Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

ben elidor kullanıyodum ama saçımda kkepek yaptı şimdi clear aldım kepekler yok oldu ve kokusu 3 4 gün gitmiyor saçımdan çok memnunum tabi herkesin saçına farklı şampuanlar iyi geliyo bence..

Satinique şampuan kullanıyorum... Seramid infüzyon sistemi içeriyor... yıpranmış saçları eski haline getiriyor... Ben çok memnunum...
Market reyonlarında satılan şampuanları kazakları yıkamak için bile kullanmam artıkfisfisfis

kullandığım şampuanların sayısını bile hatırlamıyorum. belkide markette satılanların hepsinden kullanmışımdır. içlerinden bir glisten memnun kaldım. Şu anda kullandığı ısırgan otlu bitkisel bir şampuan.

ben bebek şampuanı dalin kullanıyorum bütün şampuanlar saçıma zarar verdi
bu bebekler için olduğundan az kimyasal içeriyor saçlar yumuşak parlak ve kolay taranıyor

şampuanınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız bunu denyin

selama.s.a.s.a.s.ben de çok değiştirdim şampuanımı kızlar haddi hesabı yok nerdeyse bioxini de pek beğenmedim elseve kullanıyorum mecburen boyalı saçlara en iyi gelen o ...aranızda avon un şampuanlarını kullanan varmı düşünüyorumda ... hepiniz öpüldünüz..lülülülülülü:dance::dance:sırnaşık şeysırnaşık şey.

ben blendax kullanıyyorum ama 2 hafta önce avondan zetinyağlı saçbakım maskesi aldım bir kez kullandım ve saçlarım ogünden beri çok dökülüyosenağlama şimdi moos şampuanı alıcam saçları besliyomuş ve saç çıkartıyormuş

arkadaslar biraz önce internetten sampuanları incelerken "Joico Triage Shampuan" diye bir marka buldum kullanan var mı asırı yıpranmıs saclar için ideal yazıyordu

halen istediğim gibi bir şampuan bulamadım aslında biraz da saçlarımı çok boyatmamdan dolayı şampuan yetersiz kalıyor... kızıla boyadım pantene kızıl saçlar için olan şampuanı aldım ama yine de işe yaramadı.. şimdi bakıra çevirdim saçımı (malum saçımı açtılar) zayıfladı...ve ne yapacağım bilmiyorum bana bir akıl verin...avon un durulanmayan bakım kremini sipariş ettim,bir de kırılmış saçlar için serumu varmış onu da sipariş ettim bakalım ne olacak bir de şampuan bulsam tamamdır.... imdaaaat bana fikir veriiin

halen istediğim gibi bir şampuan bulamadım aslında biraz da saçlarımı çok boyatmamdan dolayı şampuan yetersiz kalıyor... kızıla boyadım pantene kızıl saçlar için olan şampuanı aldım ama yine de işe yaramadı.. şimdi bakıra çevirdim saçımı (malum saçımı açtılar) zayıfladı...ve ne yapacağım bilmiyorum bana bir akıl verin...avon un durulanmayan bakım kremini sipariş ettim,bir de kırılmış saçlar için serumu varmış onu da sipariş ettim bakalım ne olacak bir de şampuan bulsam tamamdır.... imdaaaat bana fikir veriiin

bende internette arastırdım jojoba yaglı sampuanlar varmıs. eczanelerde satılıyormus. ben onları alıp deneyecem. ve avonun serumunu bende almayı düşünüyorum

lorial elseve çok güzel ben onuda kullandım ama bazen bulmakta güçlük çekiyorum

benim kullandığım şampuanlar hangisini bulursam onu alıyorum
dalin blendax aloe vara nem dengeleyici ve lorial elseve

ben de yelizle aynı durumdayım denemediğim şampuan kalmadı dökülme sorunu da var en sonunda bioxcin aldım yeni sayılır kullanıyorum bakalım umarım yararlı olur.

Mirengcim herkesin saç tipine göre değişiyo şampuan ama ben avondan bi şampuan kullandım mahvetti saçlarımı avuç avuç döküldü hiç tavsiye etmiyorum

Kızlar bence market şampuanı kullanmayın ya da bitkisel olanları tercih edin.Hepsinde kimyasal var saçları dökmekle kalmayıp saç köklerini de tıkadıklarını duydum.

X