hayatınızın erkeğiyle kaç yaşında tanıştınız?

temmuzsendromu

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.250
14
evet kızlar...umutsuz bir vaka mıyım merak ettim...25 yaşındayım ve bir aşkın izlerini silmeye çalışıyorum...umutlanmak istiyorum,yeniden sevmek için...ya da benim gibi yalnızlar varsa paylaşalım dertlerimizi...

evet kızlar...umutsuz bir vaka mıyım merak ettim...25 yaşındayım ve bir aşkın izlerini silmeye çalışıyorum...umutlanmak istiyorum,yeniden sevmek için...ya da benim gibi yalnızlar varsa paylaşalım dertlerimizi...

18 yasında hayatımın erkegıyle karsılastım sadece tanıştık bırbırımızden hoşlandık ve onun ızını kaybettım....
1.5 yıl hergun onu düşünerek gecırdım cok aşık oldum o olmadan yasayamazdım ölüyodum 1.5 yıl sonra onu sadece o gordugum halıyle sadece adı ve eskı işi bıldıgım buydu ve bıde ona ne kadar asık oldugum bı arkadasıma anlatıyodum ve ne öğreneyım arkasımın arkadası onu tanıyomuş.. kaderdi bu emındım bu kadar zaman sonra..telefonunu aldım aradım benı hatırlamadı kendımı hatırlattım buluştuk o da en az bnm onu sevdıgım kadar bana asık oldu.. bı sure sonra anneme anlattım asla olmaz dedı bazı sebebler vardı acıklayamam çok yalvardım benı ıstemeye geldıler ama aılem hıç bi şans tanımadı bıze...ayrıldık...gunlerce agladı nolur ıkna edelım aılenı dıye..hergun işyerınden eve kadar benı takıp ettı bılıyodum...ve umudumuzun bıttıgınde bı gun buluşup vedalastık... hayatımda bole bı acı an yoktur turk sınemalarında kı gıbı benden nefret etsın dıye baskası var bıle artık dedım..çok acıydı..bi kaç kez mail attı çok kotuyum dıye...bi kaç ay sonra msn actım ordaydı konustuk nasılsın falan dıye..sana bişe solicem dedı evet dedım nişanlanmış kızı sordum hemen bu hepsınden acıydı..mantık dedı merak etme...
6 ay sonra bnde nişanlandım aılemın tanıştırdıgı biriyle.. tekrar sevdım aynı heyecanları tekrar yasadım az bı nişanlılık donemınden sonra evlendım.. herkesınkınden daha mutlu bı evlılıgım var şimdi.. canımdan çok sevdıgım eşim ve oğlumla dünyanın en mutlu kadınıyım....

19 yaşında tanıştık ama farkında değildim. 24 yaşında farkına vardım. 25 yaşındayım nişanlıyız. 26 da evleneceğiz inş. :KK16:

19 tanıştım
19 da evlendim
hadi kırın rekorumu bakalım...
valla kızlar ne kadar seviosan sev
gözden uzak olunca gönlündende uzak oluyor yani zamanla unutuyorsunuz
zamanla geçer
sonra bu şarkı düşer diline
sene bir gün senede birgün ( bu şarkı ne alakaysa )puhahhah:KK14::KK14::KK33::KK33::KK33::KK33:

Son düzenleme:

Offfff offffffffff öyle dertliyim ki....çemkirsem oraya kadar gelir. Ben de 25 yaşındayım şeker, ben de birine aşık oldum ama karşılığı yoktu. Biraz da bu acıdan kurtulmak için şehir değiştirdim, şimdi yeni işime odaklanmşı durumdayım. Artık acı duymuyorum ama bu işin izleri bende derin yaralara yol açtı, iyileşebilir miyim bilmiyorum. Yeni biri olsa bile hoşlanmaktan, yakınlık duymaktan korkarım ya o da benden hoşlanmazsa diye. İyi yönüyle bak, sen en azından güzel bir aşk yaşamışsın nasıl bitti bilemem ama adam da sana ilgi göstermiş, yaşamışsınız , bitmiş. Acıyı üstünden zamanla atarsın, peki ben ne yapayım? Kalbimde kocaman bir yara var, ben artık kimseyi sevemem galiba. istesem de kimseden hoşlanamam bile, hoşlansam da belli etmem unutmaya çalışırım. Böyle...ben daha beter durumdayım , psikolojim fena bozuk.

kendimi bildim bileli hayatımda idi.
o beni hep istermiş ama benim hiç aklıma gelmemişti. x ve ben imkansız gibi geliyordu. çocukluğumuz, kavgalarımız.
ilk onunla ciddi anlam görüşmeye başladığımda içimden birşeyler kopmaya başladı.
geçmişi düşündükçe aramızda hep bir çekim olduğunu farkettim.
yani hep varmış. doğduğumuz günden beri birbirimize aitmişiz.
iyikide o olmuş.

