Hamilelik yolunda hep birlikte ilerleyelim..

kevsreimm gülüm hoşgeldin kızzz buldun bizi hee kurban olurum nasılsın 26 haftalık oldun hee nasıl kızımız prensesimiz bakemm tepiklerini yerim ben onun benimkide harketlendiki dışlardan izliyoruz vallaha ama ara sıra bazen öyle oynaması varki deli oluyorum onu dinlemeye çok şüür melisamda haile kaldı artık kadro tamamlandı kızzz sğalığın nasıl bakem:KK48:

h.buldukkk cnmmmm bnmmm evet cnm 26 haftalık olduuu çokkk güzelll oynuyo cnm ya ayyy teyzesinin gülüde mi oynamaya balaı ne güzel ya

h.buldukkk cnmmmm bnmmm evet cnm 26 haftalık olduuu çokkk güzelll oynuyo cnm ya ayyy teyzesinin gülüde mi oynamaya balaı ne güzel ya

maaşallahhh yavrumaaa maaşallahh yaa kesvserim benim cinsiyette bir yanlışlşık oldu sanırsam erkek didi doktorda emin değiliz bu hafta özele gidicem bakalım ordaki ne diyicek bacım :KK1::KK1::KK1:

maaşallahhh yavrumaaa maaşallahh yaa kesvserim benim cinsiyette bir yanlışlşık oldu sanırsam erkek didi doktorda emin değiliz bu hafta özele gidicem bakalım ordaki ne diyicek bacım :KK1::KK1::KK1:

aaaaaaaa hmmm hayırlısı cnmmm git tabi baktır

aaaaaaaa hmmm hayırlısı cnmmm git tabi baktır

hee gidicem canım daa hani farkı yokda hazırlıklar için eminolmak istiyoruz yanii hayırlısı bakalım kevserim benim eşim evdeee şu salonu biraz değiştiricezz beni bekliyo ama 5 te gidicek gelebilirsen o zaman gelde azıcık sohbet edelim hee güüm kusuruma bakmazsan çıkayım ben kuzucum:KK19::KK17:

aaaaaaaaaaaaa ben yolken elifimmi gelmiş yoksam. 5 ten sonramı gelcez bende gelmeye calısırız ama soz vermeyim esim işten cıkıyo geliyomus bi plsan yapmazska gelirim canım bende. banyo yaptım camasır astım yoruldum ya ya bu helikopterler gezip duruyo sinir oldum tedirgin ediyo sesleri suriyeye göndermişler ya turk jetlerini resmen savasa girdik ya. :26::26:

Ben geldım ama hanı kıslar 5 te geliyodunuz uf yaaaaaa neyse
Dısarda kocısle bulustum iki üç magaza dolastık mıgrosa ygradık alışverıs donduk eve kahve içiyorum sımcık ya bu duzenli beslenme bana gore degılmıs ne biliyım ya genelde yemek yaparım gecırtırme olayı cok nadır olurda oglen yemmek yeme olyı baba gelmıyo bende bugun tost yedım oh olsunnnn.yogurt yıyorum hergun ben cık az yogurt tuketıyomusum onu anladım.gece yatmadanda sutttt.:KK53:

geldim geldim melisam eşimle uğraştımm gönderene kadar ay çocuk gibi vallaha bu nerde şapkam nerde derken gidene kadar arkasını topladım sen nasılsın taze gebişim benimmm:KK19:

Iyıyım gulum gece cok zor kac gecedır zor uyuyodum.benım sol tarafta sanırım sola ustune ystmayom dıye zorlafım hep kendımı megersem sola yatmak daha ıyıymıs işime geldı kocosle yatıs yonumuzu degıstırmıstık sımcık gwrı eski yerıme gectım:KK66:)
Sen ne yaptın bacım yoruldunmu nasıl oldu odanın son hali salonumu degıstırdınız

Elifım bugun bırden saga bı agrı gırdı bı an elektrık verılmıs gıbı kadıgıma normalmibbunlar gulum.:18:

