Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
arkadaşlar merhaba:KK25::KK25: belde zonklama gibi ağrı hamilelik belirtisi olabilir mi hamile arkadaşlar lütfen cevap verebilir misiniz:KK59:

Arkadaşlar idrar testini adetiniz kaç gün gecikince yaptınız? Birde her saat yapabilir miyiz genelde sabahın ilk saatleri diyor kağıtta

rose test yaptınmı bugün merak ediyorum pozitifi görmüşsündür inşşlh..:)
yok canım testyapmadım iyiki de yapmamışım, hayal kırıklığına uğramadım, beklediğim gibi dün geldi adetim. bu ay 5 gün geç yumurtladığım için adetimin de 5 gün geç geleceğini biliyordum zaten.

aaa beş gün geç yumurtladığını nerden biliyordun ki ovulasyon testimi yaptın?
hayır... ama çok rahat anladım. o gün yoğun bir kasık ve bel ağrısı yaşadım, göğüslerim şişti, aynı adet günü gibi... birkaç saat sonra lavaboya gittim yoğun bir çiğ yumurta akı kıvamında akıntım oldu, o şekilde anladım canım.

Bende 6 gun kala yaptim cok silik cikti acaba bendemi hamileyim?
Canim senin testin nasil koyumu cikti. Birde ilk idrarinlami yaptin
Ilk idrarımla yapmıştım evet,çok çok silikti zor görülüyordu,hergün Yaptım hergün dahada netleşti.silikte olsa ikinci çizgi gebelik derler canm inş sendede Öyledir :)

Ilk idrarımla yapmıştım evet,çok çok silikti zor görülüyordu,hergün Yaptım hergün dahada netleşti.silikte olsa ikinci çizgi gebelik derler canm inş sendede Öyledir :)

Ayy canim pardon ben ov.testi sanmistim bi formda okudum onlada ögreniliyormus yaa ben onu denedim silik cikti gebelik testi yapmaya cesaretim yok bide daha erken diye yapmamistim.

Ayy canim pardon ben ov.testi sanmistim bi formda okudum onlada ögreniliyormus yaa ben onu denedim silik cikti gebelik testi yapmaya cesaretim yok bide daha erken diye yapmamistim.
Evet ov. Testi ile sonuç öğrenenleri bende duydum ama hiç yapmadım canm,inş istiyorsan gebesindir:) gebelik testi bence en sağlıklı 3 gün kala yapmaya başlayınca Yanıt veriyor

X