Hastalık hastalığı

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.378
357
25
Hanımlar iyi günler. Yine size yazmak istedim. Eşimle sorunlarımız olduğunu sürekli yazıyorum. Bana süprlz yapıp termal otel rezervasyonu yapmış. Kızımla çok eğlendim ama gelelim ben genel olarak mutsuzum sürekli hastalık düşünüyorum hastalık hastası oldum otelde dahi heryerimi elleyip kontrol ediyorum bu arada şişen lenf bezlerinden biyopsi olunca bu daha çok arttı doktora gidiyorum doktor yok bişeyin deyince iyi bakmadı mı ben mi kendimi yanlış anlattım diye kuruyorum kendimi bu hayatımı çok etkiliyor

Okb mi dedi? Öyle gibi hissettim.
Yanlış anlaşılmak istemiyorum ama devlete gittim defalarca beni dinlemeden direk ilaç vermek istediler. Ben tabi ki ilaç kullanmam gerekirse kullanırım ama ben konuşmak istiyorum derdimi anlatmak istiyorum

Daha beter durumdaydim. En son nefes alamıyorum diye acillik olunca ilac kullanmaya ikna oldum. 3 aydır ilac kullanıyorum gayet iyiyim. Bu raddeye gelmeden önleminizi alin. Terapi de alın ama ilaçsız olmuyor çoğunlukla

Sağlık anksiyetesi ilaç alerjisinden sonra bende de oldu maalesef.. Bir süre hayatım mahvolmuştu hastalık hastalığı direkt kendi başına bir hastalıkmış iyi bir psikiyatriye gitmiştim o söylemişti..
yavaş yavaş azaldı bende ama hala en ufak şey de bisey mi var korkusu geçmedi terapi de almıştım.
Lenf bezi sonucu çıktı mı sizin?

Sağlık anksiyetesi ilaç alerjisinden sonra bende de oldu maalesef.. Bir süre hayatım mahvolmuştu hastalık hastalığı direkt kendi başına bir hastalıkmış iyi bir psikiyatriye gitmiştim o söylemişti..
yavaş yavaş azaldı bende ama hala en ufak şey de bisey mi var korkusu geçmedi terapi de almıştım.
Lenf bezi sonucu çıktı mı sizin?
Lenf bezi için biyopsi oldum temiz geldi heryerimde lenf bezi var takipli olduğum prof doktor bunlar iyi huylu kötğye dönmez korkm dedi ama başka birkaç doktor kötüye dönedebilşr dedi bende ne yapacağımı şaşırdım bebeğimde de lenf bulunca kafayı yedim

X