Hamile kalamiyorum

Sweet247

Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2022
11
4
27
Merhaba arkadaşlar,
Sizden de bir fikir almak istedim evleneli 1 buçuk yıl oldu ilk başlarda vajinusmus sorunu yaşadım yaklaşık 7 - 8 ay sürdü sonrasında doktor sayesinde yenebildim. Çok kötü bir durumdu ve bunu astigimi düşünüyorum, eğer içinizde aynı durumu yasayan biri varsa kesinlikle doktor kontrolünde bir an önce kurtulsun çünkü süreç hicte kafanızda kurduğunuz gibi olmuyor. Vajinusmus aştıktan sonra çocuk düşünüyorduk ve denemeye başladık bu ay 6. Ay bitti ve henüz bir gelişme yaşanmadı. Adet dönemim ağrılı geçiyor ve ben yumurtalarimin catladigini ovulasyon testleri ile öğrendim. Ovulasyon testi yaptım düzenli uyguladim ve yumurtam çatlıyor adet dönemim düzenli en fazla 1 2 gün oynayabiliyor. 27 yaşındayım, ve bu konuda sizde doktora gitmek için beklemeli miyim yoksa doktora gitmeli miyim yardımcı olursanız çok sevinirim

Doktora gidin gerekli kan değerlerinizi hormon değerlerinizi ölçtürün elinizden gelen bir sıkıntı varsa (inşallah yoktur )doktor eşliğinde halletmeye çalışın ve kafanızı bu konuyla ilgili boşaltın akışa bırakın inanın mucizeler öyle ansızın gelecektir ve bu konuyla ilgili stres yaptığınız sürece hormonlarınız etkilenecektir bilginiz olsun

Doktora gidin gerekli kan değerlerinizi hormon değerlerinizi ölçtürün elinizden gelen bir sıkıntı varsa (inşallah yoktur )doktor eşliğinde halletmeye çalışın ve kafanızı bu konuyla ilgili boşaltın akışa bırakın inanın mucizeler öyle ansızın gelecektir ve bu konuyla ilgili stres yaptığınız sürece hormonlarınız etkilenecektir bilginiz olsun
kendi zihnimi bununla meşgul etmemeye calisiyorum sürekli aklıma takılıyor bir sıkıntı var mi acaba bir sey mi var acaba diye bencede doktora gitmek en azından zihnimi bosaltacak teşekkür ederim

X