Saç Rengi ve Saç Boyama Hangi Marka Saç Boyasını Önerirsiniz ?

Katılıyorum kesinlikle ben de Paletteden çok memnnum Sonbahar Kızılını kulanıyorum ve diğer kızıllar gibi rengi çok fazla akmıyor, daha kalıcı yerimseniben

Katılıyorum kesinlikle ben de Paletteden çok memnnum Sonbahar Kızılını kulanıyorum ve diğer kızıllar gibi rengi çok fazla akmıyor, daha kalıcı yerimseniben

aynen katılıyorum.
kesinlikle palette.hem saçı yıpratmıyor hem de kızıllarda bile akmıyor.
hem de çok kaliteli ve saçlarınız da parlıyor. ve evet kutuda ne vadettiyse o çıkıyor.a.s.

kızlar garnier den memnun olanlar var mı?

merhaba ben ilk defa arzum onan ın reklamını yaptıgı ıcın ozenip boyadım çikolata kahvesın hayyy boyamaz olaydım ustundekı renkle alakasız bır renk cıktı arkadaslarım ne boyadın sac rengın ıyı olmamıs oncekı daha guzeldı dedı bende voila dan cok memnun kaldım ve renk secenegı cok fazla yada beyazlarınız coksa loreal excellance ıyı kapatıyor ama exceance lar koyu tutuyor ....

Koleston demişler,şaşırdımmmm:) Bir kere boyadım bir daha tövbe,8 numara,yani açık kumral aldım,saçım kestane rengi oldu,acaip koyu,üstelik sarı saça sürmüştümmm... Saçlarımda acaip kurudu boyadan sonra,palette ve loreal daha iyi

Phyto'yu tavsiye ederim. Amonyak oranı diğer boyalara göre daha düşük, %50'nin üzerinde bitkisel ekstre içeriyor. Gerçekten çok kaliteli boya, annem artık ondan kullanıyor ve çok memnun...
Sadece eczanelerde satılıyor, fiyatı diğerlerine göre pahalı yalnız (30ytl)

Phyto'yu tavsiye ederim. Amonyak oranı diğer boyalara göre daha düşük, %50'nin üzerinde bitkisel ekstre içeriyor. Gerçekten çok kaliteli boya, annem artık ondan kullanıyor ve çok memnun...
Sadece eczanelerde satılıyor, fiyatı diğerlerine göre pahalı yalnız (30ytl)

canım bu bahsettıgın boyanın nasıl bır değişikliği var annenin saçında? yanı ne gibi artıları var?

bende açık küllü kumrala boyamak istiyorum palette ile boyadım biraz kızıllık attı olmadı
hangi boyayla tutturabilirim acaba yardım edermisiniz kızlarfisfisfis

canım bu bahsettıgın boyanın nasıl bır değişikliği var annenin saçında? yanı ne gibi artıları var?

Temiz ve kuru saça uyguluyorsun, yıkama işleminde şampuanlamıyorsun sadece bakım kremini uyguluyorsun. Normalde temiz saçta saç dipleri yanar, kirli saça uygularız ama bunda farklı bir uygulama söz konusu; bu boya annemin saç diplerini yakmadı. (Annemin bünyesi hassastır) Annem zaten sarışın normalde koleston 8.1 kullanıyordu. (şampuan değil tüp+oksidan şeklinde ayrı ayrı aldıklarımızı kastediyorum). phyto da 9d kullanıyor.
Saçları sertleştirmedi, hiç bir problem yaratmadı. Renk olarak çok güzel bir sonuç çıktı, kalıcılığı gayet iyi...Bunun yanı sıra kokusu, diğerlerine göre daha az rahatsız edici, çok hafif boya kokusu alıyorsun...

Rengi tutturmaya gelince... Phyto'nun renkleri biraz farklı diğer boyalara göre. 8 numarası loreal, kolestonun 8'inden daha koyu. Renk seçimi konusunda yanıltıcı olmak istemem. Normalde kullandığınız numaranın aynısını alırsanız belki istediğiniz ton çıkmayabilir, onu eczanelerdeki danışmanlara sorarsınız.a.s.

Ama gene de alırsanız ne olur ne olmaz alerji testini yapın...Ne kadar güvenilir olursa olsun bütün boyalar için geçerli...

Son düzenleme:
ya arkadaşlar okudum yazdıklarınızı da hangi boyayla boyucam ben şimdi palette mi koleston mu.saçımda şu an hiç boya yok koyu kahve boyatmak istiyorum.lütfen yardım ediiinnn :KK43:

Yıllaca saçlarımı boyadım denemediğim
renk kalmadı. Saçlarım çok zarar gördü
4 senedir boyamıyorum sürekli uçlardan kestim
şu an saçlarım kendi doğal rengi hiç boya kalmadı.
Boyunu soracak olursanız belimde nereneyse 3 parmak kaldı.
Saçlarımı gören çok beğeniyor. Doğal hali en iyisi o yüzden boya
markası adı vermiyorum üzgünüm... :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ya ben saçımı bu yıl ilk defa kolestonla boyadım kötü bir boya saçı çok kurutuo ve güzelim saçlarım mahvoldu kurudu, çok dökülüo allah tan saçım çok gür azalmadı. ama bir daha boyarsam asla kolestonla boyamam. paltte çok güzel diyorsunuz ama o da yara yapıomuş die yazmışlar nete ama kullananlar memnun. bir daha boyarsam ya loreal ya kolestonla boyarım.

ben saçımı ilk defa kolestonla boyadım ve saçımı mahvetti. bi kere saçı çok kurutuo ve döküyor. allah tan benm saçlarım gür çok azalmadı dökülmekten.ama çok kuruttu nerde şimdi eski saçlarım . bir daha boyarsam eğer ya loreal ya da paletteyle boyucam ama netten paletteyi araştırdım saç derisinde yara yaptı fln diolar ama kullananlar da memnun.

kolestonu çok kullandım markasından dolayı onu tercih ettim...renkleri tutuyor akmıyor o bakımdan çok iyi...ama saç bakım konusunda paletteyi tercih ederim...

X