Saç Şekillendiriciler Hangi Saç Kremini Kullanıyorsunuz!!!

elidorun pembe renklı olanını kullanıyorum çok güzel yumuşacık yapıyr:))

yıllardır loreal saç boyalarının içinden çıkan bakım kremini kulalnıyorum ve acaip memnnunum...
kremim bittiğinde de banyodan çıktığımda gliss durulanmayan sıvı saç spreyi kullanıyorum kolay taransın diye

merhabaa, konuyu up'lıyorum ama saçlarım yağlı ve ağırlaşmalarını kesinlikle istemediğim için saç kremi kullanmıyordum ama yıpranmaya başladılar. hangi saç kremini önerirsiniz, iki günde bir yıkıyorum o halde bile yağlanıyor :KK43:

Watsons'ın pompalı şişede olan saç kremleri harika,çok kolay saçları açıyor,fiyatı da çok uygun.

Lorealin saç bakım kremini glissin saç maskesini kullanıyorum

saç kremi yerine kesinlikle sıvı saç açıcıları tavsiye ederim örneğin mavi kız, gliss =)

ben elıdor shıne kullanıyorumm cok memnunum hem sacları beslıyor hemde sacları yumusacık yapıyor

tavsıye ederım 2 yıldır kullanıyorumm

yeni piyasaya çıkan omega plus argan maskesini tavsiye ederim saçlarım inanılmaz bir şekilde yumuşacık oldu ve çok ekonomik

şampuandan sonra hacısakir kına özlü olan krem, cok guzel kokuyor... banyodan sonra elidor onarıcı bakımın sac sekillendiricisi,, cok guzel koku bırakıyor ve yumusacık yapıyorrr:KK1:

Saçlarım röfleli ve yıpranmış oçduğu için krem niyetine maske kullanıyorum her banyoda, krem kullanmıyorum.maskede tercihim kısa süre önce keşfettiğim ve bundan sonra hayatım boyunca kullanacağım magicare keratinli maske.

canım ben pantenin yoğun nem serisindeki saç kremini kullanıyodum ama kullandığımın ertesi günü yağlandırıyodu saçlarımı. Şimdi Gliss Ultimate repair sıvı saç kremini kullanıyorum hem ısıya karşı koruyo hem onarıyo hemde bebek saçı gibi yapıyo :KK23:

Glissin saç kremleri çok güzeller hemde güzel kokuyor:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hepsi denenmiştir tarafımdan en pahalı ürünler bile hepisi, inanın en yumuşacık parıl parıl yapan hangisiydi biliyor musunuz? Şaşıracaksınız çünkü daha makul fiyatlı olan Avon advance techniques restorative mask!Tüm markalar üzülsün bunun gibisini görmedim..En hırçın saçları yumuşacık yapıyor tarak civuuuv diye kayıyor:KK16:Böylecene dökülme azalıyor ve kırılmalar..:KK54:

Evet avon advance serisi gercekten iyi.ozelliklede serumu.ancak tommy guy serumunun yerini asla tutamaz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhabaa, konuyu up'lıyorum ama saçlarım yağlı ve ağırlaşmalarını kesinlikle istemediğim için saç kremi kullanmıyordum ama yıpranmaya başladılar. hangi saç kremini önerirsiniz, iki günde bir yıkıyorum o halde bile yağlanıyor :KK43:

Canim ben tommy guyin ve gliss in sac kremini kullaniyorum.tommy guy profesyonel ve konsantre bir urun oldugu icin iki sene gidiyor.sac kremini saclarinin uclarina sur.sacin belkide yaglaniyor eger diplerine dogru duruyorsan.ve asla ikisi bir arada sampuan kullanma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X