hannatos Burun Estetiği Ameliyatı

cnm gayet güzel olmuş valla:)güle güle kulansın kardeşin:)buarada mşlhh gözleri yakıyo ortalıgı:)

cnm gayet güzel olmuş valla:)güle güle kulansın kardeşin:)buarada mşlhh gözleri yakıyo ortalıgı:)

adına teşekkür ederim cnmm :-) hayırlısıyla birraz küçülse de rahat nefes alsaak.Allah herkese güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah

Çok güzel olmuş,güle güle kullan : )

Kime yaptırdın.Valaha buradaki resimleri görünce revizyon yaptırıcam galiba.

adına teşekkür ederim cnmm :-) hayırlısıyla birraz küçülse de rahat nefes alsaak.Allah herkese güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah

amin cnm aminnnnnnnnnn:)valla cnmm benim kuzenimin 9. ayı inan hala incelmeye devam ediyor burnu...bende incelsin istiyroum ucu biras daha bakalım zamanla olcak sanırım:)

Çok beğendim kardeşinin burnunu. Benim de ameliyat olalı 2 hafta hala çok şiş. Kardeşinin 1 aylık ve 4 aylık fotolarını görünce moralim düzeldi biraz.

faye'cim daha 2 haftalıkmış o burun ne kadar zarifleşicek.bu ayr sonunda 6 ay olucaok o zmn yne foto yüklücem haala değişio burun deişio derken zarifleşiyor.içini ferah tut boşuna tasa etme kendine tadını çıkar yeni burnunun

faye'cim daha 2 haftalıkmış o burun ne kadar zarifleşicek.bu ayr sonunda 6 ay olucaok o zmn yne foto yüklücem haala değişio burun deişio derken zarifleşiyor.içini ferah tut boşuna tasa etme kendine tadını çıkar yeni burnunun
Umarım dediğin gibi olur. Benimkinin ucu pinokyo gibi sipsivri şu an. Yumuşamaz da böyle kalır diye korkuyorum. Kardeşindeki bariz olumlu değişim ben de olur umarım. Kardeşin de pek güzel kızmış bu arada nazar değmesin.

kzlar bana yardımcı olun.. daha çok yeniyim burda.. bende 35 gün önce ameliyat oldum, ama moralim çok bozuk:KK43:burun ucnda sivrilik var ve hiç hoş duurmuyo.. birde burun kanatları yapışık gibi bu durumda olanınız varmı???mafoldumben

kzlar bana yardımcı olun.. daha çok yeniyim burda.. bende 35 gün önce ameliyat oldum, ama moralim çok bozuk:KK43:burun ucnda sivrilik var ve hiç hoş duurmuyo.. birde burun kanatları yapışık gibi bu durumda olanınız varmı???mafoldumben

bu şekilde anlaşılmıyor fotonu görsek daha iyi yorumlar yaparız. ama ucu daha şiş olur. genelde burun ucu geç iniyor ve şiş oluyor.benim 2. ayım burnum ucu daha şiş ve topacık sabır gerek hiç endişlenme.daha yenisin oooo 2-3 aya ne güzel olacak. benim burnumun ucu kalkıktı mesela şimdi 2.ayı birkaç gün geçti baya bir önü indi her geçen gün değişiyor. üzülme inşallah güzel fotolarını beklerizzzzzz.

saol cnm... doktorumda öyle söyledi ama ben çok kafama takıyorum:KK43: sanki mandalla sıkılmış gibi :KK43:

bu şekilde anlaşılmıyor fotonu görsek daha iyi yorumlar yaparız. ama ucu daha şiş olur. genelde burun ucu geç iniyor ve şiş oluyor.benim 2. ayım burnum ucu daha şiş ve topacık sabır gerek hiç endişlenme.daha yenisin oooo 2-3 aya ne güzel olacak. benim burnumun ucu kalkıktı mesela şimdi 2.ayı birkaç gün geçti baya bir önü indi her geçen gün değişiyor. üzülme inşallah güzel fotolarını beklerizzzzzz.

fotolarımı koydum delikafadulden

Arkadaşlar yeniyim biraz bilgilendirin benide bende yaklasık 1 y once burnumdan estetik oldum. Ilk alçımdan cıkınca hoş gelmiştide sol tarafım ve sağ burun kanadm daha şiş :KK43: ucuda kalıp gibi gün gectikçede uzuyor gibi ödemmi bu yahu CADIARZU

X