hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

kıyafet kötü hatta iğrençç -tatlicadiarzu-
bide salonun ışıklandırmasıyla aynı renkk
hiç bişey belli olmuyoo
lenn ben daha güzel dikerdim beee şu beceriksiz halimlee vallaa kaydirigubbakcemile3

bence kilo almamış dikkatlı bakarsanız kot giydiğinde o yılbaşı gecesi de böyleydi göbeği,üstelik bence elbise de çok hoş,tenine de çok yakışmış

cf873dd5-0e1f-45cd-ae46-8c84f89625c2.jpg

TRT'den Hadise'nin kıyafetine ilginç yorum

15.05.2009 10:34

Genel Müdür Şahin, Hadise’nin kıyafet seçimine karışmadıklarını belirterek, “Serbest bırakmamak lazımmış” dedi

TRT Genel Müdürü ıbrahim Şahin, Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi finale taşıyan Hadise’nin çok tartışılan kıyafetiyle ilgili olarak, “Kot pantolonla çıksaydı Rusya’da çok daha etki edebilirdi” dedi. Bazı sanatçıların “dansöz” giysisine benzeterek eleştirdiği kıyafeti Milliyet’e değerlendiren Şahin, şunları söyledi:
“Kıyafeti öyle veya böyle eleştirilir; biz karışmayacağımızı baştan beri söylediğimiz için buna da karışmadık, karışmayacağız da. Belki kot pantolonla çıksaydı Rusya’da çok daha etki edebilirdi. Ruslar kot giysileri daha çok seviyor. Dolayısıyla belki daha popüler olabilirdi. Kişisel düşüncem bu. Tabii bir sürü eleştiri de oldu her kesimden. Demek ki kıyafeti çok serbest bırakmamak lazımmış. Kıyafete müdahaleyi hep farklı yorumladılar ama bizim amacımız yakışan bir kıyafeti kendisine giydirmekti.”
Şahin, Hadise’nin ilk üçe gireceğini belirterek “Birincilik bekliyorum” dedi.

HABERTÜRK

Elbise evet guzel degildi ama yabanci insanlarin cok ilgisini cekmistir,,,,,!
Ben cok begendim sahne performansini,ses te muzikte harikaydi....
Dahada iyi olacak persembeye ve sonrasi...allah yardimcisi olsun !
En sinir oldugumda ermenilerde bizim muzik ve giyimlerimizden calmislar ,hatta saz bile vardi sarkida,,,,ama cok korkunccc makyajdii ocuu gibiii:1shok:
Onlar biraz bize rakip olabilir bence,,,,ama insallah hadisecik kazanacak ben cok umutluyummm cokkkkdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
(YANLIS ANLASILMASIN ERMENILERE LAFIM YOK,SADECE BIZDEN ESINLENMISLERR AYNI TURK TARZLARIYDI,BIRAZDA KAZAKISTAN TURU)SAHTECILERRR!!!kaydirigubbakcemile3

Azeri Meldoleri,ritimleri ve gırtlağı kullandılar ve ben çok beğendim şarkılarını.Acaba aynı bölge olduğu için onların tarzı da böyle mi diye bir soru geldi aklıma,sonuçta tanımıyorum ben Ermeni Kültürünü.:uhm:

keşke yılbaşı gecesinde olduğu gibi kot ve göbeği açık t-shirt giyseydi hem yaşına daha uygun olurdu hemde bu kadar kötü tepkiler almazdı bence :kahve:

bu kızın normal klip kıyafetleri çok daha güzeldi..dansöz kıyafetinden bi farkı yok..saçları bu kıza düz yakışıyor kim ne derse desin..

ben izledikçe performans hoşuma gitmeye başladı çok da üstüne gitmemek lazımm çoğundan çook iyiydi bence

Eee bu kadının vücudu çok da ahım şahım değilmiş yaaaa.Ben de çıkınca eşim görmesin diye kanal değiştiriyorum,durmadan popo sallıyor diyekaydirigubbakcemile3

ben gibi 2 çocuk dogursun biride yolda olsunda görüyüm ben vucudu neden kanal deiştiyosun canım..delikafaduldendelikafadulden

ben gibi 2 çocuk dogursun biride yolda olsunda görüyüm ben vucudu neden kanal deiştiyosun canım..delikafaduldendelikafadulden

Karı poposunu göserip duruyor ya,bizimki de şarkıyı dinliyom bahanesiyle ekrana kilitleniyordu deli oldum kaç kerem yaawww..
Çok teşhirci buluyorum ben Hadise'yi açıkcası,Bir de gıcık oluyorum ya gıcııııııııkÇok üzgünüm çoook

üzülme canım:1hug:

hadise 2 çocuk doğurmadan böylesine önemli bir organizasyon için bile boğazına sahip çıkamayıp göbeğini saldı:CüvCüv: ....

senin gibi 2 çocuk doğursa kimbilir ne halde olurkaydirigubbakcemile3

üzülme canım:1hug:

hadise 2 çocuk doğurmadan böylesine önemli bir organizasyon için bile boğazına sahip çıkamayıp göbeğini saldı:CüvCüv: ....

senin gibi 2 çocuk doğursa kimbilir ne halde olurkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Hem de ne göbek ,bir de çok sıkı spor yapıyormuş güya,aman oraya da estetik yaptırırkaydirigubbakcemile2

yarın eurovision var ve nolursa olsun bence destek olmalıyızz kıyafet her ne kadar beklentilerimizi karşılamasa da...

kızın üzerinde öyle cok stres varmışkii kilo almışsada şaşmamalı :)

birde zaten böyle ahım şahım zayıf biri değil hatta hiç zayıf değil ama cidden kadın tam kadın gibi kadın bence bunu etrafımdaki tüm erkeklerden de duyuyorum yani cok seksi o yüzden bu kadar begenılıyorr zaten erkekler cokda zayıf sevmıyolarr balık eti sevıyolarr sanırım

burda önemli olan zayıf şişman olmasını eleştirmiyoruz....

çok iyi biliyoruz ki hadisenin göbeği ne puan arttırır ne de puan düşürür...

hiç bir olumlu ya da olumsuz etkisi olmaz...

bu yarışma tamamen politik....

fakat gönül ister ki Türkiye estetik olsun ses olsun müzik olsun gösteri olsun en iyi biçimde temsil edilsin...

Temsil edilen bir ülke hadise bunu ciddi olarak düşünmeli ve sahneye çıktığı zaman bütün dünyaya Türkleri en iyi şekilde temsil edecek kıyafeti ile gösterisi ile görsel bir şölen sunmalıydı.....madem bu kadar önemsiz o zaman Türkleri hala arap sanan dünya halkına hiç kızmayalım.

dansöz kıyafetine benzıo sokak dansözleri olur ya onlarınkine... ibrahim tatlısesin yanındaki didemden isteseydi bari onun daha gusel kıyafetleri var..
ama napalım ben zati hadiseyi deil ulkeyi desteklıom :))

kıyafet görsellikde bu tarz yarışmalarda önemli hadisede kendince en rahat edecegı kıyafeti seçmiş

ama insanlar bazen görselligede oy verıyorr mesela norveç yarı finalde yarıştı dünn şarkısı güzeldi ve cocukda cok tatlıydı ama bi çok insan nette yorumlardada okudum ve bazı arkadaslarımda dahil sırf cocuk yakısıklı diye oy vereceklermiş finalde :) kimiside şarkıdan cok görsellige bakıyorr ee böylesine ne denir bılmıorum yaa eurovision bu adı üstünde şarkı yarışması işte

umarım birinci olur hadise umarımm

Son düzenleme:
X