Hamam Otu Yagi kullananlar

kızlar hamam otunu bilmiyorum ama arkadaşım aktardan aldı karınca yumurtası yağı 2 ay oldu daha 1 tane kılı çıkmadı.bende onun sonucunu bekledim ve şimdi ondan kullanıcam.ki arkadaşım bildiğiniz erkek gibiydi yani o kadar yoğundu onunkiler.

Merhaba, bişey sorucam ben interetten hangi siteden siparıs verebiliriz ? :S ben 2 tane site buldum ama hangisi daha güvenilir olur bilmiyorum :26:alanlar hangi siteden aldı acaba ? :26: ve kac gunde gelir kargo ona göre evde olayım :)

gece suruluyor zaten.sabah yuzunu guzelce yıkayıp temızlersen bır sorun olucagını sanmam.yanı sonbaharı beklememen acısından soyluyorum.bende bıyık bolgesınde denicem tabı once kollardakı akibete bakmak lazım :)

ne bileyim yine de tedirgin oldum,en azından eylülün gelmesini bekleyeyim diyorum :44:

Merhaba, bişey sorucam ben interetten hangi siteden siparıs verebiliriz ? :S ben 2 tane site buldum ama hangisi daha güvenilir olur bilmiyorum :26:alanlar hangi siteden aldı acaba ? :26: ve kac gunde gelir kargo ona göre evde olayım :)

canım site adı vermemiz yasak,ama forumda adı geçen 3 tane orjinal site var ben sana özel mesajla atayım onları.3iş gününde geliyo en geç :KK34:

arkadaşlar 2.seansıma başlıcam çok memnun kaldım evet bu yağdan.ama uzun kullananların tamamen biten kimse yokmu.evet kullanırken çok güzel ama gerçekten bitirecekmi.yokmu 5 yaa 6 seanstır kullanan lütfen cvp bekliyorummmmmmmmmmm.

arkadaşlar 2.seansıma başlıcam çok memnun kaldım evet bu yağdan.ama uzun kullananların tamamen biten kimse yokmu.evet kullanırken çok güzel ama gerçekten bitirecekmi.yokmu 5 yaa 6 seanstır kullanan lütfen cvp bekliyorummmmmmmmmmm.

canım ben koltuk altıma 5. seansımı uygulıycam bugün,evet azaldı tüyler de zayıfladı ama ne yalan söyleyeyim valla daha tamamen bitmedi yani :26:

Mesajını aldım cok tesekkur ederim canım yardımcı oldugun için :KK31:

rica ederim şekerim :KK16:

merhabalar kızlar ben 3. seansıma başlamak istiyorum ama çıkmadı henüz üst bacakta ve bikini bölgesinde bir mucize olmadı ama çok belirginde çıkmadı şimdi reglim bitsinde az bile çıksa gidip aldırıcam sırf 5-6 seansa çıkayım diye :) ama gıdığım mükemmel oraya çok iyi geldi... kaşlara ve bıyıklara sürmüştüm bu kez oralarda iyi, regl dönemindeyim fışkıran kaşlarım olurdu belli belirsiz çıkan tüyler var...

alt bacağımla zaten bağlantıyı kopardık orası ve gıdık rekora gidiyor :))))))

merhabalar kızlar ben 3. seansıma başlamak istiyorum ama çıkmadı henüz üst bacakta ve bikini bölgesinde bir mucize olmadı ama çok belirginde çıkmadı şimdi reglim bitsinde az bile çıksa gidip aldırıcam sırf 5-6 seansa çıkayım diye :) ama gıdığım mükemmel oraya çok iyi geldi... kaşlara ve bıyıklara sürmüştüm bu kez oralarda iyi, regl dönemindeyim fışkıran kaşlarım olurdu belli belirsiz çıkan tüyler var...

