Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Merhaba arkadaşlar. Bende araniza yeni katıldım benim adet tarihine bir hafta var. Yumurtlama döneminden sonra sol kasigimda ağrı var bacağıma ve belime vuran. Sol göğüsün daha sis ve ikisinde dokununca açıyor. Ümitlenmek istemiyorum. Sitede maalesef psikolojik belirtiler yaşandığını duydum ve korkuyorum. Ayrıca tek taraflii kaşık ağrısı dış gebelik belirtisi diyorlar. Tek taraflı ağrısı olup hamileliği sorunsuz geçen varmı? Yardımcı olursanız sevinirim:KK15:

Merhaba arkadaşlar. Bende araniza yeni katıldım benim adet tarihine bir hafta var. Yumurtlama döneminden sonra sol kasigimda ağrı var bacağıma ve belime vuran. Sol göğüsün daha sis ve ikisinde dokununca açıyor. Ümitlenmek istemiyorum. Sitede maalesef psikolojik belirtiler yaşandığını duydum ve korkuyorum. Ayrıca tek taraflii kaşık ağrısı dış gebelik belirtisi diyorlar. Tek taraflı ağrısı olup hamileliği sorunsuz geçen varmı? Yardımcı olursanız sevinirim:KK15:
Benim sol kasigim cok agriyo dun beta testi yaptrdm 140gebelik testi yap eczaneden al ikinci czgi belirirse vardr

merhaba arkadaşlar bugün regl olmam gerekiyo normalde bi belirti yok ağrı vs hiç birşey hissetmiyorum test yaptım negatif çıktı .. tamamen ümidimi kesmeli miyim ??

ben varım.

merhaba arkadaşlar bugün regl olmam gerekiyo normalde bi belirti yok ağrı vs hiç birşey hissetmiyorum test yaptım negatif çıktı .. tamamen ümidimi kesmeli miyim ??
Valla canım benimde adete 3 gün var. Bu sabah yaptım negatiftir. Benimde canım çok sıkıldı. Ama takmayacagim artık ya psikolojim bozuldu. Ben çok ümitlenmek derim canım çünkü şunu anladım ki hiç beklemedigin zaman da geliyor meleğin...

Arkadaşlar geven hafta adetine 5 gün varken kan testj yaptırdım sonuç 12,97 ydi. Ertesi gün yine yaptırdım 28 oldu. Doktor bisey demedi haftaya bi daha gel dedi. Bugün adet günün ama doktora gitmeye korkuyorum. Sonuçlar nasıl sizce hamile olabilirmiyim

İnş canim ya. Bi de cumartesi günü adetime.uç gün varken 1 2 damla kahve leke vardı camasirimda başka da gelmedi. Neden olmus olabilir

Valla bende sasiriyorum. Gecen hafta yaptım iki kere negatifti. Bugün adet günüm yine negatif çıkar diye korkuyorum sanırım. Kandaki değer düşük mu sizce of eşim gelse de testi yapsam

Valla bende sasiriyorum. Gecen hafta yaptım iki kere negatifti. Bugün adet günüm yine negatif çıkar diye korkuyorum sanırım. Kandaki değer düşük mu sizce of eşim gelse de testi yapsam

Söylediğin değerler hamilelik için uygun değerler ama tabi bilemiyorum ki bende merak ettim hayırlı haberlerini bekliyoruz

Kızlar yaptım.test ikinci çizgi çıktı ama.silik

Eklentiler

• IMG_20151118_184126.jpg
    IMG_20151118_184126.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 140
Benim dört gündür adetim geçiyor ama umudum kırılacak korkusuyla test yaptıramadım inşallah yarın kan testi yaptıracağım

Benim dört gündür adetim geçiyor ama umudum kırılacak korkusuyla test yaptıramadım inşallah yarın kan testi yaptıracağım

BENCE ÖNCE İDRAR TESTİ YAP CNM BENİM ADET GÜNÜMDE ÇIKTI OLMASA ZATEN ÇIKMIYO BOŞUNA O KADAR PARA VERMENE GEREK YOK UCUZ TESTLERDE DAHA ÇABUK BELLİ OLUYO YİİNEDE SEN BİLİRSİN ...

X