Hamilelikte anksiyete

12sevgi12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
92
51
32
Merhaba arkadaşlar anksiyete hastasiyim ve zedprex20 mg kullanıyorum doktorum gebelikde kullanmamamı söyledi. Bunun yerine gebelikde kullandığınız ilaç veya başka bi ürün veya uyguladığınız bi yol varsa bilgi verirmisiniz lütfen doktoruma danışmadan uygulamam zaten ama kendinize göre bildiğiniz uyguladığınız ne varsa söyleyerek yardımcı olun lütfen

Öncelikle çok geçmiş olsun bende de anksiyete var henüz hamile değilim ama çocuk istediğimiz için doktora sordum doktor b grbunda olan bir ilaç var dedi o da olmazsa lusral veriyoruz dedi tabi hiç bir ilaç önerilmiyormuş bir de bana dedi kaç yıldır doktorum çok şükür hiç bir bebekte zararını görmedim dedi ben biraz araştırdım hamilelikte lusral kullanan çok var bebekleri gayret sağlıklı

İlk 3 aydan sonra kullanılabilir ilaçlar var. Bir de sanırım son 1 ay bırakılıyor. Doktorunuza bunun için danışabilirsiniz. Zaten ilk 3 ay kullanılan ilacın etkisi geçene kadar yeniden başlamış olursunuz. Passiflora öneriliyor sanırım hamilelere. Bir de anksiyete egzersizleri var youtubeda vs onları bir araştırın. İnstada rüya acar var doktor. Triflo kullanımıyla hangi hastalıklar hafifliyor danışanlarının mesajları var bi okuyun derim. Anksiyetemin çok yoğun olduğu zamanlarda ben de triflo kullandım çok faydasını gördüm. Youtubeda özlem tokgöz özsoylar var videolarını izledim bol bol. Egzersizleri baya sakinleştirdi beni. Size de tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar anksiyete hastasiyim ve zedprex20 mg kullanıyorum doktorum gebelikde kullanmamamı söyledi. Bunun yerine gebelikde kullandığınız ilaç veya başka bi ürün veya uyguladığınız bi yol varsa bilgi verirmisiniz lütfen doktoruma danışmadan uygulamam zaten ama kendinize göre bildiğiniz uyguladığınız ne varsa söyleyerek yardımcı olun lütfen
Merhabalar nasılsınız doktora gittinizmi

X