Hangi Üniversiteye gitmek istiyorsunuz??

ben üniversite hayatımı sakin şirin bir öğrenci kentinde geçirmek istiyorum,istanbul'un kargaşası hiç bana göre değil.bakalım nolucak böyle derken kendimi orda bulmayayım:KK1::KK1:

istanbulda başınızda aile olmadan öğrencilik hayatı yaşamak gibisi var mı!! ürkmesin gözünüz, istanbulun çeşitliliğinden ve imkanlarından faydalanın

Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Marmara Üniversitesi
Hacettepe Üniversitesi
Ankara Üniversitesi

Tercihlerim bunlar bakalım hangisine yerleşeceğim :KK31:

Son düzenleme:
ben bir ankara üniversitesi mezunu olarak kesinlikle ankara üniversitesini düsünün derim...

ben üniversite hayatımı sakin şirin bir öğrenci kentinde geçirmek istiyorum,istanbul'un kargaşası hiç bana göre değil.bakalım nolucak böyle derken kendimi orda bulmayayım:KK1::KK1:

o zaman eskişehiri önerebilirim :)

ben de bana göre Türkiye'nin en kaliteli üniversitesi olan ODTÜ'yü istiyorum...

ankara siyasal ı istiyorum:KK69::KK69::KK69::KK69: ama sütçü imam a falan giderim bu gidişle:KK25: matematik geometri yerlerdeeeeeee :18:

öğrencisi olarak hacettepe'yi öneririm ki zaten tercihleri yapmıssınızdır çıkarsa kötü olmaz yani

Son düzenleme:
2012-2013 marmara üniversitesi radyo, televizyon ve sinema. tutmasını garantiye almak için ölümüne çalışmam gerek:KK43:

2012-2013 marmara üniversitesi radyo, televizyon ve sinema. tutmasını garantiye almak için ölümüne çalışmam gerek:KK43:

Boğaziçi işletme istiyorum inaşllah ılur dua edin lütfen inşallah hepimiz istediğimiz yerleri kazanırız amiinnn

X