Hangi fotoğraf makinasını kullanıyorsunuz..

Selam kızlar,

Ben de birkaç aya kadar dslr fotoğraf makinası almayı düşünüyorum, tercihim canondan yana olacak ama özellikler hakkındapek bir bilgim yok. Sizler hangi makinayı önerirsiniz yeni başlayacak biri için?

Bir de, İstanbulun Anadolu yakasında oturuyorum haftasonları ya da akşamları gidebileceğim güvenililr fotoğrafçılık kursu arıyorum, önerilere açığım :KK31:

Selam kızlar,

Ben de birkaç aya kadar dslr fotoğraf makinası almayı düşünüyorum, tercihim canondan yana olacak ama özellikler hakkındapek bir bilgim yok. Sizler hangi makinayı önerirsiniz yeni başlayacak biri için?

Bir de, İstanbulun Anadolu yakasında oturuyorum haftasonları ya da akşamları gidebileceğim güvenililr fotoğrafçılık kursu arıyorum, önerilere açığım :KK31:

Merhaba canim :) Simdiden Canoncular Dünyasina Hosgeldin.

Butcen nedir?

Canon Powershot G12.. kuzenlerim bakmışlar bu kız fotoğraf çekmeyi çok seviyor, sormuşlar ne uygun olur diye satıcı bunu önermiş, onlarda hediye almış :) amatörüm.. pek gezemediğim için şuan kuzu kuzu duruyor. belki bir gün kursa da giderim..

phoroshop bir numara programdır fotoğraf düzenlemek için

Marka ve model belirtirsek sevinirim ayrıca çekilen resimleri düzenlemek için hangi program vs kullanıyorsunuz mesela ünlü fotoğrafları gbi herşey pürüzsüz belirgin.. =))

Evet buradan paylaşabiliriz.. =):KK36:

Öncelikle ALLAH en güzel şekilde bebeklerinizi elinize almak nasip etsin... bende 5 ay öncesinde o güzel duyguyu tattım çok şükür bu güzel unutulmaz ve unutulmaması gereken anlarınızı elinizden kayıp gitmesini istemiyorsanız elimizden geleni yapmaya hazırız doğum fotoğrafçısı olarak çalışmaktayım çok uygun ve cüzi fiyatlarla paketler hazırlamış bulunuyorum çünkü her anne bunu ister ama çoğu zaman bütçe engel olabilir bu yüzden bir anne olarak bu duygularınızı isteğinizi gerçekleştirelim bilgebalcan........... paket hakkında mesajlarınızı bekliyorum...

Canon 5D Mark ii
Hobi olarak kullanmak için biraz fazlaca pahalı ancak,profesyonel olarak kullanmayı düşünüyorsanız başka bir şey aramaya gerek yok : )=

İlk makinam canon 450D idi ama canonu kullanırken adını koyamadığım bir tatminsizlik vardı hep.Uzun süre kullandıktan sonra Nikon 300S aldım.Nikon un bodyleri çok güven verici.Ele tam oturuyor.Deklanşör sesine de bayılıyorum.
Düzenlemek için Photoshop Cs5 kullanıyorum.Bunun dışında da kullandığım ufak tefek programlar var,nik software colorefex pro paketi çok başarılı.En çok kullandığım bu ikisi sayılabilir.
bende nikon d90 kullanıyorum canon ve nikon modelleri bir süre deneyerek bunda karar kıldım .. 2-3 yıl oldu amatör olarak uğraşıyorum iş ağır basınca bir süre bırakıyorum tekrar başlıyorum öyle gdiyor inişli çıkışlı

Nikon d5100 kullaniyorum 18-55 lens baslangic icin cok iyi bir makine cok fazla kullanisli biraz ağir tabi asinca boynum agriyo :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba kızlar benm makınam nıkon d 7000 sıddetle tavsıye ederım

En çok istediğim makine güzel günlerde kullan. 1500 lira limitin var tek istediğim d7000 fakat butcem yetmiyor, ikinci el almak istesem sizce nasil olur arkadaşlar hassas bir alet sonucta?

Nikon d3000'im var. Kit lensin yanı sıra 50mm aldım mutluyuz :)

X