Hamam Otu Yagi kullananlar

canım göz ve çevresine kullanmak yasakmış ama sitelerde tanıtımlarına baktım bırınde yüzde kullanıma uygundur yazıo diğerinde yazmıyo yanı bende yüzüme kullanmak istiyorum..yüzümü alsam çok kötü oluyo sivilve oluyo her yeri hassas yani bu yüzden alamıyorum ama hamam otunu küçük küçük yerlermde denicem işe yararsa yüzümede yavaş yavaş kullanmaya başlarım

kızlar hamam otu yağı yüzde de kullanılıyor. sadece göz ve çevresine değdirmeyin yeter:KK52:

kızlar bende 1 haftadır kullanıyorum epilasyon sonrası ama fayda görüp görmediğimi bilmiyorum, kararma da olmadı vücudumda şimdilik beklemedeyim.

Kızlar ilk sürdüğünde bir esmerlik oluyor bende fark ettim ama yağın içerisinde olan şeylerden sonuçta vücuda yağ sürüyoruz koyulaşması normal ama devamlı kalıcı mı bilemiyorum ben bikini bölgesine kullandığım için tam olarak anlamadım.

Kızlar aralarda neler konuşuldu bilmem ama bu hamam otunu biz erkek kuzenimde denedik. Daha doğrusu o öğrenip bize söyledi. Aktardan alınan bi ot ve gerçekten çok kötü kokuyo. Banyoda sürdüğümüz halde bütün ev koktu. :KK25:
ayrıca tüy dökücü kremlerden hiç bi farkı yok 2 haftaya tekrar çıktı.
Jiletten sonra çıkar gibi sert.
Yüzünüze sürmeden önce dikkat edin. :KK30:

Kızlar ilk sürdüğünde bir esmerlik oluyor bende fark ettim ama yağın içerisinde olan şeylerden sonuçta vücuda yağ sürüyoruz koyulaşması normal ama devamlı kalıcı mı bilemiyorum ben bikini bölgesine kullandığım için tam olarak anlamadım.

benim kararmamıştı :KK50:

arkadaşlar son yorumları okudum iki site de orijinal gibi duruyor com ve net olan , ben de aradım az önce danışmadan dönecekler birazdan artık sipariş vereyim bakalım..
dee şu kararma konusu kafamı karıştırdı :S ben zaten küçük bi bölgede denicem önce umarım sonuç güzel olur hemmen yazarım=)

merhaba arkadaslar,

bende dun siparis verdim bakalim sali gunune gelir diye umuyorum, insallah hepimiz faydasini goruruz ve insallah bu da karinca yagi gibi fasa fiso cikmaz.

bugun 3.gunum yagımı surcem bakalım 5 .gunde kesicem 1 ay sonra bi farklılık olcakmı ben cok ınanmıorum nedense ya arkadaslar aldım ama 6 kutu aldım hemde 6 ay yapıcam bildiginiz yag bakıorum daha cok beslemesın :KK70:korktum burdakı torumlardan doolayı aldım belkide yalan da olabilir nese 1 ay sonra ben yazıcam

arkadaşlar son yorumları okudum iki site de orijinal gibi duruyor com ve net olan , ben de aradım az önce danışmadan dönecekler birazdan artık sipariş vereyim bakalım..
dee şu kararma konusu kafamı karıştırdı :S ben zaten küçük bi bölgede denicem önce umarım sonuç güzel olur hemmen yazarım=)

evet iki orjinal sitesi vaar :) google' da biri 2.sırada diğeri de 3.sırada yer alıyor :) bu iki siteden alabilirsiniz alacak olanlar :)

evet iki orjinal sitesi vaar :) google' da biri 2.sırada diğeri de 3.sırada yer alıyor :) bu iki siteden alabilirsiniz alacak olanlar :)

hamam otu yağı yazınca 3. çıkan siteden sıpariş verdım bende bugun. denemekte yarar var.sonucta yağ ne zararı olabılır dıye dusunuyorum.ayrıca lıse yıllarımda toz olanını kullanmıstım gercekten kotu kokuyor

siparişi verdik bakalım cuma günü gelecekmiş. deneyelim. kız garantisini verdi,memnun kalmazsak para iade imiş. bir de bugün indirimde son günmüş. 6 kutu 75 tl. yarından itibaren zamlanıyormuş kızlar. haberiniz olsun.

Bende hiç kararma filan olmadı... ben yüzümede uygulamıştım kaşlarıma ve dudaklarımın üstüne sürmüştüm hiç bi yanma kızarıklık filan olmadı ayrıca tüylerim de geç çıkmaya başladı yani ben yüzümdede kullanmaya devam edicem :))

Bende hiç kararma filan olmadı... ben yüzümede uygulamıştım kaşlarıma ve dudaklarımın üstüne sürmüştüm hiç bi yanma kızarıklık filan olmadı ayrıca tüylerim de geç çıkmaya başladı yani ben yüzümdede kullanmaya devam edicem :))

bende yüzümde kullanmak istiyorum ama tırsıyorum incelme falan oldu mu yüzünde

bende yüzümde kullanmak istiyorum ama tırsıyorum incelme falan oldu mu yüzünde

şimdiden pek bişey söyleyemem ama incelmişler biraz ve geç çıkmaya başladılar özellikle kaşlarımda çok fark ettim 2. seansımda daha iyi anlaşılır bu aksam da bacaklarıma sürecm bakalım hayırlısı :)

bende bugün koltuk altıma sürmeye başladım bakalım... normalde 10 gün sonra falan sert sert çıkmaya başlıyorlar bu sefer sonuç ne olacak merakla beklemedeyim...:44:

ben kol altıma sürüyorum bu 2. alışım 2. sürüşüm yani 4 gece sürdüm ama sanki değişme yok :) yüzümede kullanıyorum da valla onu hiç anlamadım iğneliye gidiyorum ondan sonra sürüyorum çenede değişim oldu gibi kullanmaya devam edicemde birşey sorucam kullananlara bu 6 seans 6 şişe oluyor ya ben 3 şişe aldım kampanya vardı .
fakat bu bitane şişenin bitmesi bile 2 ay sürer nasıl oluyor bu anlayamadım :/

X