hannatos Burun Estetiği Ameliyatı

2009 yılında girilmiş o fotograf, o zamandan bu zamana kaldırılmış galiba, zira ben de göremıyorum...

ya da şoyle olurmuş: aslında bir fotograf olmazmış; ama herkes yok şoyle guzel, şoyle kavisli falan dermiş olmayan fotografa; ama biz bir fotograf goremezmışiz ve en sonunda cesaretli biri çıkıp, kral çıplak ortada bir burun yok ki dermiş ve herkes de bunu kabullenırmiş, masal da burada bitermişşş:KK33: şaka bi yana tekrar biz de gorseydık fotografları hiç de fena olmazdı ama çok gec kalmışız canım, vakit bu vakit degil:)

melan2010 sormuş , naci çelik e istanbulda amelıyat oldugu yazılmış ilk sayfada.

malesef herkese acik resimleri bile goremiyorum,mesaj sayisindan dolayi..bende Naci Celike ameliyat olmayi dusunuyorum insallah istedigim sonuclari alirim.tecrubelerini paylasan arkadaslara cok tesekkurler...bu arada bir sorum var Naci Bey hastanin ameliyat olmak istedigi hastanede yapabiliyor mu mesela ben American yada Florence dusunuyorum.bu konuda bilginiz var mi?

ben hıc oyle bır sey duymadım mümkun degıl gıbı geldi bana ama yıne de sorup arastırmak lazım tabi...

X