Ben 16 o 18 yaşımızdaydık.
10 gün sonra nişanlanıyoruz :)

18 yasında hayatımın erkegıyle karsılastım sadece tanıştık bırbırımızden hoşlandık ve onun ızını kaybettım....
1.5 yıl hergun onu düşünerek gecırdım cok aşık oldum o olmadan yasayamazdım ölüyodum 1.5 yıl sonra onu sadece o gordugum halıyle sadece adı ve eskı işi bıldıgım buydu ve bıde ona ne kadar asık oldugum bı arkadasıma anlatıyodum ve ne öğreneyım arkasımın arkadası onu tanıyomuş.. kaderdi bu emındım bu kadar zaman sonra..telefonunu aldım aradım benı hatırlamadı kendımı hatırlattım buluştuk o da en az bnm onu sevdıgım kadar bana asık oldu.. bı sure sonra anneme anlattım asla olmaz dedı bazı sebebler vardı acıklayamam çok yalvardım benı ıstemeye geldıler ama aılem hıç bi şans tanımadı bıze...ayrıldık...gunlerce agladı nolur ıkna edelım aılenı dıye..hergun işyerınden eve kadar benı takıp ettı bılıyodum...ve umudumuzun bıttıgınde bı gun buluşup vedalastık... hayatımda bole bı acı an yoktur turk sınemalarında kı gıbı benden nefret etsın dıye baskası var bıle artık dedım..çok acıydı..bi kaç kez mail attı çok kotuyum dıye...bi kaç ay sonra msn actım ordaydı konustuk nasılsın falan dıye..sana bişe solicem dedı evet dedım nişanlanmış kızı sordum hemen bu hepsınden acıydı..mantık dedı merak etme...
6 ay sonra bnde nişanlandım aılemın tanıştırdıgı biriyle.. tekrar sevdım aynı heyecanları tekrar yasadım az bı nişanlılık donemınden sonra evlendım.. herkesınkınden daha mutlu bı evlılıgım var şimdi.. canımdan çok sevdıgım eşim ve oğlumla dünyanın en mutlu kadınıyım....

bence hayatının erkeğiyle yaşadığın deneyimden sonra tanışmışsın :)) yani şu an dünyanın en mutlu kadını olduğuna göre hayatının erkeği eşin...

ban b u tarz konulara yazıyorum çünkü üzüldüm, üzdüm hayal kırıklıkları yaşadım ve 32 yaşımda hayatımın erkeği ile tanıştım diğerlerini hatırlamıyorum bile...ne hissettim ne yaşadım bölük pörçük anılar...

Hayatımız bu kadar inişli cıkşlıyken hayatının erkeğini aramak biraz saçma.
ilişkilerin bir döneminde çiftler birbirinin hayatına hitab eder tabi olurlar.ama o kadar daha fazlasını beklemek sizi yıpratır.
insanın hayatının erkeğini bulması için önce hayatı kendisine neler getirip götüreceğinden emin olmalıdır.

unutma 'kimse elmanın iki yarısı'gibi olamaz.

Hayatımız bu kadar inişli cıkşlıyken hayatının erkeğini aramak biraz saçma.
ilişkilerin bir döneminde çiftler birbirinin hayatına hitab eder tabi olurlar.ama o kadar daha fazlasını beklemek sizi yıpratır.
insanın hayatının erkeğini bulması için önce hayatı kendisine neler getirip götüreceğinden emin olmalıdır.

unutma 'kimse elmanın iki yarısı'gibi olamaz.

Katılmıyorm tam da elmanın iki yarısı olduğumuzu düşünüyorm :KK16:

Hayatımın anlamıyla tanıştığımda 17 yasindaydim, birbirimizi tam 8 yıl bekledik ( bagzi sebeblerden dolayı) ve 8 yılın sonunda evlendik, cok şükür cok mutluyuz. Buyuzden gözden uzak olan gonuldende uzak olur kelimesine kesinlikle inanmıyorum, bu herkes için geçerli değil, herseyin bası sabır e gercekten seven sabreder insan oğlu zaten en çok istediğiseyle imtihanlanirmis, gerekten seviyorum diyenler o imtihanı kazanmak için sabır etmeliler, mücadele vermeliler. Tabiki bu benim düşüncem

X