüzden ben de nacizane tavsiyemi söyleyeyim..

1. flormar (birtek siyahını kullandım) fakat yine de söyleyebilirim ki tek kelimeyle mükemmel :KK16:
2. emily (bunun da siyahı) gerçekten fiyatına göre performansı kusursuz :KK51:
3. max factor waterproof ( tabi ki bu da siyah ) aynı şekilde harika ötesi bir kalem ama bir kaleme göre oldukça tuzlu :KK43:

o yüzden hem bütçemi sarsmayan hem de çok iyi sonuç veren kalem olarak flormar ve emily i seçiyorum :KK19:

Emily 'nin göz kalemlerini kesinlikle tavsiye ederim, kolay sürülüm ve duruş açısından favori kalemlerim hep Emily'ninkiler... Bende her rengi mevcut, bi kez kullanınca vazgeçilmezlerinizden oluyo kesinlikle...

kızlar bence en iyisi toz sürme simsiyah göz makyajını çok severim ve kalemle bir türlü istediğim gibi olmuyordu ve kalem sürekli akıyordu ama toz sürme öyle değil hiç akmıyor ve simsiyah bir göz makyajı yapabiliyorum:KK9:

Daha önce Avon'un COLORTREND siyah göz kalemini almıştım, epey koyuydu fakat hiç kullanamadım feci akıyodu. Tavsiye etmem kesinlikle o kalemini. Şimdi öylece duruyo bi kenarda... Fakat glimmerstick olan asansörlü kalemleri güzel...

X