alt bacağımla zaten bağlantıyı kopardık orası ve gıdık rekora gidiyor :))))))

ben de üst bacak ve bikini bölgesinde ilerleme kaydettim,koltukaltı da gayet iyi :KK9:bugün ilk kez bıyıklara süreceğim bakalım :KK16:

canım ben ilk seansımın sonucunu anlatayım sana,benim tüylerim çok çabuk çıkar ve çok kalın çıkardı.kolumdaki ve koltuk altımdaki tüyler yine çabuk çıktılar ama tüylerim gerçekten zayıflamıştı.o kadar cılızlar ki anlatamam.Özellikle kollarımdaki tüyler beni çok rahatsız ederdi.Ama şuan çok zayıf çıktılar ve acaba bidaha almasam mı falan diye bile düşündüm :21: ve bazı yerlerde hiç tüyüm çıkmadı.
koltuk altında falan boşluklar var yani çoğu yerde.bikini bölgeme de uyguladım ve hâlâ orada tüylerim çıkmadı,çıkanlarsa çok cılız tüyler :KK76: bende işe yaradı açıkçası :KK9: bu ilk seansımdı.ve faydasını hemen gördüm açıkçası bende güvenememiştim olur mu olmaz mı diye düşünmüştüm ama iyiki almışım diyorum şuanda :KK42:
sanırım estoda isimli kullanıcı da faydasını görmüştü

canıım özelden aldığın sitenin adını ya da linkini gönderebilirmisin lütfeen bende alıcam hemen :KK76:

öncelikle teşekkür ederim cvp verdiğin için ne kadar sürüyorsun koluna az mı çok mu peki 10 dk sonra yıkıyormusun yoksa sabaha kadar bekletiyor musun ben biraz titizimde sabunla falan mı yıkıyorsun kolunu biraz fazla soru oldu kusura bakma...:KK1::KK1::KK1::KK1:

burda bırbırımıze bılgı vermek bılgı almak amaçlı bulunuyoruz zaten :) damlacıklar seklınde akıyo.koluma bılekten dırsege kadar duz cızgı halınde pıt pıt pıt damlatıyorum onu ovalayarak suruyorum.yıkamıyorum uyuyorum oyle.rahatsız edıcı hıc bırseyı yok zaten uyuyabılırsın . hatta bıraz once bıyık bolgemede ılk defa surdum bekleyemedım :)

google a hamam otu yağı yazınca çıkan 3. sıteden aldım.ve 3 gun sonra elıme ulastı.

Arkadaslar bugun 1.ci seansimi tamamladim bakalim ilerleyen gunlerde nasil ve ne kadar cikacaklar, gelismeleri yazicagim...

iyimiş demekki. bende denemeliyim o halde.
peki net sonuç alan yok mu?
ayrıca birileri beni bilgilendirsin kızlar

bunun seansları tüylerin/kılların çıkma periyodu mudur?
ağdadan sonra yağ misali direk sürüyor muyuz?

nedir nasıldır kızzlaarr:KK43:

kızlar şimdi ağdayla kılları temizledik yağımızı sürdük buna kaç gün devam edecezz

Kızlar birisi bana orijinal hamam otununu sipariş verebileceğim siteyi bana özel mesajla atabilir mi ?

Bu kampanyalı site adresini.

iyimiş demekki. bende denemeliyim o halde.
peki net sonuç alan yok mu?
ayrıca birileri beni bilgilendirsin kızlar

bunun seansları tüylerin/kılların çıkma periyodu mudur?
ağdadan sonra yağ misali direk sürüyor muyuz?

nedir nasıldır kızzlaarr:KK43:

canım tüyleri kökünden temizledikten sonra 4-5 gece yatmadan önce bunu sürüyüosun masaj yaparak deriye yediriyosun sonra tüylerin çıkmasını bekliyosun tüylerini her aldığında 4-5 gece sürmen gerekiyor hepsi bu kadar basit bi şey :)

sonuç alırsan paylaş bizimle

tamam canım tabiki. sonuç ancak 30 günün sonunda :)) ayda bir yaptırıyorum sir,umarım faydasını görürüm. Bugün sabahtan yaptırdım sir'imi şimdi akşamı bekliyorum sürmek için. Yatmadan önce. Bismillah diyip başlıcaz.

arkadaşlar kullanıpta memnun kalanlar en azından ürünün satın aldıkları sitedeki resmini burada paylaşırlarsa almayı düşünenlere yardımcı olmuş olurlar.

X