Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
TABİ CNM İDRAR TESTİNDEN BELLİYDİ 50 ÜSTÜ KESİN HAMİLE HOŞ ALTIDA ÇIKIP HAMİLE OLANLAR ÇOK :)) UZUN BEKLEMELİ Bİ SÜREÇ SENİ BEKLİYOR :)) ŞİMDİDEN ALLAH SABIRLIK VERSİN BEN 15 HAFTA NASIL ETTİM BİLMİYORUM VALLA :))
15 haftayı geçtim bir haftayı nasıl geçircem:) haftaya bebeğimi gorsem rahatlicam

Kizlar benim bata 4gūn var idrar testi yapmayi dūşūnūyorum bata 1gūn önce .sizce hangi marka daha gūvenilir

Canm doktor sana ilaç falan verdi mi bana progestan verdi bebeğin tutunması için hiç bi zararı yok.dedi ama korkuyorum yine de

Günaydın csnim Hayır bana bişey demedi daha sadece p.tesi kan testini tekrarlayalim dedi ben yarin dr a gideceğim tekrar belki ona göre bişey verirler

Canım gunaydin mirathec ve abone mi öyle bi marka kullanmıştım 2si de ucuz testlerdi ikisi de pozitif göstermişti bat a 3 gün kala
Buarada hayirli olsun bi belirti varmiydi ben sadece alt tarafta biraz yanma gibi bisey hissediyorum.bide nirmalde adet yaklasinca rahmimin asagi i digini anlardim bu ay anlamadim

Buarada hayirli olsun bi belirti varmiydi ben sadece alt tarafta biraz yanma gibi bisey hissediyorum.bide nirmalde adet yaklasinca rahmimin asagi i digini anlardim bu ay anlamadim

Teşekkür ederim evet ben baya bi belirti yaşadım en belirgin i çok acikmam xok susamamdi bi de wc ye xok çıkıyordum. 2 gunde mide bulantısı çektim ve cok uyumaya başladım halsizleştim kasiklarim taş gibi oldu gaz problemi yaşadım ysni itinayla butün belirtileri yaşadım :)

Düşük tehlikenin falan varmiydi canim senin yoksa öylesine mi verdi doktor

CNM ÇOĞU ARKADAŞIMA HAMİLE KALMADAN ÖNCE VERİYO DOKTOR RAHİM GÜÇLENSİN BEBEK TUTUNSUN DİE BANA İLK GİTTİĞİM DOKTOR HEMEN VERMİŞTİ FOLİK ASİTLE PROGESTAN BENİM KULLANDIKTAN ÇOK SONRA KAN ÜZÜMÜ YEDİM KANAMAM OLDU DEVAM ETTİRDİ SONRADA ... 3 AYA KADAR KULLANDIM

X