hangi kozmetik markalarını kullanıyorsunuz?neden?

Tabiki Kanebo base ve pudra almalisin pudrasi muthis kapatiuor fondoten kapaticiliginda👍👍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oriflame'in kullanmadigim twk bir urunu yok. cunku zaten en basinda oriflame %100 müsteri memnuniyeti sunuyor. mesela beğenmediğiniz bi ürünü %30undan fazla kullanmamış olmak şartıyla geri alabiliyor. hayvanlar üzerinde deney yapmıyor ve birçok sağlık sertifikası bulunmakta. bu sertifikalar öyle ha denilince verilmiyor. avon kullananlar açıkça söylesinler lütfen, sürdükleri göz kalemleri gözlerini yakmıyor mu? en basidinden bu konuda bile herkes aynı sorunu yaşamıştır eminim...diger markalari bilmem de yukarda bi avon oriflame atismasi okudugumdan yazdim lutfen gercekci olalim.

oriflame'in kullanmadigim twk bir urunu yok. cunku zaten en basinda oriflame %100 müsteri memnuniyeti sunuyor. mesela beğenmediğiniz bi ürünü %30undan fazla kullanmamış olmak şartıyla geri alabiliyor. hayvanlar üzerinde deney yapmıyor ve birçok sağlık sertifikası bulunmakta. bu sertifikalar öyle ha denilince verilmiyor. avon kullananlar açıkça söylesinler lütfen, sürdükleri göz kalemleri gözlerini yakmıyor mu? en basidinden bu konuda bile herkes aynı sorunu yaşamıştır eminim...diger markalari bilmem de yukarda bi avon oriflame atismasi okudugumdan yazdim lutfen gercekci olalim.

Cok dogru. Gercektende oriflmeda kullaniyorym avonda ama avonun bir cok urunu bes para etmez goz kalemleri oncelikle gercektn zaten bi kere kalici degil renkleri cansiz ve saydam. Avonun parfumleri,ojeleri ve rujlari cok iyi gerisinde pek kayde deger bi urun yok gibi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok fazla ürünüm yok, masamın küçük bir çekmecesine fırçalarımla beraber rahat rahat sığıyorlar. on tane olacağına bir tane olsun ama iyisinden olsun mantığındayım. cildim yağlı ve akneye meyilli. o yüzden, biraz kesenin ağzını açıyorum ten ürünlerinde. rimel dışında aylardır makyaj malzemesi almıyorum, elimdekiler bitene/azalana dek de almayacağım. (umarım!)

allıklarım genelde mac.
elimdeki tek fondöten ve tek pudra mac.
bb kremim iki tane, garnier ve rengi koyu gelen aptal estee lauder.
rujlar çeşitli, nyx, max factor, cecile parlatıcı, loreal, mac...
dudak kalemleri merhum bourjois... :KK43:
farlar estee lauder ve mac. zaten çok az farım var, öyle kocaman 88'li paletlerim, lorac'larım, naked'larım yok. :KK70:

Ben 99 Tl'ye aldım Clarins makyaj bazını canım.. Hangi nemlendiriciyi kullanıyorsun? Ben Garnier'in yeşil kutudakini kullanıyordum çok güzel oluyordu.
Belki nemlendiricin de sorun vardır......

benim ürünüm bu clarins olan:)
Eki Görüntüle 1096455

Cok Komik bende garnierin yesil cremiyle, bu bazi kullaniyorum :-)
Kremin dokusunu, kokusunu cok seviyorum, bazda yumsacik yapiyor cildi bayiliyorum...

farmasiyi ben de öneririm, arkadaşım danışmanlık yaptığı için birkaç ürünü denemiştim ve çok memnun kaldım, bence mutlaka araştırın kızlar. özellikle bb kremleri çok başarılı.

Shiseido, özelikle pudrası çünkü cildimde uzun süre kalıyor. Diğer markaların bir çoğu hemen sivilce ve siyah nokta yapıyor. Bakım için de juvena. Verdiğin paraya değiyor. Özellikle nemlendirici maskesini tavsiye ederim. Çok paraya sıkıştıysam doğal yağlar ve gül suyuyla bakım yapar, makyaj yapmam.

geçenlerde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine "maya brown" markalı göz kalemi kullandım, kalıcılığı ve siyahlığı harika, zengin ürün yelpazesine sahip ve piyasanın üzerinde kalitede ürünlere sahipler, fiyatlarsa oldukça uygun şiddetle tavsiye ederimmmm hanımlar.

ya tuturmuşsunuz avon avon, evlerin içerisinde satılıyor diye kaliteli anlamına gelmiyor ki, hem pahalı, hem de çok çok iyi değil kullandığım için söylüyorum, herkes internet kullanıyor artık... ben, o, ya da bu marka diye savunmuyorum ama gerçekten çok çok güzel ürünler sadece bunun tavsiyesini paylaşıyorum... :)

deneseniz fikrinizin değişeceğine gerçekten eminim...

Göz Kalemi Flormar Rımel Golden Rose eyeliner golden rose Allık Avon Ruj Maybelline Fondoten Maybelline :)

Rimel ve kapatıcıda estee lauder. Rimeli hem tane tane ayırıyor hem uzatıyor hem de dolgunlaştırıyor. Kapatıcısı kalıp gibi durmuyor ve hiç çıkmıyor, ayrıca fondoten bile sürmeyip sadece gözlerimin altına uygulasam da sırıtmıyor. Fondoten ve pudrada dior çok iyi dağılıyor ve çok kalıcı. Kaş kalemi için de dior kullanıyorum ve memnun kaldığım tek kalem. Üst üste sürülse dahi rengi koyulaşmıyor toplanmıyor ve kalem sürülmüş gibi durmuyor.

X