Hamilelikte bebekte kis ve böbrek büyümesi şikayeti

merakli annee

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2024
15
6
27
17. haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti erkek hem özel hastaneye hem de devlet hastanesine kontrollerime gidiyorum gerekli tahlilleri devlette yaptırıyorum. Dün devlette bebekte bir şey olmadığını her şeyin normal olduğunu söylerken özel hastanede bebekte kafada kist ve böbrekte büyüme şüphesi gördü ikili tarama testi sonuçlarım iyiydi dün özeldeki doktor baktığında ikili tarama testinin sonucunu onu rahatlattı ama ben hala tedirginim bu durumu yaşayan anneler var mı? süreç nedir? konu ile ilgili bilgi verir misiniz ?ilk hamileliğim kaygı ve korku oldu bende

Kistin cesitleri var koroid pleksus kisti gördüler bebegimde 4 hafta kadar önce bu hafta cok minik kalmis yok oluyor mesela öyle bir sey mi?
Ben fetal dna yaptirdim ama kromozomal ve genetik hastalik suphem yok

Kistin cesitleri var koroid pleksus kisti gördüler bebegimde 4 hafta kadar önce bu hafta cok minik kalmis yok oluyor mesela öyle bir sey mi?
Doktorumuz genelde bu kistlerin kaybolduğunu belirtti ancak kist adını unuttum stresten detaylı ultrasonumuzu 15-25 nisandan 1-10 nisana çekti

Merhabalar.Bebeğinizi sağ Salim kucağınıza alırsınız inşallah.Benimde 18.haftada kafasının 2 tarafında kist görüldü.Öncesinde nifty ve 3 lü tarama testim temiz gelmişti.Perenatoloji doktoruda baktı ayrıntılı ultrasonda her şey normal dedi ama hala tedirginim.Kaçıncı haftada geçti kistleriniz

Merhabalar.Bebeğinizi sağ Salim kucağınıza alırsınız inşallah.Benimde 18.haftada kafasının 2 tarafında kist görüldü.Öncesinde nifty ve 3 lü tarama testim temiz gelmişti.Perenatoloji doktoruda baktı ayrıntılı ultrasonda her şey normal dedi ama hala tedirginim.Kaçıncı haftada geçti kistleriniz
Şuan tamamen geçti. 17. Haftada var demislerdi 21. Haftada geçti tamamen.

X