Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

senelerdir pantane kullandım ancak son bir kaç kullanımda saç diblerim çok fena kaşındı,kurudu,şimdi head & shoulder marka şampuan kullanıyorum,derler ya reklamlarda sonuç mükemmel,aynen öyle...

hem kepeğe iyi gelen hemde boyalı saçlar için bi şampuan yok mu kızlar?fisfisfis

kızlar bende saçıma neredeyse market şampuanlarının hepsini denedim ama hepside saçıma iyi bi etkisi olmadı saçım ince telli uçları kırık boyalıyıpranmış şu anda gliss kullanıyorum ama o da sert yapıyor.ayrıca krem ve bazen elidor 7 24 kullanıyorum .saçlarım dökülüyo. kuaför loreal önermişti ama pahalı.:)bitkisel şampuan mı alsam işe yarar mı?

ben 2 ay otacının 10 bitkili sampuanını kullandım. ilk zmanlar cok memnundum ama sonradan saclarımda agrılasma ve sekil verememe basladı içinde silikon varmıs. galiba ondan oldu. simdi sampuanımı değiştirdim. vichy dercos aldım. bugün ilk kez yıkayacam. memnun kalırsam yazarım.

arkadaşlar ben tresanın papatyalısını kullanıyorum çok memnunum hemde yıkadıktan sonra tresanın toniği ile saç diplerime masaj yapıyorum çok güzel de kokuyor parlıyor saçlarım

Ben Johnson & Johnson bebek şampuanı kullanıyorum.Deneyin,memnun kalacaksınız,saçları yıpratmadan mis gibi temizliyor,hem de ipek gibi yapıyor

merhaba bende orıflamenın hındıstancevızlı pırınçozlu sampuanı var onu kullanıyorum cok memnunum ben cok sampuan kullandım saclarımı çok yıprattım ve boyadım yandılar resmen ve bu sampuanları kullanmaya basladım yıkadıktan sonra kabaran saclarım sımdı bu sampuan sayesınde fonlu gıbı oluyo tavsıye ederım memnun kalmazsan parasını ben oderım bende cok var :)

kızlar kim hangi şampuandan memnun???? var mıdır bu benim şampuanımdır dediğiniz???:1hug:a.s.:sm_confused:

jhon freda...5 aydır falan kullanıyorum.çok memnunum..boynerlerde satılıyo sadece..saç rengine göre alıyosun..güzell memmnun kaldım ben..

loreal expert profesionnels kullanıyorum çok memnunum mukemmel diye bilirim....bana çok iyi geldi....

bende pantene kullanıyordum memnundum ama eşim bu sefer dove almış buda ii sayılır ama pantene daha iyidi tabiki

pantene kullanıyorum kesınlıkle tavsıye ederım bır cok sampuan denedım ama hıc iyi sonuc alamadım ama en son pantene kullanmaya basladım ve şimdi çok memnunum.ayrıca pantenenin sac kremı de cok iyi bence

bende elidor kullanıyorum bi ara dalini denedim o da iyiydi ama elidordan da memnunum...

loreal elseve kullanıyorum ama yine saçlarım dökülüyor,her şampuanı denedim fayda etmiyor

Ben şu an eczanin verdigi uzatıcı ve saç çıkaran şampuanı kullanıyorum başka hiç bişi kullanma dedi.

ben gliss kullanıyorum güzel de ama saclarım hamilelikten dolayı dökülüyo şekil almıyo bioxin e geççem sanırım kullanan arkadaşlarım cok memnun

Bende ;Panten kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim. Saç tipinize göre alınca daha memnun kalıcaksınız. :KK66:

X