Ben geldım ama hanı kıslar 5 te geliyodunuz uf yaaaaaa neyse
Dısarda kocısle bulustum iki üç magaza dolastık mıgrosa ygradık alışverıs donduk eve kahve içiyorum sımcık ya bu duzenli beslenme bana gore degılmıs ne biliyım ya genelde yemek yaparım gecırtırme olayı cok nadır olurda oglen yemmek yeme olyı baba gelmıyo bende bugun tost yedım oh olsunnnn.yogurt yıyorum hergun ben cık az yogurt tuketıyomusum onu anladım.gece yatmadanda sutttt.:KK53:

burdayım gülüm burdayım melisam ben ilk 3 ay sadece fanta içtim desem yeridir mide bulantımdan deli gibi içtim şişeyi kafa diklerdim 1 lt günde ama nasıl giderdi rahatlatırdı sonra soda içerdim tuzlu erik yerdim derken midem geçti ve bende düzenli beslenmeye geçtimm yani ben öğelene kadar durup yemek yerken artık sekiz buçuk en geç dokuzda yemişoluyorum öğlen birde akşama kadarda çay içiyorum birde akşam yemeği iştee ama düzenli besinli yiyorum yatmadan önce ballı süt içiyorum öğlen yemeğinde yoğurt günlük yaa ceviz ya fındık sabah kahvaltılarında mutlaka yumurta hergün omasada haftanın 4-5 günü yiyorum kaşar beyaz peynirim domateim eksik olmaz haftada kesinlikle semiz otundan birgün yoğurtlu salatası birgünde yemeği kuru fasulyee iştee tavuk et günlük bölüyorum yani balım balık yoktu birtek 3 haftaır onuda haftada bigün yiyorum artık derken böyle gidiyo çok şükür ama hamile kaldığımdan beri kahve içmedim 1 kere yaptım 2 yudum aldım içmeidm döktüm ama çay içiyorum açık limonlu ekmek yemiyodum ama son zamanlarda yiyorum çünkü doymuyorum haliyle istek oluyo gülüm meyve desen zaten üfff anlatamam mandalinaya taktım bu aralr elme armut şeftali kivi muz bunları mutlaka ama mutlaka yiyorum özellikle siyah üzüm yiyorum sağolsun eşimde çeşitli azar azar taze taze alıyo birde sadece pekmezz bir tatlı kaşığı günlük atıyorum ağzıma böyle melisam benim beslenme şekliö:KK17:

Elifım bugun bırden saga bı agrı gırdı bı an elektrık verılmıs gıbı kadıgıma normalmibbunlar gulum.:18:

normla gülüm normal sen ağır kaldırma bak çokda yakata kalma yukarı asla uzanıp birşey alma bunları sağolsun mooncuğum bana söylemişti birde doktorlar kanmaa olmadığı sürecee her türlü ağrıya normal bakıyo ama tabi şiddeti fazla ve geçmeyen ağrıysssa doktora başvurmak gerekiyomuş şimdi sneinki yerleşiyo bacım yer ediniyo rahmin açılıyo normal dahasıda olucak büyüdükçe korkma takipte ol yeterki kanma olmasın Allahın izniyle birşeycik olmaz balım:KK19:

Iyıyım gulum gece cok zor kac gecedır zor uyuyodum.benım sol tarafta sanırım sola ustune ystmayom dıye zorlafım hep kendımı megersem sola yatmak daha ıyıymıs işime geldı kocosle yatıs yonumuzu degıstırmıstık sımcık gwrı eski yerıme gectım:KK66:)
Sen ne yaptın bacım yoruldunmu nasıl oldu odanın son hali salonumu degıstırdınız

evet gülm sol tarafa yatmk daha iyimiş nereye baktıysam sürkeli sol taraf diyoki bende inanki sola rahat yatıyorum hele nasıl özleidm yüz ütü yatmayı bilsen burnumda tütüyo eşime diyorum geceleri sen al sabahları ben yüz üstü yatayım gülüyo halime birde yüz üstü yatıyo yatmaa len diyorum bana inat yaparr gibi gıcıkk sende oldukça sola yatt yok gülüm yorulmadım sağolsun eşim yaptı çekti dee bende takıntı oluyo değişim oluncaa alışmakda güçlük çekiyorum ama güzel oldu eskidende böyleydi alışırım sanırsam:26:

