hayatınızın erkeğiyle kaç yaşında tanıştınız?

Ben 19 o 24 yaşındaydı tanıştığımızda. Canım kocam benim iyiki Rabbim seni bana yazmış. :KK22::KK68:

16 yaşında ilk .. O da 18 yaşındaydı ciddiydik uzun süre birlikte olduk kapalı olduğum içn olmadı o ara askere gitti geldi tekrar knuşmaya başladık yne olmadı .. En son gitti nişanlandı nikanlıykende bana mesajlar atıyodu evliykende devam etti bu durumlar .. Hala da bakmalar devam ediyo .. Bende başka briyle tanıştım 3 ayda deliler gbi sevdik brbirimizi evlendik dünyalar tatlısı kızım yakışıklı da bi kocam var çok çok mutluyuzzz :) herkes mutlu olsun kmsenin yuvasına nazar değmesin :)

20 yaşında tanıştık...o 35 yaşındaydı .. Ve aynı yıl 3 ay içinde evlendik ... Allaha şükür mutluyu ve düyalar tatlısı bir kızımız var ...

26 yasinda tanidim bende. Birbirimize gec kaldigimizi dusundum hep. Ama daha once tanissaydik simdi evli olur muyduk? Sanmiyorum. Tsniyip gicik aldigim biri olarak kalirdi. O da ayni sekilde. Dogru zaman buymus bizim icin.

17 yaşımda tanıştım çok genç tabiki ama o kadar zorlukların üstesinden geldik inanılmaz kötü günler geçirdik bir kere bile beni onu tanıdığıma pişman etmedi ne kadar kötü şeyler yaşadıysak bile. Rabbim herkese nasip eder inşallah doğru kişiyi

Ben 20 o 24 yaşında daha erken tanışsaydık benim çocukluğum onun gıcık halleriyle olmazdı sanırım :)
Şuan ikimizde geleceğe doğru adımlar atmak adına başladık iyi ki başladık birlikte büyüyoruz :)

21 'im de tanıştım 21'im de evlendim.
4.seneye girmek üzereyiz. İyiki evlenmişim o benim kalbim...

Hayatinin erkeğiyle 26 yasimda tanistim. Tanistiktan 2 hafta sonra nisan 6 ay sonrada evlendik. İki senelik evliyim. Ve çok mutluyum.

X