Hamilelik yolunda hep birlikte ilerleyelim..

melisam bunları gördüm aldık o pembe battneye varya o süper bir takımdı am alamdım resimlerini çektim keismnleşrise kardeşim alıcak diye ama kaldı iştte bende resmini koyyaım dedim:21:

Ay cok guzel hastane cıkısı cok hos mavısli tulumuda. Saglıkla guzel gınlwrde kullansun insallah canım ben kacar yemegı halkedeyım

Ay cok guzel hastane cıkısı cok hos mavısli tulumuda. Saglıkla guzel gınlwrde kullansun insallah canım ben kacar yemegı halkedeyım

sağolsın melisam ahh beli olsaa keşke durmıycamda olsaa iştee tmm balısı çık sen gelebilirsen gel burdayım gelemzsende canınız sağolsun fıstıklar afiyet olsun görüşrüz balım benim:KK56::KK48:

Bı demlik cayı ve ekmek arasını yuvarladım mideye geldım.bacajlarımı temısledım be olur ne ılmaz gobekten muayene etcek dıyw bılıtom ya keseyı goremezde vajınadan yaparsa:26:

ohhh afiyt olsun kuzuma bende bir demlik çayı içtim vallha iyi yaptın bacım bence kese görünür hesaplayınca 6 haftalık oluyo yaa gittiğinde :KK4:

ne yapayım melisam benim casoş krdeşlerimle görüşüyorum küçüğü atılıyo kameradan bana gelicekmiş çığlık çığlığa bir göresen sen ne yapıyosun:KK23:

Sana gelcek ya esaek kafalı bwnde dızıye bakıyorum fox a.sen gorus canum engel olmayım sana
:KK66:?

ohhh afiyt olsun kuzuma bende bir demlik çayı içtim vallha iyi yaptın bacım bence kese görünür hesaplayınca 6 haftalık oluyo yaa gittiğinde :KK4:

6 hafta he buyumus benım kerata heheyttttt
İmsallah bı sorun cıkmazda
Kalbını duyarmıyımki acep

Insallah bı sorun cıkmasında kalbıde duyulurmu elifim

çıkmazz gülüm Allahın izniyle böyle karamsar olmaki strese girme emi balım kalbi duyulur mu sanmıyorum mlisma 7. haftada falan diyo genelde ama senin doktor biraz cins yaabellide olmaz hani:KK1:

Teyzecık ben cıkıyorum esım fılm izlemek istıyo
Yarın sabahtan ablama gececez kahvaltıya
Sonrada bebek gormeye gıtcez karaılara gıtcez yoeulurum bayagı pazartesı goeusuk garı optum kocaman senı.:KK66:)

Teyzecık ben cıkıyorum esım fılm izlemek istıyo
Yarın sabahtan ablama gececez kahvaltıya
Sonrada bebek gormeye gıtcez karaılara gıtcez yoeulurum bayagı pazartesı goeusuk garı optum kocaman senı.:KK66:)

tmm melisam benimde eşim evde yarın gelem öyle pazartesi görüşrük bebeğim kendine iyibak öpüldünüzzzz mercimeğime dikkat et yorma haa iyi seyirlerrr :KK48::KK48:

slm kızlar ben geldmm kmseckler yok bnde hamillelikle ilgili netten bişeyler paylaşıyım

ANNE OLUNCA HAYATINIZDA OLAN 24 DEĞİŞİKLİK :)

Acaba anne olunca insanın hayatınızda neler değişiyor? Şüphesiz ki cevabınız ”çok şey” olacaktır. İşte, bu ”çokları” maddelendirildi veee o uzun liste :KK66:

