Hamam Otu Yagi kullananlar

ben tum yuzume bu yagı kullanmak ıstıyorum bıraz tuyluyum acaba nasıl olur? bırınden duymustum bıyıklarıma surdum hem yagıda guzel cıldımı yumusacık yaptı demıstı ama tabı herkesın cıldı farklı benımkı de cok kuru ve alerjık yapıda:KK43:(( bıktım kendımden gercekten ne ararsan mevcut :KK43:(((
yuzunde kullanan varsa deneyımlerınızı paylasırsanız sevınırız:))

ben yüzümde kullanıyorum epilasyondan sonra bir alerji birşey olmadı geç çıktı bu kez hatta çıkmasını bekliyorum tekrar epilasyona gitmek için

Kızlar aralarda neler konuşuldu bilmem ama bu hamam otunu biz erkek kuzenimde denedik. Daha doğrusu o öğrenip bize söyledi. Aktardan alınan bi ot ve gerçekten çok kötü kokuyo. Banyoda sürdüğümüz halde bütün ev koktu. :KK25:
ayrıca tüy dökücü kremlerden hiç bi farkı yok 2 haftaya tekrar çıktı.
Jiletten sonra çıkar gibi sert.
Yüzünüze sürmeden önce dikkat edin. :KK30:

bu yağı canım otu gibi değil işe yarıyor gibi geldi bana ama daha deneyeli çok olmuyor bir süre daha kullanmam gerek .

göz çevresine sürmek yasakmış ama sürmeyn falan dıyolardı

walla bende okumuştum onu ama sonrasında herkes kullanmış siteden de uyarı gibi birşey yazmamışlar (aldığım siteden) bende kullanmaya başladım. hatta bu sefer arkadaşıma baktırdım bıyıklarım 1 hafta oldu çıkmadı... kaşlarıma da sürdüm oda çıkmadı da hani kaşlarımın bazen geç çıktığı oluyorda bıyık saolsun sanki erkekmişim gibi ağdayla bile alsam hemen çıkıyor.

bende yavaş yavaş (sürmesi bana zor geldiğinden) parça parça tüm vücuda doğru gidiyorum kullanımda...

yüzü besliyor diyenler var bilmiyorum da benim yüzüme krem bile sürsen kaşınır kaşıdığım yerde kıpkırmızı olur, ağda yapmak zaten işkence yara olup kabuk bağlıyor resmen :KK43: sürdüm bu yağdan tek dikkat ettiğim yine tahriş edecek mi? oldu... yok herhangi bir kızarma kaşınma olmadı. birde alt bacağım çok kurudur yanmış ten üstü beyaz pulcuklarla kaplanır sanki her kaşıdığımda iz olur. oraya iyi geldi beslemiş olabilir orası sürdüğüm zamanlarda canlı ve en güzeli parlak...

birkaç yorumda gördüm sürülen yerlerde ten rengi koyulaşması olmuş. ben bıyığa, kaşa, gıdığa yanlara uyguladım renk değişimi göremedim. söylediniz diye dikkatlide baktım ama yok. sürerken koyulaşma değilde gıdığım özellikle hafif kızarmıştı ama oda masajdan en nefret ettiğim tüylerim onlar emin olabilmek ve gıdığıma masaj yaparak erittiğim için 10 dk masajla sürdüm o da ondan...

Dün akşam bacaklarıma da yaptım bacakta daha iyi anlarım etkisini. Kızlar ben internet üzerinden değil aktardan aldım bakım yağı olduğu yazıyor sadece ama aktardaki kadın kesin çözüm bu dedi ama kutusunun üzerinde öyle bir şey yazmıyor sadece epilasyon sonraları bakım yağı yazıyor.