burdayım gülüm burdayım melisam ben ilk 3 ay sadece fanta içtim desem yeridir mide bulantımdan deli gibi içtim şişeyi kafa diklerdim 1 lt günde ama nasıl giderdi rahatlatırdı sonra soda içerdim tuzlu erik yerdim derken midem geçti ve bende düzenli beslenmeye geçtimm yani ben öğelene kadar durup yemek yerken artık sekiz buçuk en geç dokuzda yemişoluyorum öğlen birde akşama kadarda çay içiyorum birde akşam yemeği iştee ama düzenli besinli yiyorum yatmadan önce ballı süt içiyorum öğlen yemeğinde yoğurt günlük yaa ceviz ya fındık sabah kahvaltılarında mutlaka yumurta hergün omasada haftanın 4-5 günü yiyorum kaşar beyaz peynirim domateim eksik olmaz haftada kesinlikle semiz otundan birgün yoğurtlu salatası birgünde yemeği kuru fasulyee iştee tavuk et günlük bölüyorum yani balım balık yoktu birtek 3 haftaır onuda haftada bigün yiyorum artık derken böyle gidiyo çok şükür ama hamile kaldığımdan beri kahve içmedim 1 kere yaptım 2 yudum aldım içmeidm döktüm ama çay içiyorum açık limonlu ekmek yemiyodum ama son zamanlarda yiyorum çünkü doymuyorum haliyle istek oluyo gülüm meyve desen zaten üfff anlatamam mandalinaya taktım bu aralr elme armut şeftali kivi muz bunları mutlaka ama mutlaka yiyorum özellikle siyah üzüm yiyorum sağolsun eşimde çeşitli azar azar taze taze alıyo birde sadece pekmezz bir tatlı kaşığı günlük atıyorum ağzıma böyle melisam benim beslenme şekliö:KK17:

Hımmmm sıyah uzum ıyıgeliyomu bence yatarken ballı sut ıcme sade sut ıc balı sabah ye.hem dısecdehset zarar iyi fırcalamazsan içtıkten sonra hemde gwce vaktı kalorı cok kılo aldırıp iştahı arttırıyomus ballı sut ben cok hafıf ılıtıyorum ga yapmasın dıye oke ıcıyorum.pekmeze benımde vaslamam lazım sanırım ya hıc sevmem ama kansızlıkmı var ne habıre basın donuyo benım.
Ya su an yemegım var dolapta yanına bulgur pılavı yapılacak esım ekmek arası peynır kıvırcık falanmı yapsak dedı aklma gırdı onu yıcez herhalde.cın takvımıne baktım kıs gozukuto benım.sen nw zaman gıdecen ozele cınsıyetı kesınlessede akışverıs etsen kıs az kaldı he sana.canım senın ilk hamileliggonde sagmı agrıyodu solmu bwnım solda hıssedıyorum ama ilk defa sagda acıfı bugun.

Hımmmm sıyah uzum ıyıgeliyomu bence yatarken ballı sut ıcme sade sut ıc balı sabah ye.hem dısecdehset zarar iyi fırcalamazsan içtıkten sonra hemde gwce vaktı kalorı cok kılo aldırıp iştahı arttırıyomus ballı sut ben cok hafıf ılıtıyorum ga yapmasın dıye oke ıcıyorum.pekmeze benımde vaslamam lazım sanırım ya hıc sevmem ama kansızlıkmı var ne habıre basın donuyo benım.
Ya su an yemegım var dolapta yanına bulgur pılavı yapılacak esım ekmek arası peynır kıvırcık falanmı yapsak dedı aklma gırdı onu yıcez herhalde.cın takvımıne baktım kıs gozukuto benım.sen nw zaman gıdecen ozele cınsıyetı kesınlessede akışverıs etsen kıs az kaldı he sana.canım senın ilk hamileliggonde sagmı agrıyodu solmu bwnım solda hıssedıyorum ama ilk defa sagda acıfı bugun.

valllaha güüm kan yapar derler ama bilemiyorum sabahda sütü asla içmeiyorum ki melisam birde akşam çok acıktığımdan iyi tuutyo yoksa nasıl tepikliyo bilsen içyorum yaaa duruyo uyuyo sonraa çok fena çok eşim geçen gün ilk defa eliyle hissetti ama ilk defada böyle güçlü vurdu dışardan gördük yemin ederim gözleirnin içi gülüyoo ben burdayım diyoo gülyo sende kansızlık varsaa keisnlike yee bak benim bu zamana kadar doktor ekstra ilaç vermedi herşey normal dedi ama bu saatten sonra büyüyo yaa ihtiyaç olur diye verdi gereklide değil yani ama iştee vallaha balım bende merka ediyorum çarşamba günü gidicez nasipse bakalım ne diyecek bak aldıklarımı koyayım çekeyimde resmini memleketten almıştım hastane çıkışını ama işte pembeyi almadım aklım ondaa :KK14:

melisam ekliyorum gülüm ama alıntı yapmada gülüm silebileyim olurmu öyle silinmiyo sanırım gülümm:KK17:

Koy gulum sen resımlerı ben bı yemegı hazırlayım esım acktım dıye basladı konsmwyq camasur vardı onları toplayım gelirım canım işlerımı bı halkedeyım.sen koy minnosun kıyafetlerı ay ne guzel.:KK16:

X