hangi kozmetik markalarını kullanıyorsunuz?neden?

ben huncalife carmina ürünlerini kullanıyorum bitkisel ve helal olması benım ıcın onemlı ve cok memnunum

Ben the balm'ın ürünlerini kullanıyorum hem uygun fiyatlı hemde kaliteli özellikle farları ve allıkları...

Son düzenleme:
ben her zaman mac kullaniyorum makyajda cilt bakimda ise clinique en iyisi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ağır makyaj yapmıyorum bence kalitesiz birsürü şeyiniz olacagına 3 sey olsun kaliteli olsun.tabi kalite her zaman pahalı demek de değil.

genelde loreal, max factor, balm kullanıyorum.nars ın bronzer ı fevkalade.
onun yerine indirimden balm ın bronzer ını da kullanabilirsiniz daha uygun fiyatlı bir alternatif...

Mac mi benefit mi

Benefit kullanmadım hiç, ama Mac baya kullandım ve aşırı memnunum. Studio fix pudrası,pro longwear kapatıcısı(göz altım için kullanırım genelde) ve mat rujları en çok önerdiğim ürünleri arasındadır.

Ya aslinda bn macin mineralize pudrasini kullnyrm bi sne once studio fix pudrasni kullndm face and body fondtninide kullanyrm ama yuzmde hep o pudra boyle putur putr duruyo renk uyumu olrk cok memnunm ama o gorntyu yk edemyrm napmalym snce

Benefit kullanmadım hiç, ama Mac baya kullandım ve aşırı memnunum. Studio fix pudrası,pro longwear kapatıcısı(göz altım için kullanırım genelde) ve mat rujları en çok önerdiğim ürünleri arasındadır.

Ya aslinda bn macin mineralize pudrasini kullnyrm bi sne once studio fix pudrasni kullndm face and body fondtninide kullanyrm ama yuzmde hep o pudra boyle putur putr duruyo renk uyumu olrk cok memnunm ama o gorntyu yk edemyrm napmalym snce

Pudranı sürmeden önce cildin aşırı kuruysa bi nemlendirici uygulamanı tavsiye ederim. Ben kışın hep yüzüme nemlendiricimi sürer öyle pudramı uyguladım. Şimdi yaz geldi cildim karma olduğu için nemlendirici sürmek yerine Clarins'in makyaj bazını aldım katı püre gibi bir şey. Onu alıp yüzüme sürüyorum sonrada pudra sürüyorum.
Ama bence sen nemlendiriciyle bir süre uygulasan aradaki farkı görebilirsin. Birde pudranı süngeriyle uygulamamanı tavsiye ederim.
Kabuki fırça ile uygularsan daha güzel bir görüntü elde edersin:)

Son düzenleme:
Pudranı sürmeden önce cildin aşırı kuruysa bi nemlendirici uygulamanı tavsiye ederim. Ben kışın hep yüzüme nemlendiricimi sürer öyle pudramı uyguladım. Şimdi yaz geldi cildim karma olduğu için nemlendirici sürmek yerine Clarins'in makyaj bazını aldım katı püre gibi bir şey. Onu alıp yüzüme sürüyorum sonrada pudra sürüyorum.
Ama bence sen nemlendiriciyle bir süre uygulasan aradaki farkı görebilirsin. Birde pudranı süngeriyle uygulamamanı tavsiye ederim.
Kabuki fırça ile uygularsan daha güzel bir görüntü elde edersin:)

Ya altina nemlendirici suruyorum bnd real tecnique frcyla uyglyrm ama sonc yine kotu iste :KK43: acba bnd bi makyj bazi mi alsam kndme clarins ne kadra aldn cnm

Ya altina nemlendirici suruyorum bnd real tecnique frcyla uyglyrm ama sonc yine kotu iste :KK43: acba bnd bi makyj bazi mi alsam kndme clarins ne kadra aldn cnm

Ben 99 Tl'ye aldım Clarins makyaj bazını canım.. Hangi nemlendiriciyi kullanıyorsun? Ben Garnier'in yeşil kutudakini kullanıyordum çok güzel oluyordu.
Belki nemlendiricin de sorun vardır......

benim ürünüm bu clarins olan:)
$indir.jpg

Son düzenleme:
Nmlendrcm cok iyi glyo aslnda ztn bu krlk yuzundn doktra gtmstm o onermsti bioderma sensibio rich kremi kullnyrm. Bu arada studio fix kullnyrm dmstn altna fondtn kullnymsn ekstrdan

Nmlendrcm cok iyi glyo aslnda ztn bu krlk yuzundn doktra gtmstm o onermsti bioderma sensibio rich kremi kullnyrm. Bu arada studio fix kullnyrm dmstn altna fondtn kullnymsn ekstrdan

Kesinlikle kullanmıyorum canım sadece nemlendirici+pudra o kadar. Şimdide makyaj bazı+pudra kullanıyorum:)

cilt temizleyici nemlendirici maske vs olarak

avene

makyaj malzemleri çeşitlilik gösteiyor.

lancome maskara

loreal mskara

maybelibe eyeliner

vs gidiyoo ankt yapsanız belki aha kolay olacak

O zmn nemlendrici den snra makyj baznj denicm :) bu arada mineralize yi kullndn mi hc mac in

Kullanmadım canım maalesef.. Clarins'i bir dene istersen. Gerçekten kaliteli bir ürün yapmışlar.
Ama eminim mac'ın ürünü de güzeldir:)

Merhaba arkadaşlar.LR healthy & beauty systems markasının her hangi bir ürününü kullanan varmı? LR Colours LR Deluxe Aloe Vera PowerLift vs..

X