Dün akşam bacaklarıma da yaptım bacakta daha iyi anlarım etkisini. Kızlar ben internet üzerinden değil aktardan aldım bakım yağı olduğu yazıyor sadece ama aktardaki kadın kesin çözüm bu dedi ama kutusunun üzerinde öyle bir şey yazmıyor sadece epilasyon sonraları bakım yağı yazıyor.

orjinal sitesinde gösterilen yağla aldığın ürünü bi karşılaştır o zaman..

benım yağlar geldı 2 kutu sıpariş etmıstım denemek ıcın.bugun kolumda denıyecegım.ılaç fırmasını arayıp sordum yuzdede kullanılabılıyormus rahatlıkla . guneşe çıkmamak sartıyla tabı

:KK5:meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım yardımcı olursanız sevinirim ben de hürrem hamam otu yağı sipariş verdim bugün ama güvenemiyorum yine de aranızda olumlu sonuç alan var mı acaba bir yan etkisi olurmu ileri de.......:KK50::KK50:

Merhaba arkadaslar bugun ilk kullandim yagi 3 gece daha surcem yagdan bakalim bi faydasini gorecekmiyim

Son düzenleme:
kızlar bu arada ben şimdi aldığım siteyi buldum :KK9: hürremyağı yazıyo benim sitenin adresinde,hamamotu yazmıyo :KK34: özel mesajla soranlar olmuştu yanlış bilgi vermiş olmayayım.ama o hamamotu yazan site de orjinal.gerçi benim aldığım sitede daha çok kampanya var.yengemle alacağız biz şimdi 6+2 taneyi 95 liraya,alıp paylaşıcaz. tanesi 12liraya falan gelmiş olacak kargo da bedava olunca ben daha iyidir diye düşündüm açıkçası,paylaşayım sizlerle dedim :KK34: 30 gün içinde iade garantisi de vardı,ona güvenip almıştım zaten.şimdi yengem de niyetlendi ben de işe yaradığını görünce :KK9:

Son düzenleme:
:KK5:meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım yardımcı olursanız sevinirim ben de hürrem hamam otu yağı sipariş verdim bugün ama güvenemiyorum yine de aranızda olumlu sonuç alan var mı acaba bir yan etkisi olurmu ileri de.......:KK50::KK50:

ben iki gece surdum.2 gece daha surucem ılk seansım.kolumda denıyorum.faydasını gorursem dıger bolgelerdede uygulayacagım.hıc bır yan etkısı olmadı bende.aksıne yumusacık yapıyor.kokusu yok.ve yağlı kalmıyor cılt hemen emıyor

Son düzenleme:
Bende pazartesi kullanmaya başlıyorum kargom geldi. Hemen pazartesi sir'imi yaptırıp akşamına sürüyorum. Artık inşallah kurtuluruz şu tüylerden...

ben iki gece surdum.2 gece daha surucem ılk seansım.kolumda denıyorum.faydasını gorursem dıger bolgelerdede uygulayacagım.hıc bır yan etkısı olmadı bende.aksıne yumusacık yapıyor.kokusu yok.ve yağlı kalmıyor cılt hemen emıyor

öncelikle teşekkür ederim cvp verdiğin için ne kadar sürüyorsun koluna az mı çok mu peki 10 dk sonra yıkıyormusun yoksa sabaha kadar bekletiyor musun ben biraz titizimde sabunla falan mı yıkıyorsun kolunu biraz fazla soru oldu kusura bakma...:KK1::KK1::KK1::KK1:

Benim de kargom bugün geldi 6 kutu aldım. Her siteden almayın sakın sahteleri olabiliyor çünkü.

Ben de denemek için koluma sürdüm 1 saat oldu yarım kol her ikisine de 10 damla kadar damlattım hiç kokusu yok ve öyle vıcık vıcık yağlardan da değil. 4 gece daha sürücem ve hiç yıkamaya gerek yok gibi bulaşmıyor hani bir yerlere. Zaten sabaha kadar yıkamamak daha iyi sonuç veriyormuş gece sürün diye o yüzden diyorlar. İlk seansım bitsin etkisini paylaşırım sizlerle :)

Yan etkisinin olacağından korkmayın bence. Ağda yada epilasyonla alın bir güzel sürün bekleyin bakalım ne olacak bundan 2 ay sonra karşılığını alırız gibi :KK51:

X