hadısenın ıgrenç ötesı kıyafetı

Bumudur yaniişakkıdı
Bakalim showu nasil olucak. Ki bence super olur...
Bari ordan kapatiriz belki kostum olayini....

ay taşlı elbise cok güzeldi cidden ama o elbisee cok ağırmış taşıyamam dans falan cok edıyorum zor olur demiş ama benımde hayalim o taşlı elbiseydi ya süperdi

Ülkemizi temsil ettiği için de eleştirme hakkını bulup yorum yapabiliyoruz.Tabiki göbeğine puan almayacak ama bizi dansöz kıyafetiyle temsil ederek ,bizi arap sananların gözünde iyice araplaştırdı.
Ermenistan'ın kıyafeti bile daha fazla bizdendi.

Ülkemizi temsil ettiği için de eleştirme hakkını bulup yorum yapabiliyoruz.Tabiki göbeğine puan almayacak ama bizi dansöz kıyafetiyle temsil ederek ,bizi arap sananların gözünde iyice araplaştırdı.
Ermenistan'ın kıyafeti bile daha fazla bizdendi.

hadise Türkiye adına yarışıyor, o zaman bırakın da bu hakkı kendimiz de bulalımsengözlerimebaksanab

yarışmayı kazanan şarkıcının grubun adı değil ülkesi ilan ediliyor, dikkatinizi çekerimşakkıdı

evet hayatım ülkemizi yurtdışında temsil ettiği için bizler her türlü eleştirme hakkına sahibiz:1hug:

eleştireceğiz ki bir daha ki katıldığımız yarışmada bunlar dikkate alınsın ve daha iyi temsil edilelelimalkisalkisalkis

eğer yurtiçin de kendi aramızda yapılan bir şarkı yarışması olsaydı bu tip yarışmalara karşı ilgim olmadığından izlemezdim dolayısıyla kenarından bile eleştirmezdim:kahve:

benim için bu yarışmayı değerli kılan yurtdışında ülkemizin temsil edilmesidir ve her Türk vatandaşı gibi gururlanmak istiyorum:nazar:

bu mudur şakkıdı.

MODACI GÖRÜŞÜ

Vural Gökçaylı: Keşke kotuyla çıksaydı
Üstünde konuşmaya bile değmeyecek bir tasarım. Hatta tasarım bile değil! Dansöz elbisesinin dejenere olmuş şekli. Ne rengi ne de kumaşı hoş. Hadise'nin vücudu nefis, bacakları güzel, vücudunu da iyi kullanıyor. Daha önce birçok kez kendisini kot şortuyla gördüm. İnanın o kot şortuyla çıksa bile daha güzel olurdu. Bu kıyafeti hiç beğendim.

Cengiz Abazaoğlu: Yoruma gerek yok
Bu tip uluslararası yarışma ortamlarında hem ses hem müzik hem de görsellik önem taşır. Ses, müzik iyi ama kıyafet için yoruma bile gerek yok. Görüntü ortada... Umarım final gecesi bu görüntüyü unutturur da başarısıyla göğsümüzü kabartır.

Bahar Korçan: Kim giyse kilolu gösterir
Tek kelimeyle beğenmedim. Sebebine gelince... Hadise Hanım'ı yakından da gördüm. Kendisi bu kıyafette görüldüğü kadar kilolu değil. Ama kıyafet öylesine yanlış ki, kim giyse problemli gözükür. Şarkının tınısında alaturka motifler olabilir de niye kıyafet detaylarında bu ısrarı görüyoruz? Keşke daha yalın bir duruş sergileseydi.

Nedret Taciroğlu: Daha özenli olmalıydı
Bence Hadise dünya çapında yıldız olabilecek bir şarkıcı... Türkiye ondan daha fazlasını bekliyor. Madem bu yetenekte bir şarkıcı böylesi önemli bir organizasyonda sahne alıyor, çok daha özel bir çalışma yapılması gerekirdi diye düşünüyorum.

Dilek Hanif: Hem Hadise hem Türkiye adına üzüldüm
İnsanları eleştirmekten hİç hoşlanmıyorum ama üzüldüm kıyafeti görünce. Çok daha hoş gidebilirdi çünkü. Sonuçta orada Türkiye'yi temsil edecek. Hem kendine daha uygun, hem de Türkiye'yi daha iyi temsil edebilecek bir kıyafet olabilirdi. Kıyafeti görünce hem onun için hem de Türkiye'nin adına üzüldüm. İnşallah bu yorumlarımız başarısını etkilemez. (Hürriyet)

budur:kahve:.

Valla hani diyordum belki kazanırız diye :1rolleyes:
ama norveçli Alexander Rybak'ın--Fairytale isimli harika şarkısı
ve bir o kadar harikulade sahne şovunu o sahnede o rahat duruşunu
o sıcakkanlı havasını gördükten sonra mirmirmirmir ben kendimize hiç şans vermiyorum :bbo:
Doğrucu davutluk yapmayı çok severim bu güzel parça yanında hadise zaten birinci
olmayı haketmiyor malesef :1no2:

bende izlandayı çok beğendim,çok güzel müziği
yalnız dün gece seyretmedim. onlar hakkında bir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bız mıllet olarak Çok kıskanÇmıŞız.bunu bır kez daha anladım.yanı nedır bu yorumlar anlayamıyorum.bu kadar mı kÖtÜ yanı.bence fazlasıyla abartmıŞsınız.kız bugÜn yarıŞmaya Çıkacak her taraftan bır ses yok kıyafetı ŞÖyle kıyafetı bÖyle.bence mıllet olarak bugÜn hadısenın arkasında olmalı ve ona destek olmalıyız.yorumlar tÜrk halkına yakıŞmadı.

Valla bİz mİllet olarak Çok kıskanÇmıŞız.bunu bİr kez daha anladım.yanİ nedİr bu yorumlar anlayamıyorum.bu kadar mı kÖtÜ yanİ.bence fazlasıyla abartmıŞsınız.kız bugÜn yarıŞmaya Çıkacak her taraftan bİr ses yok kıyafetİ ŞÖyle kıyafetİ bÖyle.bence mİllet olarak bugÜn hadİsenİn arkasında olmalı ve ona destek olmalıyız.yorumlar tÜrk halkına yakıŞmadı.

Türk diye körü körüne desteklemek zorundamıyız
Bu bi şarkı yarışmasıysa şarkı yarışıyorsa hatunun sesi bile çıkmadı ulen
nesini destekleyeceğim..şakkıdı Körü körüne bişey desteklemek deliliktir,saçmalıktır,yanlıştır..
Eğer ses yarışıyor ise norveç kazansındır :smiley-cool:

Bu akşamda yarı finaldeki gibi kötü söylerse hiiç şansımız yok.:nazar:

Hatunun sesi hiç çıkmadı yav, hastamıymış neymiş. Futbolcuları 2 günde ayağa kaldıran doktorlar Hadiseye de bi el atsalar yabenneyaptımki

Hatunun sesi hiç çıkmadı yav, hastamıymış neymiş. Futbolcuları 2 günde ayağa kaldıran doktorlar Hadiseye de bi el atsalar yabenneyaptımki

doğru valla birde efeckçi işini doğru yapsa uleyn insan düktek kısmında zoomlayıp göbeğe yaklaşır be

ne dunkof adam:dilcikar:

Kuzucum "hadise" adı altında zenci bi herifi bize yedirdiler
hadiseden ses çıkmazsa o zenci herif girer kapatır olayı -tatlicadiarzu-
hebele hübele düm tek tek hebele hübele düm tek tek -tatlicadiarzu-

X