1) Artık çiçek koklamamaya başlarsınız. Bunun yerine bebeğinizi koklamaya başlarsınız,
2) Hiçbir şeyden korkmadığınızı düşündüğünüz anda yepyeni korkuların sahibi olmaya başlarsınız,
3) Nihayet kendi vücudunuza saygı göstermeye başlarsınız,
4) Anne-babanıza daha fazla saygı göstermeye başlarsınız,
5) Bebeğinizin ağrılarının, sizin kendi ağrılarınızdan daha yaralayıcı olduğunu hissedersiniz,
6) Kalbinizin daha kolay kırıldığını görmeye başlarsınız,
7) Hayatınızın yeni anlamını günde ”bir milyon kez” düşündüğünüz olur,
8 ) Her yeni günün size yeni bir sürpriz getirebileceğini görürsünüz,
9) Aynaya bakarken kendinize değil de, kucağınızdaki mucizeye baktığınızı farkedersiniz,
10) Sabahın erken saatleri olduğunu da keşfedersiniz(!),
11) İşlere nasıl yetiştiğinize kendiniz dahi şaşırıp kalırsınız,
12) Cumartesi akşamı saat 21.00′de de uykuya dalınabileceğini öğrenirsiniz,
13) İşlerinizi saate göre değil, bebeğinizin programına göre ayarlamaya başlarsınız,
14) İşe geç kalacağınızı bilseniz de küçücük bir öpücük için zaman harcarsınız,
15) Dünyayı değiştirme istekliliğinizdeki güce, inanamazsınız,
16) Göğüslerinizin asıl anlamının ne olduğunu en sonunda anlarsınız,
17) Çocuğunuza baktıkça ”ne büyük iş başarıyorum, Allahım” diye haykırmak istersiniz,
18) Bebeğinize daha iyi bakmak için kendinize daha iyi baktığınızı görürsünüz (Emziren annelerin kocaman bir helva tabakasını mideye bir seferde indirmeleri gibi!)
19) Sorumluluklarınızın artışına şaşırırsınız,
20) Günlerce uykusuz da yaşayabildiğinizi öğrenirsiniz,
21) Her şeye bir de çocukların gözüyle bakmaya başlarsınız, örneğin balonların ne kadar eğlenceli olabileceğini yeniden anlarsınız,
22) Çocuğunuz, göğsünüzde uyuyunca çift değil, tek bir yürek sesi duyarsınız,
23) İçgüdünün ne olduğunu anlarsınız,
24) Sevginin aslında sınırı olmadığını öğrenirsiniz..

Anne Demek Ne Demektir Bilir misin ...?

* Yenilen her lokmadan sonra alkış kıyamet koparan,şenlik havasına bürünendir.

* Çıkan her pirinç tanesi diş için tüm hısım akrabaya telefon açandır.

* Tüm hafta hayalini kurduğu pazar kahvaltısına oturup asla yiyemeden kalkandır.

* Sabaha kadar kırk sefer uyanarak,sabah kalkıp zombi gibi işe gitmektir.

* İşten eve geç gelmenin vicdan azabıyla bebeklerinin yanına kıvrılıp saatlerce koklayandır..

* Eskiden hergün uğradığı kuaförünün yolunu unutandır.

* Çaydanlığın kapağı ile pet şişeyi kapatmaya çalışandır.

* Parça pinçik olmuş pazar gazetesini birleştirip okumaya çalışandır.

* Gecenin bir yarısı gözü kapalı süt ısıtıp,gözü kapalı geri dönendir.

* Saatlerce leblebi parmaklı ayakları öpmekten sonsuz keyif alandır.

* Temcid pilavı tadındaki baby tv yi seyretmektir.* Bebek şef şarkısı söyleyerek,fırsat bu fırsat deyip birşeyler yedirmeye çalışmaktır.

* Üzümün çekirdeklerini tek tek çıkarmak,mısırı tanelere ayırmaktır.

* İşten yeni gelmiş ve içeri ilk adımı atmışken,"Anne atttaaaaa" sözleriyle çark edip,en yakın parkın yolunu tutmaktır.

* Anne demek bebek havuzunda yüzmektir.

* Başka bir anneyi nerede görürse görsün "Seni çok iyi anlıyorum tatlım "bakışı atandır.

* Aşı takvimini ezbere bilendir.

* Kazara kendi için alışverişe gidip nasıl olduysa bebek kıyafeti dolu poşetlerle geri dönendir.

* Ne kadar sert olursa olsun hayır demeyi beceremeyendir.

* İşe yetişmek için düğmelerini bahçede ilikleyendir.

* Uyduruk ninni besteleyendir.

* Çantasında sürekli Oyuncak kurbacık,ıslak mendil ve kreker taşıyandır.

* Son teknoloji telefonu denize atıldığında ,diken diken olmuş her bir saçına rağmen,annecim telefonlar yüzemez diyebilendir.

* Anne demek eskisinden bin kat daha güçlü olmak demektir.

* Anne demek hayatının sonuna kadar ve sonunun da ötesinde birileri için endişelenmektir.

* Anne demek iki küçük melekle,gururla,küçük dağları ben yarattım edasında yürüyebilmektir.

* Anne demek yüreğini parçalara bölüp her bir parçayı özenle onlara sunmaktır.

* Anne demek 9 ay karnında taşımak değil,ömrünün sonuna kadar yüreğinde taşımaktır...!

merhabalarrr davete icabet edeyim byzglm :KK16: tuğba ben. inşallah uğrarım buraya da sık sık. Allaha emanet olun.

merhabalarrr davete icabet edeyim byzglm :KK16: tuğba ben. inşallah uğrarım buraya da sık sık. Allaha emanet olun.

hoşgeldin canımmm sefa getirdin topiğimee saolsın geldiğin için beklerim ben hafta içi burdayım hafta sonu eşim olunca pek giremiyorum sık kalamıyorum benimde adım elif mennun oldummm yine gel olurmu öpüyorum gülüm sende Allaha emanet ol:KK19:

X